خبر فوری
اجرای رزمایش واکسیناسیون کرونا در حاشیه شهر مشهد
رزمایش واکسیناسیون به همت بسیج جامعه پزشکی در حاشیه شهر مشهد برگزار می‌شود تا واکسیناسیون افرادی که تاکنون اقدام به دریافت واکسن نکرده اند نیز تکمیل شود.

به گزارش شهرآرانیوز، رزمایش واکسیناسیون به همت بسیج جامعه پزشکی در حاشیه شهر مشهد برگزار می‌شود تا واکسیناسیون افرادی که تاکنون اقدام به دریافت واکسن نکرده اند نیز تکمیل شود.

به نقل از وبدا رییس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با اشاره به اینکه رزمایش واکسیناسیون از امروز به مدت ۱۲ روز اجرا می شود اظهار کرد: با هماهنگی پایگاه‌های بسیج محلات افرادی که برای واکسیناسیون اقدام نکرده اند شناسایی و برای دریافت واکسن فراخوان می‌شوند.

دکتر محسن ذاکریان خاطر نشان کرد: افرادی که امکان مراجعه به مراکز واکسیناسیون را ندارند نیز نیرو‌های جهادی در قالب اتوبوس واکسن و یا تاکسی واکسن به سراغشان می‌روند تا واکسیناسیون خود را تکمیل کنند.

وی با بیان اینکه این رزمایش با هدف لکه گیری دو دز واکسن ساکنان مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر مشهد انجام می‌شود، گفت: به طور قطع با این رزمایش واکسیناسیون مردم حاشیه شهر تکمیل نمی‌شود، اما اخرین اقدام بسیج جامعه پزشکی برای واکسیناسیون محسوب می‌شود و سایر افرادی که واکسینه نشدند به همت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و معرفی توسط پایگاه‌های بسیج واکسینه می‌شوند.

رییس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با اشاره به اینکه خدمات درمانی گسترده‌ای به همت بسیج جامعه پزشکی در حاشیه شهر مشهد انجام می‌شود، ابراز کرد: با توجه به سویه جدید بیماری کرونا واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک و حفظ فاصله گذاری اجتماعی از مهمترین راهکار‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
نظرسنجی
دوست دارید به چه محتوایی در سایت شهرآرانیوز بیشتر پرداخته شود؟
فرهنگی، هنری
اقتصادی
ورزشی
اجتماعی
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}