دیدار تیم ملی ایران با اروگوئه قطعی شد| تقابل ملی‌پوشان ایرانی با سوارز و کاوانی رسول خادم هم به جمع حامیان غفوری پیوست روز شلوغ استقلال در نقل و انتقالات| چشمی بست، رضایی و مرادمند توافق کردند ملی پوشان بسکتبال با پرواز اختصاصی راهی سوریه می شوند وطن‌خواه: نمایش خوبی در قهرمانی آسیا خواهیم داشتت|تنها تجربه‌ام حضور در جام کورناکیا ایتالیا بود دیاباته در پرسپولیس!| سورپرایز بزرگ یحیی گل‌محمدی برای هواداران ابتلای مجری ورزشی صداوسیما به سرطان خون تاریخ نگاری حضور تیم‌های مشهدی در مسابقات کشوری سال۱۳۶۸- قسمت دوم سرمایه‌های سوخته فوتبال مشهد با شهرخودرو چراغ سبز دوباره بابایی برای حضور در پرسپولیس ماجرای پیچیده استقلال و وریا غفوری! سه‌گانه دختران مشهدی در رکوردشکنی ملی وطن خواه: نمایش خوبی در قهرمانی آسیا خواهیم داشت + فیلم  بلوری‌زاده:تیم‌های شاخص آسیا در گروه ایران حضور دارند|دختران با سبک جدیدی بازی خواهد کرد پایان کار دختران بسکتبال با انتقام از قزاقستان
خبر فوری
نتیجه قابل‌پیش‌بینی برای شهرخودرو در جام حذفی
شهر‌خودرو با‌وجود مقاومت زیاد در مقابل مس رفسنجان، از جام حذفی کنار رفت.

حمیدرضا معصومیان | شهرآرانیوز؛ تیم فوتبال شهر‌خود‌رو دیروز در جریان جدالی که نتیجه‌اش تقر‌یبا برای همه قابل‌پیش‌بینی بود، از مس رفسنجان باخت تا یکی از حذف‌شدگان مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی باشد. نماینده استان خراسان که استارت حواشی و مشکلاتش از بازی برگزار‌نشده با همین مس رفسنجان خورده شد، دیروز درحالی برابر این تیم حاضر شد که کمتر‌کسی شانسی برای این تیم قائل بود.

شاگردان داوود سید‌عباسی با این همه ۱۰۶‌دقیقه تا خوردن تنها‌گل این بازی مقاومت کردند؛ اما چه قبل از این گل و چه حتی بعد از گل، رمق و توانی برای رسیدن به دروازه میزبانشان نداشتند. در طول ۱۲۰‌دقیقه بازی، توپ‌و‌میدان کاملا در اختیار تیم کرمانی بود و شهر‌خودرویی‌ها مثل بازی‌های قبل در زمان مالکیت توپ برنامه‌ای برای استفاده از آن نداشتند و با حضور کم‌تعداد در زمین حریف به‌دنبال کشاندن بازی به پنالتی بودند.

اتفاقی که می‌توانست این تیم را در شرایط برابری با تیم پرمهره و آماده مس قرار دهد؛ اما شاگردان محمد ربیعی نگذاشتند کار به اینجا بکشد و در اولین دقیقه از نیمه دوم وقت‌های اضافه کار شهر‌خودرو را تمام کردند. سوای برتری فنی و تاکتیکی، تیم کرمانی آشکارا در این بازی از لحاظ بدنی هم از نماینده خراسان رضوی سر‌تر بود تا در پایان نتیجه به سود تیمی باشد که از‌هر‌نظر شایسته پیروز‌شدن بود.

شهر‌خودرو و خلاصی از جام حذفی

با اینکه فی نفسه باختن در هر مسابقه، اتفاق خوبی نیست، اما شکست در این بازی و کنار‌رفتن از جام حذفی توفیقی اجباری بود که نصیب تیم شهر‌خودرو شد تا از جامی که بدون‌شک برای آن‌ها فرجامی نداشت، خلاص شوند. شهر‌خودرو بعد از عبور پر‌مشقت از تیم قعر‌نشین لیگ‌یک یعنی استقلال ملا‌ثانی در مشهد، دیروز حرفی برای گفتن مقابل مس رفسنجان نداشت و باخت تا بی‌جهت خودش را گرفتار و علاف این مسابقات نکند.

شهر‌خودرو هم‌اکنون نامزد اصلی سقوط از لیگ برتر است و کاری مهم‌تر از این ندارد که خودش را از این منجلاب نجات بدهد. اگر بر فرض بسیار محال حتی این تیم می‌توانست قهرمان جام حذفی شود، ترجیح همه این بود و هست که تنها‌نماینده استان در لیگ برتر بماند، حضور و صعود در جام حذفی پیشکش!

تمجید سیدعباسی از تیم خودش و حمله طعنه‌آمیز به مخالفان شهر‌خودرو

سرمربی تیم شهر‌خودرو بعد از بازی در نشست خبری حاضر شد و حرف‌های جالبی زد. داوود سید‌عباسی در ۲ بُعد فنی و حاشیه‌ای صحبت کرد که البته حرف‌های حاشیه‌ای او با طعنه و کنایه همراه بود. او درباره بازی اظهار کرد: لزوما تیمی که در بازی بهتر است، نباید همیشه برنده شود. با تمام احترامی که برای مس قائل هستم، باید بگویم تیم ما خیلی بهتر بازی کرد.

‌مس دومین سال حضور خود در لیگ برتر را پشت‌سر می‌گذارد، اما جزو تیم‌های خوب ما‌ست. مس تیمی با‌ثبات، دارای ساختار باشگاهی و بازیکنان خیلی خوب است؛ اما می‌توانستیم مقابل حریف برنده شویم. روی فقط یک غفلت گل دریافت کرده و نتیجه را واگذار کردیم. بچه‌ها با تمام توانشان جنگیدند و باید از آن‌ها تشکر کنم. تیم ما مستحق شکست نبود.

وی ادامه داد: اقبالمان هم بلند نیست. در تنها‌موقعیتی که تیم خوب رفسنجان روی دروازه ما آورد، گل خوردیم. می‌توانستیم در همان ۹۰‌دقیقه کار را تمام کنیم؛ اما به‌جز بازی امروز برخی مواقع گل‌های عجیبی می‌خوریم. این گل‌ها هم از روی بدشانسی است، اما دوستان تلاش می‌کنند تمرکز تیم را به هم بزنند؛ با وجود‌این، ما هم سعی داریم تمرکزمان به هم نخورد.

سید‌عباسی در بخش دوم حرف‌های خود جنجالی و خبرساز صحبت کرد و درباره مشکلات این باشگاه گفت: درست ۲۴‌ساعت قبل از هر بازی پدیده، مشکلی برای تیم ما درست می‌شود. یک روز خبری کذب بیرون می‌دهند و دیروز هم مصاحبه‌ای کردند. البته تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا آرامش شهر‌خودرو به هم نریزد، هرچند وضعیت خیلی سخت بود؛ اما بچه‌های ما نشان دادند با این حرف‌ها ذهنشان به هم نمی‌ریزد.

باید درباره برخی دوستان و از مسئولان استان خراسان رضوی که از بد روزگار یکی از آن‌ها دوست خودم است، صحبت کنم. وی ادامه داد: برخی دوستان می‌گویند من به تیم لیگ‌برتری چسبیده‌ام، اما اصلا این‌گونه نیست. شاید برخی دوستان آرزویشان نشستن روی نیمکت تیم لیگ‌برتری باشد، اما پس از جدایی از شهر‌خودرو برای مربیگری به تیم دیگری نرفتند! آن‌هایی که ادعا دارند، چرا در جایی به‌جز شهر‌خودرو مربیگری نکردند؟ اگر هم به این تیم آمدید و مربیگری کردید، خودم از شما چنین‌درخواستی داشتم.

سید‌عباسی که انگار داشت به‌صورت ترکیبی به مهدی رحمتی و عباس چمنیان کنایه می‌زد، در ادامه گفت: در آن زمان باور نمی‌کردید به شهر‌خودرو بیایید. وقتی تیم را تحویلتان دادند، به لکنت زبان افتادید؛ اما اکنون مصاحبه می‌کنید؟! حکایت همان مثل معروف است که می‌گوید دیگی که برای من نجوشد ...

سرمربی تیم شهر‌خودرو در پاسخ به اینکه چرا تعامل لازم برای حفظ تنها‌سهمیه استان خراسان رضوی در لیگ برتر ایجاد نمی‌شود، اظهار کرد: اگر قرار است تعاملی باشد، نباید ۲۴‌ساعت قبل از بازی چنین‌صحبت‌هایی مطرح شود و اخباری کذب بیرون بیاید. اگر نیت تعامل است، نباید این اتفاق‌ها بیفتد. همیشه سعی می‌کنیم بازیکنان را از لحاظ روحی‌روانی برای هر مسابقه آماده کنیم؛ اما ۲۴‌ساعت قبل از بازی علیه تیم ما مصاحبه کرده یا خبری علیه شهر‌خودرو را در بوق و کرنا می‌کنند. از‌این‌دست مسائل در چند‌هفته‌ای که به پدیده آمده‌ام، خیلی زیاد بوده است؛ البته سعی داریم با یک بازی خوب، جواب این حرف‌ها را بدهیم، اما این حواشی دست از سر ما برنمی‌دارد.

سید‌عباسی درباره شانس این تیم برای بقا در لیگ برتر نیز گفت: هیچ‌چیز غیر‌ممکن نیست. یک سال با شرایطی شبیه به این یا حتی بدتر همراه ابومسلم در لیگ برتر ماندیم. اگر مسئولان استان دوست داشتند و خواستند این تیم در لیگ برتر بماند، مسئولان شهر‌خودرو هم تمام تلاش خود را می‌کنند. برای اینکه استان خراسان نماینده‌ای در لیگ برتر داشته باشد، همه باید دست به دست هم بدهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}