خبر ویژه
در نطق پیش از دستور رمارم عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد‌ مطرح شد:

‌نمی‌توانیم اعتراضات به حق مردم را نادیده بگیریم

  • کد خبر: ۱۰۵۲۱
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: حس می کنیم این روز‌ها آلودگی هوای مشهد نتیجه اقدامات نادرستی است که ادامه دارد.

الهام مهدیزاده- به گزارش شهرآرانیوز، شهناز رمارم در نطق پیش از دستور هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: بعد یک هفته سکوت و تلخ کامی با نگرانی از فقر سخن میگویم ، مردم از توزیع ناعادلانه بنزین گلایه‌مند هستند.
وی افزود: خط یک متروی مشهد ده سال با همان واگن‌ها اول استفاده می‌کند و اگر واگن جدید اضافه نشود ما با مشکل روبرو می‌شویم. این درحالی است که دولت موظف بوده عوارض سوخت را به شهرداری‌ها بدهد.
به گفته وی، اتفاقات بنزین را نمی‌توانیم فراموش کنیم و نمی‌توانیم اعتراضات به حق مردم را نادیده بگیریم. اصل موضوع توجه به رفاه عمومی و مسئولیت اجتماعی ماست.
رمارم در ادامه با بیان اینکه جمعیت دانشجویی امام علی که در حوزه کمک به خانواده‌های نیازمند فعال هستند در این رابطه بیانه‌ای داد، خاطرنشان کرد: آنان در بیانه خود به درد سفره‌های خالی بیکاری اشاره کردند.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد گفت: آنچه مردم را می‌رنجاند تبعیض‌هاست. این تبعض‌ها سبب ایجاد شکاف طبقاتی می‌شود. شهر مشهد رتبه دوم در حوزه خشم در شهر‌های کشور دارد.
وی تصریح کرد: طبق آمار‌ها دهک بالای جامعه ۲۳ برابر استفاده از یارانه‌های حوزه سوخت هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}