اتهام کپی برداری اپل به سامسونگ واردات ۴۰ هزار آیفون مسافری فقط در ۲۲ روز | بازار داغ خرید پاسپورت جزئیات اینترنت کودکان و روش فعال سازی آیا وزیر ارتباطات می‌خواهد طرح اینترنت طبقاتی را اجرا کند؟ مدیریت شهری نیازمند همکاری زیست بوم نوآوری روزنامه‌نگاری برند؛ ژورنالیسم در خدمت کسب‌وکار تکنولوژی نظامی جدیدی که پشت هر دیواری را می‌بیند + فیلم اتهام گوگل و اپل برای جمع‌آوری و فروش داده‌های کاربران افشاگری کارمند گوگل | هوش مصنوعی این شرکت به ادراک رسیده و میتواند از زندان نرم‌افزاری خود فرار کند! همه شایعه‌ها و گمانه‌زنی‌ها درباره بازی Overdose هیدئو کوجیما پژوهشگران ادعا می‌کنند احتمالا «مشتری» سیاره‌های اطرافش را بلعیده است مهم: نسخه اصلی بازی Elden Ring برای پلی استیشن ۴ کپی‌خور پورت شد + ویدئو آیا نمایش جدید God of War Ragnarok را در رویداد State of Play خواهیم دید؟ کاهش فروش تلویزیون و لوازم خانگی سامسونگ | تولیدات سامسونگ کم می‌شود
خبر فوری
پارک علم و فناوری خراسان رضوی به جایگاه پارک علم و فناوری توسعه یافته رسید
معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری خراسان گفت: این توسعه یافتگی به زیست بوم موجود در پارک مرتبط بوده و در واقع زیست بوم متفاوت در پارک منجر به توسعه یافتگی شده است. اتفاقی که در پارک علم و فناوری خراسان رخ داده است از همین منظر بوده و چرخه زیست بوم فناوری در پارک علم و فناوری خراسان شکل گرفته است.

به گزارش شهرآرانیوز؛ علی اسماعیلی درباره اعطای گروه یک به پارک علم و فناوری خراسان رضوی اظهار کرد: از هفته گذشته پارک علم و فناوری خراسان رضوی به جایگاه پارک علم و فناوری توسعه یافته رسیده است. پارک علم و فناوری خراسان رضوی دارای برخی ویژگی‌های خاص در حوزه‌‍های مختلف از جمله آی تی، انرژی و ... است. برای مثال پارک در حوزه انرژی هاب انرژی کشور از طریق وزارت نفت شناخته شده و همچنین ترنور مالی پارک بسیار بالا بوده که قابل مقایسه با بقیه پارک‌ها در کشور نیست. این ویژگی‌ها منجر شد که پارک علم و فناوری خراسان رضوی به مرحله توسعه یافتگی دست یابد. به جز پارک علم و فناوری خراسان رضوی، پارک‌های اصفهان و تهران نیز به جایگاه توسعه یافتگی رسیده‌اند.

وی افزود: این توسعه یافتگی به زیست بوم موجود در پارک مرتبط بوده و در واقع زیست بوم متفاوت در پارک منجر به توسعه یافتگی شده است. اتفاقی که در پارک علم و فناوری خراسان رضوی رخ داده است از همین منظر بوده و چرخه زیست بوم فناوری در پارک علم و فناوری خراسان رضوی شکل گرفته است. دراین چرخه شرکت‌ها در پارک به مرحله‌ای می‌رسد که از آن‌ها شرکت‌های جدید ایجاد شده و نیاز‌های یکدیگر را پوشش می‌دهند.

معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری خراسان در مورد پتانسیل‌های ایجاد شده برای پارک در مرحله توسعه یافتگی تصریح کرد: پارک علم و فناوری خراسان رضوی قرار است نیاز فناورانه استان را تامین کند. حالت توسعه یافتگی برای پارک مانند استقلال بوده و پارک نیاز‌های خود را در داخل برطرف می‌کند.

اسماعیلی در مورد شرکت‌های فعال در پارک علم و فناوری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود ۷۵۰ شرکت در مجموعه پارک علم و فناوری خراسان فعالیت کرده که از این تعداد ۳۷۰ شرکت دانش بینان هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}