کاظمی قمی: ویرانی و آوارگی مردم پیامد حضور آمریکا در خاورمیانه بود رئیس جمهور : مهار کرونا مرهون ایثار و تلاش بی‌وقفه کادر درمان است | روند نزولی بیماری منجر به عادی‌انگاری نشود «الکاظمی» فردا به تهران می‌آید فایل صوتی تظلم‌خواهی حمید نوری از داخل زندان‌های سوئد ماجرای تهدید پیامکی وزیر صمت برای انتصاب یک مدیر اسلامی: تولید ۱۰ هزار مگاوات برق اتمی در دستور کار قرار گرفت| ساخت نیروگاه ۳۶۰ مگاواتی تمام ایرانی لغو ممنوعیت صدور ویزای آمریکا برای کسانی که در سپاه خدمت سربازی رفته‌اند امیرعبداللهیان با جوزف بورل دیدار کرد طرح مجلس برای تعیین‌تکلیف بیمه ۸۰۰ هزار کارگر ساختمانی سازمان برنامه و بودجه: حذف ارز ترجیحی یک تصمیم درست و عاقلانه جمعی بود رئیسی امشب با مردم گفتگو می‌کند وزیر صمت: وضعیت صنعت خودرو قابل قبول نیست| برای اولین بار طی ۵ سال متوالی تورم بالای ۳۰ درصد را در کشور شاهدیم دستور اژه‌ای برای راه‌اندازی دفاتر ویژه رسیدگی به پرونده‌های ارسالی از مجلس در قوه‌ قضائیه طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش در دستور کار مجلس خط حزب‌الله ۳۴۶| جهاد بزرگ جوانان انقلابی رئیس سازمان انرژی اتمی: ۲۸ ماه در ساخت واحد‌های دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر تاخیر داریم کاروان اعزامی هلال احمر ایران وارد مناطق زلزله زده افغانستان شد + فیلم جابه‌جایی در اطلاعات سپاه؛ ریاست یک ژنرال نظامی و آغاز فاز بعدی علیه دشمن خارجی امیرعبداللهیان: افغانستان مسئله حق‌آبه ایران را حل کند سقط جنین در آمریکا غیرقانونی می‌شود؟
خبر فوری

سایه ترس انتقام ایران بر سر رژیم صهیونیستی

  • کد خبر: ۱۱۳۱۶۵
  • ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱
سایه ترس انتقام ایران بر سر رژیم صهیونیستی
مقامات تل آویو مدعی شده‌اند، ایران می‌خواهد به زودی انتقام بگیرد. اتفاقی که ترس را به دل جانیان اشغالگر انداخته است و خواب را از چشم آنها گرفته است.

عرب هاشمی | شهرآرانیوز؛ ساعت ۱۶ یکم خرداد، عوامل موساد رژیم صهیونیستی در اقدامی جنایتکارانه و تروریستی، سرهنگ پاسدار حسن صیاد خدایی، از مدافعان سرافراز حرم، را که در حال بازگشت از محل کار به منزل خود بود، در خودرو شخصی اش به شهادت رساندند.

پس از این اتفاق مقامات جمهوری اسلامی ایران از انتقامی قاطع سخن گفتند و اکنون ترس این انتقام بر سراسر رژیم صهیونیستی سایه افکنده است.

رژیم صهیونیستی پس از اخطار، هشدار و تذکر‌های متعدد، روز جمعه در اطلاعیه‌ای فوری هشدار داد که شهروندان این رژیم، ترکیه را ترک کنند. مقامات ارشد صهیونیستی روز جمعه هشدار دادند که «تهدیدات ملموسی» از سوی ایران وجود دارد. این مقامات سیاسی و امنیتی، که نخواستند نامشان فاش شود، مدعی هستند که ایران قصد دارد در پایان هفته، حملاتی در استانبول انجام دهد و از همه شهروندانشان خواستند که فورا خاک ترکیه را ترک کنند. به شهروندان صهیونیستی که امکان ترک ترکیه را ندارند، گفته شده است خود را در اتاق‌های هتل محبوس کنند و هیچ نشانی از اینکه اهل این رژیم هستند، بروز ندهند.

۲ هزار صهیونیست در ترکیه حضور دارند

روزنامه «هاآرتص» رژیم صهیونیستی به نقل از سرویس‌های جاسوسی این رژیم اعلام کرد که با وجود هشدار‌ها همچنان ۲هزار صهیونیست در ترکیه حضور دارند.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که نفتالی بنت، نخست وزیر این رژیم، با دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی، نشستی درباره نگرانی‌های امنیتی در ترکیه برگزار کرده است.

پیش‌تر یائیر لاپید، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی، روز دوشنبه به دلیل آنچه «ترس از حملات ایران» نامید، از شهروندان این رژیم که در ترکیه به سر می‌برند، خواست هرچه سریع‌تر این کشور را ترک کنند..

وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در این بیانیه بدون اشاره به تروریسم دولتی این رژیم که در سراسر جهان انجام می‌شود، افزود: هرکس به صهیونیست‌ها آسیب برساند، تاوانش را خواهد داد؛ هر جا که باشند، آن‌ها را دنبال خواهیم کرد.

ناتوانی صهیونیست‌ها در اجرای ادعاهایشان

تهدید وزیر رژیم صهیونیستی درحالی مطرح می‌شود که طی هفته‌های اخیر، سلسله اتفاقاتی داخل سرزمین‌های اشغالی و سایر کشور‌های منطقه رخ داده که به صورت مستقیم منافع آن‌ها را هدف قرار داده است و باوجود تلاش امپراتوری رسانه‌ای غربی صهیونیستی اخبار مربوط به آن به خارج درز کرده و جوی از ناامنی، چه در داخل سرزمین‌های اشغالی و چه خارج از آن برای صهیونیست ها، به همراه داشته است.

وقوع آتش سوزی‌های مختلف در شهر‌های فلسطین اشغالی و شناسایی و کشته شدن افسران امنیتی و سرشاخه‌های ترور این رژیم در خارج از فلسطین اشغالی و همچنین مختل شدن مراکز دولتی، بانک‌ها و مراکز خدمات رسانی، بخشی از این اتفاق هاست که صهیونیست‌ها علی رغم وعده‌های عنوان شده نتوانسته اند مانع از آن‌ها شوند.

نگرانی‌های صهیونیست‌ها از انتقام ایران منحصر به این موارد نیست و قبل از این هم روزنامه «تایمز» رژیم صهیونیستی در گزارشی با انتشار بیانیه شورای امنیت ملی این رژیم اعلام کرده بود: از چند هفته گذشته و حتی پیش‌تر از آن، از زمانی که ایران رژیم صهیونیستی را در کشته شدن افسر سپاه مقصر دانست، نگرانی فزاینده‌ای در سیستم دفاعی درباره تلاش‌های ایران برای آسیب رساندن به اهداف رژیم صهیونیستی در سراسر جهان وجود دارد.

انتقام ایران در کشور ثالث رخ نخواهد داد

همچنین شبکه۱۳ رژیم صهیونیستی هفته گذشته اعلام کرد که سازمان امنیت این رژیم در راستای خنثی کردن حمله انتقام جویانه ایران در ترکیه تلاش می‌کند و هشدار سفر به کشور ترکیه همچنان وجود دارد.

این شبکه با بیان اینکه نگرانی‌ها برگرفته از این است که ایرانی‌ها مصمم هستند انتقام ترور‌های منسوب به رژیم صهیونیستی و سازمان موساد را بگیرند، ادعا کرد: ایرانی‌ها پس از اینکه نتوانستند به مسئولان و شخصیت‌های ارشد رژیم صهیونیستی دست یابند، اکنون به دنبال هدف قرار دادن گردشگران رژیم صهیونیستی در خارج هستند.

سازمان اطلاعات ترکیه در خنثی سازی حملات در خاک ترکیه به رژیم صهیونیستی کمک می‌کند و جنگ مغز‌ها میان سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی و ایران درخصوص خنثی سازی این نوع حملات همچنان ادامه دارد. این ادعا‌ها درحالی مطرح می‌شود که ایران قویا اعلام کرده است انتقام از رژیم صهیونیستی در کشور ثالث رخ نخواهد داد.

صهیونیست‌ها که عموما دنبال تنش آفرینی در منطقه هستند تا به برنامه‌های ضد بشری و اشغالگرانه خود پوشش بدهند، دست بالایی در ترور شخصیت‌های علمی، سیاسی دارند و یکی از کثیف‌ترین اقدامات آنان ضربه زدن به نیرو‌های مقاومت در جنگ علیه تروریست‌ها و در رأس آن‌ها داعش، آن هم در بزنگاه ها، بوده است.

این رژیم در سال‌های گذشته، علاوه بر حمایت‌های لجستیکی از گروه‌های تروریستی در سوریه و عراق، حتی مداوای مجروحان داعشی را نیز بر عهده داشته است. شهید حسن صیاد خدایی از جمله فرماندهان میدانی نبرد علیه تروریست‌های تکفیری در سوریه بود و نقش مهمی در شکست این گروه‌ها در منطقه داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}