خبر فوری
تبعات ادامه‌دار ابقای اسکوچیچ در تیم ملی| قهر اعضای کمیته فنی!
با وجود پایان مقطعی بحث‌ها حول نیمکت تیم ملی و ابقای اسکوچیچ، همچنان حواشی در فدراسیون فوتبال ادامه دارد.

به گزارش شهرآرانیوز، بعد از ابقای دراگان اسکوچیچ در راس کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران و وتو شدن تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال که حکم به رد صلاحیت سرمربی کروات تیم ملی داده بودند، کمیته فنی به حالت تعطیلی در آمده و برخی از اعضای این کمیته از جریان‌های اخیر ناراحت و دلخور هستند.

کمیته فنی فدراسیون فوتبال متشکل از چهره‌های سرشناسی همچون مرتضی محصص، ابراهیم قاسمپور، پرویز مظلومی، نادر عزت اللهی، علی اصغر مدیر روستا، حمید استیلی، میرشاد ماجدی، غلامرضا جباری و ... چند ماه قبل کار خود را شروع کردند و در جلسات متوالی و پی در پی خود سرمربیان تیم ملی پایه را به هیات رئیسه پیشنهاد دادند.

سپس نوبت به تیم‌های ملی امید و بزرگسالان رسید و اعضا چند هفته قبل ابتدا به وضعیت تیم ملی المپیک با هدایت مهدوی کیا رسیدگی کرده و پیشنهاد‌هایی برای سرمربی جوان تیم ملی امید داشتند تا وضعیت این تیم بهبود یابد.

اما رسیدگی به پرونده دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران، محل جنجال آفرینی شد. اعضای کمیته فنی متشکل از سرپرست فدراسیون و سرپرست تیم ملی بعد از جلسات خود حکم به رد صلاحیت اسکوچیچ داده و خواهان برکناری این سرمربی در فاصله چند ماه قبل از جام جهانی شدند.

بعد از اظهارنظر صریح قاسمپور در ارتباط با عدم کفایت فنی اسکوچیچ، هیات رئیسه این فدراسیون به شدت از اطلاع رسانی این مساله انتقاد کرد و سپس در نشست مشترک با کمیته فنی، اعضا به ابقای اسکوچیچ حکم دادند تا این مساله زمینه ساز دلخوری بعضی از اعضا شود چرا که نظر فنی آن‌ها توسط مدیران فدراسیون فوتبال زیر سوال رفته بود.

از آن زمان تاکنون، اعضای کمیته فنی تلفن‌های همراه خود را خاموش یا از دسترس خارج کرده و تمایلی به گفتگو با رسانه‌ها درباره اتفاقات گذشته ندارند و به گونه‌ای می‌توان گفت که آن‌ها گوشه گیر شده‌اند.

در نتیجه این اتفاقات، خبری از برگزاری جلسات کمیته فنی در روز‌های شلوغ فدراسیون فوتبال از جمله نام نویسی برای انتخابات هم نیست و تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان و همینطور تیم‌های ملی زنان بدون مشورت‌های کمیته فنی کار خود را پیش می‌برند.

از بین این گروه حدودا ۱۰ نفره، برخی از اعضا همچون ابراهیم قاسمپور از تصمیم فدراسیون فوتبال دلخور هستند و معتقدند به نوعی با آن‌ها رفتار خوبی شکل نگرفته است چرا که قبل از ابقای اسکوچیچ و مطرح شدن صلاحیت وی در جلسه کمیته فنی، مدیران فدراسیون فوتبال بار‌ها گفته بودند که تصمیم درباره ماندن یا رفتن اسکوچیچ در کمیته فنی مطرح می‌شود!

منبع: ایسنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}