حال و هوای پرشور نمایشگاه بین المللی مشهد در هفته پژوهش | روایت غرفه هایی که میخکوبتان می کند آتش‌سوزی در یکی از هتل‌های مشهد (۱۵ آذر ۱۴۰۱) فرماندار مشهد: تا ۳ سال آینده، مشکل حل نشدنی ویژه‌ای در حاشیه شهر مشهد نخواهیم داشت شهرداری چه دستاورد‌هایی در نمایشگاه پژوهش خراسان رضوی دارد؟ حسابداری؛ زبانِ تجارت، زبانِ زندگی شهروند خبرنگار | نمایی از اولین برف پاییزی مشهد در آذرماه ۱۴۰۱ بهبود مدیریت ترافیک شهر با نصب دوربین‌های جدید نظارتی ارائه ۲۰ عنوان فعالیت نوآورانه خدمات شهری در نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش و فناوری شهردار مشهد مقدس: شعبه دوم کارخانه نوآوری در حاشیه شهر افتتاح می‌شود صدور رای قطعی برای ۷۴۷ پرونده از ۱۱۰۰ پرونده ایثارگری در شهرداری مشهد مقدس پایان عملیات احداث و تجهیز پروژه پارکینگ هوشمند هشت آباد شهردار مشهد مقدس: اگر بانوان در صحنه نباشند، کشور دچار مشکل می‌شود تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری مشهد در انتظار دستور وزیر کشور اشتغال از محوری‌ترین برنامه‌های استان است آغاز و پایان کلان‌پروژه‌های شهری را اعلام کنید
خبر فوری
آغاز خدمت سامانه اطلاع‌یابی مواکب ایام شهادت امام رضا (ع)
دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: جبهه فرهنگی انقلاب با اهداف تکریم خادمان زائرین امام رضا (ع)، تقویت و ارتقاء فرهنگ میزبانی و بسترسازی جهت فعال شدن حداکثری ظرفیت‌های مردمی در خدمت به زائران امام هشتم سامانه اطلاع یابی مواکب را طراحی و فعالیت خود را آغاز کرد.

غلامی|شهرآرانیوز، سید رضا موسوی در گفتگو با شهرآرانیوز گفت: هیات ها، تشکل‌ها و گروه‌های مردمی که در ایام شهادت امام رضا علیه السلام خدمت و موکب دارند در این سامانه اطلاعات موکب خود را ثبت نموده اند و این اطلاعات به صورت در سامانه اطلاع یابی مواکب بارگذاری گردیده است.

نقشه آمایش مکانی مواکب، پوشش رسانه‌ای خدمات و موکب ها، برگزاری رویداد انتقال تجربه و الگونمایی تجربه‌های موفق مردمی در فرهنگ میزبانی زائران امام مهربانی‌ها از خدمات کنونی و آینده این سامانه می‌باشد. همچنین پویش‌ها و اخبار مرتبط با مواکب در این ایام در بخش بلاگ این سامانه قابل مشاهده می‌باشد.
زائران حضرت رضا علیه السلام، مسئولین شهری و استانی و فعالان فرهنگی اجتماعی میتوانند جهت بهره مندی از اطلاعات و خدمات مواکب اطلاع رسانی شده در سامانه به آدرس https://mavakeb.ir مراجعه نمایند.

آغاز خدمت سامانه اطلاع‌یابی مواکب ایام شهادت امام رضا (ع)

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}