آغاز اجتماع بانوان فاطمی در حرم مطهر رضوی اضافه شدن دو خدمت جدید به نرم افزار شهرمن  یکهزار رای قلع برای تخلفات بام فروشی و ساخت طبقه مازاد در مشهد صادر شده است شهروند خبرنگار | درخواست بهسازی آسفالت در معابر فرعی بولوار ۲۲بهمن مشهد+ پاسخ ۱۷ دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد می‌شود مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی: قفل‌شدن نوسازی تاکسی‌ها به ضرر مردم و محیط زیست است حال و هوای پرشور نمایشگاه بین المللی مشهد در هفته پژوهش | روایت غرفه هایی که میخکوبتان می کند آتش‌سوزی در یکی از هتل‌های مشهد (۱۵ آذر ۱۴۰۱) پاسخ به دردسر‌های شارژ من کارت فرماندار مشهد: تا ۳ سال آینده، مشکل حل نشدنی ویژه‌ای در حاشیه شهر مشهد نخواهیم داشت شهرداری چه دستاورد‌هایی در نمایشگاه پژوهش خراسان رضوی دارد؟ حسابداری؛ زبانِ تجارت، زبانِ زندگی شهروند خبرنگار | خدمت رسانی نیروهای خدمات شهری در پی بارش برف مشهد شهروند خبرنگار | نمایی از اولین برف پاییزی مشهد در آذرماه ۱۴۰۱ بهبود مدیریت ترافیک شهر با نصب دوربین‌های جدید نظارتی ارائه ۲۰ عنوان فعالیت نوآورانه خدمات شهری در نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش و فناوری شهردار مشهد مقدس: شعبه دوم کارخانه نوآوری در حاشیه شهر افتتاح می‌شود
خبر فوری
آغاز رسیدگی قضایی به پرونده‌های اغتشاشگران مشهد و خراسان رضوی
دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: رسیدگی به پرونده‌های اغتشاشات اخیر در مشهد و استان آغاز و وارد مرحله رسیدگی در دادگاه شده است.

به گزارش شهرآرانیوز، محمد حسین درودی افزود: برای افزایش روند رسیدگی به این پرونده ها، شعب ویژه در دادسرا و دادگاه انقلاب مشهد فعال شده است.

وی اضافه کرد: هم اینک نیز کیفرخواست‌ها از دادسرا صادر و مرحله دادرسی در دادگاه آغاز شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: هفته گذشته نخستین کیفرخواست به دادگاه واصل شد و نخستین جلسه رسیدگی در دادگاه نیز هفته کنونی تشکیل می‌شود.

درودی در خصوص روند رسیدگی به پرونده‌ها نیز افزود: هر پرونده با پرونده دیگر متفاوت است و برخی مدت زمان بیشتری برای رسیدگی نیاز دارد از این رو پایان روند رسیدگی مشخص نیست.

وی ادامه داد: روند آزادی دستگیرشدگان ادامه دارد به طوری که در طول رسیدگی به پرونده‌ها احتمال آزادی افرادی با سپردن تضمین و تغییر وثیقه وجود دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد ابتدای آبان ماه نیز اعلام کرده بود بیش از ۸۰ درصد دستگیرشدگان که تحت تأثیر فضای مجازی قرار گرفته بودند و از روی احساسات وارد اغتشاشات شده بودند با صدور قرار‌های تأمین مناسب آزاد شده‌اند.

منبع: ایرنا

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}