درآمدزایی و پرورش استعدادهای هنری افراد دارای معلولیت اعتبار مناسب سازی منازل به علت گرانی‌ها محقق نشد طرح درس «مناسب‌سازی» در سر‌فصل‌های آموزشی کتب درسی تأمین و بهره‌برداری از ۱۳۳۶ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی خراسان رضوی کم­ توانان ذهنی هم حق زندگی دارند خراسان رضوی، رتبه نخست غربالگری شنوایی کودکان در ایران کمک‌هزینه خرید عینک کودکان ۳ تا ۶ سال به یک میلیون تومان افزایش یافت مناسب‌سازی و رفع موانع محیط، از عمده نیازهای سالمندان ۵ هزار معلول عضو بهزیستی در کارگاه‌های تولیدی فعالیت می‌کنند آسیب یا سلامت اجتماعی در گرو تصمیم سازمان برنامه و بودجه | بودجه معلولان تغییر خواهد کرد؟ ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان بهزیستی خراسان رضوی | ۱۴ هزار شغل طی ۲ سال روایت‌هایی از ساکنان و خادمان بزرگ‌ترین آسایشگاه معلولان کشور | راه‌هایی که ما را به هم رساند رشد ۶۶ درصدی غربالگری بینایی و شنوایی کودکان طی ۲ سال اختصاص بخشی از ساعات پرورشی مدارس به بهزیستی بهزیستی شهریه دانشگاه مددجویان را با تهاتر اموال خود بدهد حضور شهروندان دارای معلولیت مشهدی در راهپیمائی بزرگ ۲۲ بهمن برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور شهروندان دارای معلولیت + فیلم در آستانه جشن انقلاب؛ اقلام توانبخشی به مددجویان بهزیستی اعطا شد اجرای طرح ارتقای دهان و دندان برای کودکان معلول در ۶ استان کشور فعالیت ۱۵۰ مرکز روزانه سالمندی در کشور
خبر فوری

۹ هزار خانواده و مددجوی بهزیستی تربت جام بخاری نفتی دریافت کردند

  • کد خبر: ۱۴۵۹۴۳
  • ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱
۹ هزار خانواده و مددجوی بهزیستی تربت جام بخاری نفتی دریافت کردند
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی از نظارت و پایش میدانی آخرین وضعیت مددجویان، معلولان و مراکز نگهداری از معلولان در شهرستان تربت جام در پی قطع گاز خبر داد.

دکتر مسعود فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرانیوز بیان کرد: برای بررسی آخرین وضعیت مددجویان ساکن در تربت‌جام به‌ویژه مراکز نگهداری از معلولان، خانه‌های سالمندان و آخرین وضعیت خانواده آنان، به این شهر سفر کردیم و از نزدیک در جریان مشکلات پیش‌آمده توسط همکارانمان در اداره بهزیستی تربت جام قرار گرفتیم.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به افت فشار گاز در شهرستان تربت‌جام، گفت: خوشبختانه باتوجه‌به پیگیری‌ها و رسیدگی‌های قبلی، تمهیدات لازم درباره مراکز نگهداری و توانبخشی شبانه‌روزی شهرستان تربت‌جام اندیشیده شده است. اکنون در این شهرستان هیچ مشکلی برای تأمین شرایط گرمایشی مراکز وجود ندارد که در بازدیدهای امروز نیز این موضوع از نزدیک ارزیابی شد.

وی ضمن تأکید بر اینکه وظیفه‌‌ بهزیستی در وضعیت فعلی فقط در تأمین گرمایش و شرایط استاندارد مراکز خلاصه نمی‌شود، گفت: از وضعیت مددجویان تحت پوشش بهزیستی که در منازل و در کنار خانواده خود زندگی می‌کنند نیز نباید غافل شد. برخی مددجویان سرپرست خانوارند و ما ملزم هستیم که در این شرایط از آن‌ها حمایت‌های لازم را به عمل آوریم. مانند فرد دارای معلولیتی که همچنان سرپرست خانوار است یا حتی زنان سرپرست خانوار و بقیه مددجویان که هرکدام به‌نحوی نیازمند حمایت و توجه‌ خاص هستند.

فیروزی افزود: در جلسه‌ای که در فرمانداری برای تخصیص وسایل گرمایشی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی داشتیم با مساعدت خیران و دستگاه‌های اجرایی و همه نیروهای انقلابی تعداد ۶۰۰ بخاری نفت‌سوز تهیه و در میان مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان تربت‌جام توزیع شد.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
تست آنلاین کرونا
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}