کدام مدارس مشهد شنبه و دوشنبه تعطیل هستند نظارت مستمر بازرسان بهداشت محیط از ایستگاه‌های زائران در دهه پایانی صفر انتقال بیمارستان صحرایی دانشگاه مشهد به مسیر پیاده روی زائران پیاده امام رضا (ع) تمهیدات ترافیکی پلیس راهور استان برای دهه پایانی صفر در مشهد بانوی تایلندی در حرم رضوی به دین اسلام مشرف شد پرواز زنجان - مشهد تا اطلاع ثانوی متوقف شد سفیر ایتالیا در ایران به مشهد سفر می‌کند آغاز به کار ایستگاه‌های خدمت‌رسان آستان قدس رضوی به زائران پیاده دهه پایانی صفر سفر به مشهد، هدیه مادر شهید به بازیکن پرسپولیس میدان‌های سپاد به  نام شاعران برخورد با چیدمان‌های مزاحم شهری رکورد ۱۶۸۰ میلیارد تومانی پاداش میلیونی برای افشاگران فساد در شهرداری مشهد کارخانه نوآوری مشهد، الگویی برای تمام کشور شهردار مشهد در ایستگاه مترو مشهد نمادی از گفتگو و آزاداندیشی باشد معضل غیبت ناشران برجسته در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد بزرگراه‌های حادثه‌خیز گیشه با حضور مشهدی‌ها رونق می‌گیرد؟
خبر ویژه
اظهارات تولیت آستان قدس رضوی در گفت وگوی ویژه خبری

تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه بافت فرسوده اطراف حرم باید نوسازی شود، اظهار کرد: اطراف حرم مطهر باید با فضای ملکوتی این حرم تناسب داشته باشد. طرح نوسازی اطراف حرم آغاز شده است و باید با سرعت بیشتری دنبال شود. در این رابطه دولت باید کمک کند و این قول را نیز به ما داده است.
به گزارش آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام احمد مروی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: نوسازی بافت فرسوده اطراف حرم باید به‌گونه‌ای صورت گیرد که با فضای معنوی آستان حضرت رضا(ع) متناسب باشد. کشور ما در حوزه معماری ایرانی- اسلامی صاحب سبک است و این بسیار جای تأسف دارد که بازسازی‌ها و ساخت‌وسازهای ما از معماری‌های غربی الگو می‌گیرند. تلاش ما بر این است تا ازاین‌پس نوسازی‌های اطراف حرم مطهر متناسب با فضای معنوی حرم امام رضا(ع) باشد. حجت‌الاسلام مروی بیان کرد: یکی از مسئولیت‌هایی که بر دوش ماست و رهبر معظم انقلاب نیز بر آن تأکید داشتند، استفاده از امکانات آستان قدس در جهت رفع محرومیت است. ما مسئول محرومیت‌زدایی در کشور نیستیم، این مهم وظیفه دولت است اما می‌توانیم در این حوزه کمک کنیم. وی با بیان اینکه فعالیت‌های اقتصادی آستان قدس را به سمت رفع نیازها و گره‌گشایی از مشکلات مردم هدایت می‌کنیم، خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است تا شرکت‌های آستان قدس در جهت رفع مشکلات مردم و کشور قرار بگیرند. تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر ضرورت شفاف‌سازی اظهار کرد: در تمام زمینه‌ها مثل موضوع پرداخت مالیات شفاف‌سازی می‎کنیم. تعدادی از بخش‌های آستان قدس بنا بر فتوای رهبری و مصوبه مجلس از مالیات معاف هستند، اما برخی از بخش‌ها مالیات پرداخت می‌کنند که باید شفاف‌سازی شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}