اقدامات ضد کرونایی شهرداری مشهد روی سامانه جهانی متروپلیس از توزیع بسته‌های بهداشتی برای جانبازان تا ضدعفونی معابر حاشیه شهر کارگاه تولید ژل ضدعفونی تقلبی در مشهد تعطیل شد حمایت شهرداری مشهد از گروه‌های مردمی و جهادی فعال در پویش مقابله با کرونا رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد: نباید اقشار ضعیف را تنها بگذاریم عرضه گوشت در خراسان رضوی به صورت بسته‌بندی انجام شود ایجاد منطقه فناوری به سبک «سیلیکون ولی» از ۸ تا ۱۴ فروردین ماه در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی انجام شد:بازگرداندن ۱۳هزار خودرو در جاده‌های خراسان رضوی / جریمه ۲ هزار و ۶۷۵ دستگاه خودرو استاندار خراسان رضوی: خراسان رضوی همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد+ویدئو کاهش ۹۶درصدی ورود مسافر و ۸۱درصدی مصرف بنزین در ۱۳فروردین در مشهد افزایش بارندگی تا ۱۸ فروردین‌ اتوبوس و مترو در مشهد تا ۱۷فروردین تعطیل است/تمدید تعطیلی منوط به تصویب شورای شهر آرین منش‌: راه‌اندازی پویش چراغی برافروز حرکتی انسانی است ترافیک سبک در جاده‌های خراسان رضوی کار فرهنگی کار تبلیغاتی نیست پیام تسلیت شورای شهر مشهد در پی درگذشت ایرج یزدانبخش آمار مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی به ۱۵۹۰ نفر رسید/ثبت ۵۳ مورد جدید تأمین مالی ۱۵هزار میلیاردی مهم‌ترین عملکرد شهرداری پست جدید شهردار مشهد درباره روز طبیعت و طرح جدید شهرداری + فیلم واکنش رئیس شورای شهر مشهد به خلوت شدن خیابان های شهر
خبر ویژه
طی چند روز گذشته مصرف آب ۸.۷ درصد افزایش یافته است.
به گزارش شهرآرانیوز، حسین اسماعیلیان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد اظهار کرد: کار‌ها از قبل برنامه‌ریزی شده بود تا در شرایط پیک مصرف در اول سال آینده و دهه آخر اسفند آماده شویم. ۱۰ روز آخر اسفند مصرف آب به شدت بالا می‌رود، بنابراین باید برای ابتدای سال آماده شویم.
وی ادامه داد: تلاش کردیم برنامه‌هایی که اولویت کمتری دارد را از دستور کار خارج کنیم که آب مناطق قطع نشود تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید، مگر اینکه موارد اضطراری، بسیار مهم و یا ناشی از حادثه باشد که مجبور به قطع انشعاب شویم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا در این شرایط انشعاب آب مشترکان به دلیل بدهی قطع می‌شود، بیان کرد: نباید مشترکی بدهکار باشد، باید هزینه خدمات را پرداخت کند، نباید بدهی را به موضوع کرونا ربط داد، پرداخت هزینه اندک قبوض آب حداقل انتظاری است که داریم. ما بسیار تاکید کردیم، در چندین مرحله پیامک ارسال شده و اخطار داده می‌شود، ما به هیچ عنوان علاقه نداریم انشعاب آبی قطع شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد ادامه داد: مواردی که منجر به قطع انشعاب می‌شود، بسیار اندک است، خصوصا در مواردی که ممکن است چند بار مراجعه کرده باشیم و کسی پاسخگو نباشد که فرض بر این بوده تخلیه است، بنابراین برای اینکه حادثه‌ای ایجاد نشود، انشعاب را قطع می‌کنیم، اما موارد قطع بسیار محدود است و توصیه شده تا حد ممکن مدارا شود.
وی در خصوص همکاری با مردم در زمان شیوع کرونا، گفت: طی چند روز گذشته مصرف آب ۷، ۸ درصد افزایش یافته است. همواره تاکید ما بر صرفهجویی در مصرف آب بوده، اما اکنون به دلیل توصیه‌های بهداشتی تلاشمان این است که آب شرب تامین شود تا مشکلی پیش نیاید.
اسماعیلیان اضافه کرد: دیروز نیز جلسه مدیریت آب داشتیم تا آمادگی‌های لازم را داشته باشیم، مخازن ما در شرایط حداکثری باشد و به مردم نیز اطمینان دهیم که شرکت آب و فاضلاب آمادگی تامین آب را دارد. مشکلی از نظر تامین آب وجود ندارد، در حال ذخیره‌سازی هستیم تا اگر مصرف آب افزایش پیدا کرد، مشکلی نداشته باشیم.
منبع:ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}