۴۵ دستگاه سی تی اسکن به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تحویل داده شد کشف ۳ نوع کروناویروس توسط محققان کمبریج چگونه بدون حساب کاربری از اسکایپ استفاده کنیم؟ تولید و توزیع داروی رانیتیدین متوقف شد دلیل آه کشیدن انسان کشف شد ساز و کار مرخصی کارمندان دولت در شرایط کنونی چگونه است؟ سازمان جهانی بهداشت: روند ابتلا به کرونا در ایران به ثبات رسید رفع آلودگی ۳۰۰ کیلومتر مربعی در استان‌های خراسان مصرف رانیتیدین ممنوع ۱۰ ویژگی خیره کننده اندروید ۱۱ ۳۱ فروردین، آخرین مهلت موتورسواران برای خرید بیمه شخص ثالث کدام مواد غذایی ضد روماتیسم مفصلی است؟ دلایل ابتلای بیشتر سیگاری‌ها در برابر ویروس کرونا احتمال آلوده‌شدن روغن نباتی به ویروس کرونا صفر است برنامه غذایی بهبودیافتگان کرونا آنچه که شما هم از آیفون نمی‌دانید بیمه بیماران کرونایی روی تخت بیمارستان هند؛ کرونا و واگن‌هایی که بیمارستان شدند تولید واکسن کرونا با تولید یک ویروس بی خطر با قرنطینه در جهان؛ زمین آرام گرفت
خبر ویژه
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: در حال حاضر ۳۶ مرکز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته در سطح یک مبارزه با ویروس کووید-۱۹ در مشهد و دیگر شهرستان‌های زیر پوشش فعال است.

به گزارش شهرآرانیوز، دکتر مهدی قلیان خاطر نشان کرد: به منظور گسترش خدمات رسانی به بیماران سندرم حاد تنفسی و مشکوک به کووید-۱۹ تعداد مراکز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته در مشهد به ۱۹ مرکز افزایش یافته است و در سایر مناطق زیر پوشش دانشگاه نیز یک مرکز ۱۶ ساعته در مرکز هر شهرستان فعال هستند.

 

وی افزود: با هدف مراقبت ایمن از مادران باردار و کودکان و به منظور ارائه مراقبت‌های ضروری، واکسیناسیون و انجام نمونه گیری‌های آزمایشگاهی، ۱۴ مرکز ویژه مراقبت مادر و کودک فعال شده است.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: در این پایگاه‌ها صرفاً ارائه خدمات به دو گروه فوق انجام گرفته و با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در این واحد‌ها رعایت کلیه شرایط مرتبط با جلوگیری از انتشار عفونت و آلودگی انجام می‌پذیرد.

 

دکتر قلیان خاطر نشان کرد: دارو‌های لازم در بیماران مبتلا به کرونا در سطح یک به میزان لازم موجود بوده و از این لحاظ هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

وی با اشاره به وضعیت قرمز در شهر مشهد از نظر ویروس کووید‏-۱۹ از همشهریان خواست، با در خانه ماندن ضمن حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان زنجیره انتقال ویروس را قطع نموده و متولیان سلامت را در کنترل این بیماری یاری رسانند.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد بهترین و موثرترین واکسن و راه پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس را در خانه ماندن عنوان کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}