سکه‌های عصر سلوکیان در موزه بزرگ خراسان + تصاویر ورودی آرامستان‌های شهرداری مشهد مسدود شد قول مساعد استاندار برای تأمین مالی پروژه‌های شهری از طریق خط اعتباری بانک‌ها تصویب طرح تفصیلی پیشنهادی حوزه جنوب غرب مشهد گوهرشاد خاتون افزایش آمار فوتی‌های کرونا در مشهد وضعیت مشهد بسیار قرمز است کمک ۵۳ میلیارد تومانی شهرداری مشهد برای ترویج نماز چرا پیشنهاد حذف دیوار‌های دانشگاه فردوسی مطرح شد؟ هوای امروز مشهد۲۳ تیر | کیفیت هوا در وضعیت سالم حذف حصارهای دانشگاه فردوسی تنها پیشنهاد شورای شهر است| تصویب نهایی بر ‌عهده کمیسیون ماده ۵ استانداری داستان گوهرشاد زیر گنبد کبود ایجاد ۸ ره‌باغ با نام بهشت برای دسترسی به ورودی‌های حرم هزار توی ناامیدی در شهرک امید نگرانی برای تامین آب مشهد در تابستان آینده وجود ندارد جمع‌آوری موتورپمپ‌های کشف‌رود در یک ماه آینده برخورد با اداره‌های متخلف کرونایی هوای امروز مشهد۲۲تیر در وضعیت سالم وضعیت طرقبه شاندیز هم قرمز شد
خبر ویژه

ورود به مشهد ممنوع شد/۱۳ فروردین تمامی تفرجگاه‌ها مسدود است

  • کد خبر: ۲۲۱۹۵
  • ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
ورود به مشهد ممنوع شد/۱۳ فروردین تمامی تفرجگاه‌ها مسدود است
طرح فاصله گذاری اجتماعی (کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا) در ۵ نقطه ورودی و خروجی شهرستان مشهد اجرا شد.

به گزارش شهرآرانیوز، به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد، سید محمدرضا هاشمی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی (کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا) ابلاغی وزارت کشور خبر داد و گفت: از ساعت اولیه اجرای این طرح در تمامی ورودی و خروجی های شهرستان مشهد و بطور ویژه در ۵ مبادی ورودی و خروجی به این شهرستان، نسبت به شناسایی افراد بومی و غیربومی و کنترل و پایش سلامت افراد انجام می شود.

 

فرماندار مشهد تصریح کرد: بر اساس دستوالعمل اجرایی این طرح، صرفاً ساکنین بومی مشهد مجاز به ورود به شهر بوده و ورود افراد غیرساکن و غیربومی ممنوع است.

 

وی در توضیح این طرح افزود: براساس طرح فاصله گذاری اجتماعی نحوه شناسایی افراد ساکن بومی با استفاده از کارت ملی، پلاک خودرو و بیمه نامه خودرو می‌باشد.


هاشمی در ادامه در خصوص تمهیدات مورد نظر در روز ۱۳ فروردین گفت: در ۱۳ فروردین امسال نیز به جهت جلوگیری از شیوع و انتقال زنجیره ویروس منحوس کرونا و عدم شکل گیری هرگونه تجمع، ورودی کلیه تفرجگاه های داخل، بیرون شهر و پارک ها مسدود است.


فرماندار مشهد اظهار داشت: بهترین و مطمئن ترین راه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در خانه ماندن است. لذا از تمام همشهریان عزیزم استدعا دارم تا با رعایت این موضوع به قطع زنجیره ویروس کرونا کمک نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}