رونمایی از سند «ثبت ملی منظر طبیعی هفت حوض» در فهرست میراث طبیعی ملی احداث باغ کتاب مشهد در بوستان وفا/ آغاز عملیات اجرایی در سال جاری فضای ورزشی روباز در زمین‌های رها شده پورسینا برای تفریح بچه‌ها ایجاد می‌شود تبدیل ۲ میلیون متر مربع از حاشیه بزرگرا‌های مشهد به فضای سبز/۴۵۰ هزار مترمربع پارک خطی در حاشیه بزرگراه‌ها بهره‌برداری از ۴ ایستگاه جدید آتش‌نشانی در مشهد بهره برداری از پارکینگ آزادی در آذر ماه سال جاری بازگشایی فرهنگسرا‌های مشهد از ۱۷ خرداد افزایش کرایه تاکسی در مشهد از ابتدای تابستان / حذف تاکسی دربستی در مبادی ورودی و حرم آب گران شد همدلی مردم با حوزه بهداشت، از بروز فاجعه کرونا در خراسان رضوی جلوگیری کرد پیشرفت ۷۰ درصدی قطار مشهد-گلبهار در بخش ابنیه و زیرسازی «باقریه»، یکی از مدارس ده‌گانه مرحوم عابدزاده چشم انتظار ثبت ملی اراضی بایر بزرگ‌مقیاس و نبود طرح‌های تفصیلی، مهم‌ترین مشکل مناطق کم‌برخوردار فعالیت ۸۰۰ بانوی تاکسی‌ران در مشهد آزادی ۵۱ محکوم جرائم غیرعمد در خراسان رضوی هوای ناسالم در ایستگاه الهیه مشهد
خبر ویژه
همزمان با سالروزمیلاد حضرت مهدی (عج)، برترین های جشنواره مفلحون 98 شهرداری مشهد معرفی شدند.

به گزارش شهرآرانیوز،مهدی حاتمی مدیرکل حوزه شهردار و امور مناطق شهرداری با تقدیر از مشارکت کارکنان شهرداری در سومین دوره ازجشنواره مفلحون 98 شهرداری مشهد گفت: جشنواره مفلحون با هدف گسترش،ترویج وتعمیق فرهنگ امربه معروف ونهی از منکر، شناسایی الگوهای رفتاری وبستر سازی اجتماعی،تشویق و ترغیب کارکنان به ارائه خدمت بهتربه شهروندان وارج نهادن به خدمات ارزنده کارمندان متعهد ،کارآمدو اخلاق مدار برگزارمی شود.
وی اضافه کرد: این جشنواره در سه مرحله برگزار و نفرات برتر در دو سطح انتخاب شدند که در سطح اول 120 نفربه عنوان برگزیدگان و درسطح بعدی از این میان 20 نفر به عنوان نفرات برتر جشنواره انتخاب شدند.
حاتمی ادامه داد:در ابتدا دبيرخانه جشنواره و شورای امربه معروف ونهی از منكر شهرداری مشهد، در نظر داشت اسفند ماه ودرمراسمی با حضور مسئولان، منتخبين را معرفی وازآنها تقديرکند كه به دليل شيوع بيماری كرونا اين امكان ميسر نشد.
مدیرکل حوزه شهردار و امور مناطق شهرداری گفت: باتوجه به این موضوع تصمیم گرفته شد تا در آستانه نيمه شعبان ،منتخبين اين جشنواره معرفی شوند.
اسامی 20 نفر برتر مفلحون 98 شهرداری مشهد به شرح زیر است؛
8 مریم کتابداری منطقه 11
9 علی اکبرگلی منطقه 12
10 حمید بدیعی معاونت خدمات شهری
11 رضا عصاری سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي
12 فاطمه قناویزی سازمان فناوری و اطلاعات
13 سیدمحمدحسین موسوی معلم معاونت مالی و پشتیبانی و مديريت امور مجامع حسابرسي
14 حمید رضا حاجی پور معاونت شهر سازی و معماری
15 محمد رضا صادقی سازمان مدیریت پسماند
16 عباسعلی قربانی سازمان مدیریت پسماند
17 سيد محمد جلالي نژاد سازمان اتوبوسرانی
18 سیدمصطفی حسینی شرکت بهره برداری قطار شهری
19 ابراهیم علیزاده سازمان اجتماعی ، فرهنگی
20 سید حسن مشکانی سازمان زمین و مسکن

 

همچنین در سطح سازمانها،مديريتها،مناطق و معاونتهای شهرداری مشهد برگزیدگان در سومین دوره جشنواره مفلحون به شرح زیر معرفی شده اند.
ردیف نام و نام خانوادگی محل خدمت
1 حیدر غایب حوزه شهردار
2 احسان حمید زاده معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک
3 مهدی رستم زاده سازمان تاکسیرانی
4 حامد رضا حیدری هفت حوض
5 محمد رضا فخاری منطقه ثامن
6 وحید فرخ تبار منطقه ثامن
7 یاسر شورابی سازمان زمین و مسکن
8 مجتبی هاشمی سازمان زمین و مسکن
9 غلامرضا غلامرضایی سازمان پایانه های مسافر بری
10 حسین قائناتی سازمان پایانه های مسافر بری
11 جواد بزرگوار مدیریت حمل و نقل بار درون شهری
12 سید امید حسینی ازغندی مدیریت حمل و نقل بار درون شهری
13 محمد رضا حاجی مهدی خانی شرکت قطار شهری
14 سید رسول علوی ترشیزی شرکت قطار شهری
15 ناصر برومند شرکت نمایشگاه بین المللی
16 بهاره بختیاری شرکت نمایشگاه بین المللی
17 مجتبی احسانی نیا منطقه یک 1
18 امیر قربانی منطقه یک 1
19 زهرا کوکبی منطقه یک 1
20 عادل حیدری بردر منطقه 2
21 سید رضا احمدی حسینی منطقه 2
22 آلاله صمیمی فر منطقه 2
23 افشین آریانی منطقه 4
24 محمد ساسانی منطقه 4
25 محمد خورشیدی منطقه 4
26 احمد مرادی منطقه 5
27 مهدی ابوالفتحی منطقه 5
28 ملیحه خسروی منطقه 5
29 علی شیری منطقه 6
30 محسن غفاريان منطقه 7
31 مجتبي باغي منطقه 7
32 علیرضا نوروزی منطقه 7
33 محمد احمدیان اصل منطقه 8
34 رضا کاظمی منطقه 8
35 ملیحه بیرونی کاشانی منطقه 8
36 علیرضا نورایی منطقه 9
37 علی صفویان منطقه 9
38 محمد رنجبر منطقه 10
39 مرتضی قاسم زاده منطقه 11
40 طاهره اسداللهی منطقه 11
41 مسلم مومنی منطقه 12
42 زهرا بیناباجی منطقه 12
43 علیرضا صحرا گرد معاونت خدمات شهری
44 زهره کمالی معاونت خدمات شهری
45 جلیل حمیدی فر سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي
46 سعید قامت بلند سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي
47 سجاداسماعیل پور سازمان اقتصادی
48 فاطمه آمیخته سازمان اقتصادی
49 مجید شکیبامنش سازمان اقتصادی
50 مرضیه عبدالعلی زاده سازمان فناوری و اطلاعات
51 مصطفی رجب زاده سازمان فناوری و اطلاعات
52 حسن اکبری سازمان پارکها و فضای سبز
53 نرگس پور طوسی سازمان پارکها و فضای سبز
54 مرتضی راسخ عادل سازمان پارکها و فضای سبز
55 حجت جدی سازمان پارکها و فضای سبز
56 رضا سلیمانی راد شرکت الیت
57 مهدی مهیمنی شرکت الیت
58 حامد جغتایی شرکت الیت
59 حسن صفدری موسسه فرهنگی شهرآرا
60 حمیده وحیدی موسسه فرهنگی شهرآرا
61 حسین براتی موسسه فرهنگی شهرآرا
62 مصطفی نظری موسسه فرهنگی شهرآرا
63 الهه سادات ضیائیان معاونت برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني و مديريت منابع انساني
64 محمد رضا یاقوتی نژاد معاونت برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني و مديريت منابع انساني
65 مهدی دشتبان معاونت برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني و مديريت منابع انساني
66 منصوره یوسفی معاونت برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني و مديريت منابع انساني
67 محمد مهدی صمصامی معاونت مالی و پشتیبانی و مديريت امور مجامع حسابرسي
68 احمد آذرکیش معاونت مالی و پشتیبانی و مديريت امور مجامع حسابرسي
69 محسن محمدی معاونت مالی و پشتیبانی و مديريت امور مجامع حسابرسي
70 نرگس قاسمی معاونت شهر سازی و معماری
71 زهرا ظریفی معاونت شهر سازی و معماری
72 مونس گلشن آرا معاونت شهر سازی و معماری
73 محمد مسعود درجزی پور معاونت شهر سازی و معماری
74 معصومه رحيمي سازمان فردوس ها
75 نور الله شاهپسندي سازمان فردوس ها
76 سيد رضا عيسي زاده سازمان فردوس ها
77 سعيد يعقوبيان علاف سازمان فردوس ها
78 مهدي عيالوار گوارشك سازمان فردوس ها
79 راضیه رحماندوست سازمان مدیریت پسماند
80 زهره زهرکش فریمانی سازمان مدیریت پسماند
81 مجتبی کیدشتی سازمان مدیریت پسماند
82 حسن سالاری آتش نشانی
83 دانیال احمدی آتش نشانی
84 علی اکبرعلیدوست آتش نشانی
85 محمد حاجی پور آتش نشانی
86 زهرا خوشبین آتش نشانی
87 محمدحسن سالاري سازمان اتوبوسرانی
88 حميد محمدي سازمان اتوبوسرانی
89 مهدي دولتي سازمان اتوبوسرانی
90 عباس مخلوقي سازمان اتوبوسرانی
91 امیرنیک فطرت شرکت بهره برداری قطار شهری
92 علی وحیدیان شرکت بهره برداری قطار شهری
93 جعفر قروی فخرآبادی شرکت بهره برداری قطار شهری
94 مسعود اسلامیان شرکت بهره برداری قطار شهری
95 سید محسن علوی رضوی سازمان اجتماعی ، فرهنگی
96 مریم مشیری سازمان اجتماعی ، فرهنگی
97 علی اسماعیلی سازمان اجتماعی ، فرهنگی
98 ناهید فربدنیا سازمان اجتماعی ، فرهنگی

لازم به ذکر است برگزیدگان می توانند جهت دریافت لوح تقدیر و همچنین هدیه خود از تاریخ 23/1/98 باشماره تلفن 31294962 تماس بگیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}