ماجرای هواپیما ربایی در مسیر اهواز به مشهد چه بود؟ آمار کرونا در ایران ۱۵ اسفند| ۸۱ فوتی کرونا در شبانه روز گذشته و شناسایی ۸۳۶۷ بیمار جدید مواد محترقه باعث قطع عضو جوانی شد راه اندازی پویش اهدای خون به نام یک شهید در مشهد برف و باران در جاده‌های ۲۰ استان کشور آزمون دکتری در استان خراسان رضوی آغاز شد چگونه تخم مرغ رنگی سفره هفت‌سین را تزئین کنیم؟ واکسن‌های ایرانی کرونا در چه مرحله‌ای هستند؟ + جزئیات آمار کرونا در ایران ۱۴ اسفند | فوت ۷۸ بیمار جدید کرونایی در شبانه روز گذشته آخرین اخبار از همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تصادف مرگبار اتوبوس مسافربری با کامیون در هرمزگان + فیلم و عکس پرواز‌های نوروز ۱۴۰۰ لغو نشده است اظهارات نگران‌کننده درباره حذف یا محدود کردن مشاغل سخت و زیان آور پیک نوروزی و تکالیف برای دانش‌آموزان در نوروز ۱۴۰۰ ممنوع است آخرین آمار کرونا در جهان ۱۴ اسفند ۹۹ پای درد دل و گلایه بازنشستگان تامین اجتماعی از حقوق و همسان‌سازی قرنطینه فرد مبتلا به کرونای انگلیسی به محض ورود به بجستان ادبیات عجیب وزیر بهداشت: از ۷٠ بیمار کرونا، ۳۰ نفر تلف شدند! + فیلم درباره درخت های افسانه‌ای در ایران که نماد سرافرازی ایرانیان بود
خبر ویژه
جزئیات اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی کشور در سال ۹۹ + جدول
نتیجه اولیه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور روز شنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، بر اساس اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، نتیجه اولیه آزمون متقاضیان دستگاه های اجرایی کشور ازجمله وزارت آموزش و پرورش، بانک توسعه تعاون، پست بانک ایران، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان امور عشایر ایران، سازمان انتقال خون ایران، سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تا ساعت ۲۰ روز شنبه ۱۱ بهمن ماه بر روی درگاه سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.

 

سازمان حسابرسی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سازمان قضایی نیروهای مسلح، سازمان ملی استاندارد، سازمان هواشناسی کشور، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (مادر تخصصی)، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت جهاد کشاورزی (به کارگیری قراردادی)، وزارت کشور، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان ملی بهره وری ایران، سازمان اداری و استخدامی کشور، وزارت ورزش و جوانان و دستگاه های مربوط به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان شامل: اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل امور عشایر استان سیستان و بلوچستان، اداره کل انتقال خون استان سیستان و بلوچستان، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان از دیگر دستگاه هایی هستند که نتیجه اولیه آزمون استخدامی ۱۱ بهمن اعلام می شود.

 

از دیگر دستگاه هایی که نتایج متقاضیان آزمون استخدامی آنها اعلام می شود، اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل پزشکی قانونی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سیستان و بلوچستان، اداره کل جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان- جنوب، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان، اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سیستان و بلوچستان، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان، اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان و استانداری استان سیستان و بلوچستان است.

 

متقاضیان هر یک از دستگاه های اجرایی پس از دریافت نتیجه آزمون، در صورتی که بر اساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزو معرفی‌شدگان برای مرحله بررسی مدارک باشند، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر مراجعه کنند.

 

متقاضیان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ۱۰ سال سکونت هستند، جهت تایید اطلاعات خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی را تکمیل کنند و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به دستگاه اجرایی در زمان بررسی مدارک، به همراه داشته باشند.

 

در صورت ارایه نشدن مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی لغو شده و از نمره مکتسبه کسر می شود. همچنین وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

 

مراجعه نکردن متقاضی در مهلت تعیین شده بر اساس اطلاعیه اعلام شده توسط دستگاه اجرایی برای بررسی مدارک به منزله انصراف متقاضی از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

 

هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه برای جذب این آزمون برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر برگزار شد.

 

 آدرس درگاه اینترنتی دستگاه‌های مورد نظر

ردیف

دستگاه اجرایی

آدرس درگاه اطلاع رسانی

1

وزارت آموزش و پرورش

www.medu.ir

2

بانک توسعه تعاون

www.ttbank.ir

3

پست بانک ایران

www.postbank.ir

4

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی

www.hozehonari.ir

5

سازمان امور عشایر ایران

www.ashayer.ir

6

سازمان انتقال خون ایران

www.www.ibto.ir

7

سازمان برنامه و بودجه کشور

www.mporg.ir

8

سازمان بهزیستی کشور

www.behzisti.ir

9

سازمان پزشکی قانونی کشور

www.lmo.ir

10

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

www.ssaa.ir

11

سازمان حسابرسی

www.audit.org.ir

12

سازمان حفاظت محیط زیست

www.doe.ir

13

سازمان دامپزشکی کشور

www.ivo.ir

14

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

www.icro.ir

15

سازمان قضایی نیروهای مسلح

www.imj.ir

16

سازمان ملی استاندارد

www.isiri.gov.ir

17

سازمان هواشناسی کشور

www.irimo.ir

18

شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (مادر تخصصی)

www.airport.ir

19

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

www.mcls.gov.ir

20

وزارت جهاد کشاورزی

www.maj.ir

21

وزارت جهاد کشاورزی (به کارگیری قراردادی)

www.maj.ir

22

وزارت کشور

www.moi.ir

23

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

www.dres.ir

24

مرکز آموزش مدیریت دولتی

www.smtc.ac.ir

25

سازمان ملی بهره وری ایران

www.npo.gov.ir

26

سازمان اداری و استخدامی کشور

www.aro.gov.ir

27

وزارت ورزش و جوانان

www.msy.gov.ir

28

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان (دستگاه‌های اجرایی استان)

www.sb.mporg.ir

منبع: سازمان‌سنجش

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}