خبر فوری
 مجوز ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی در حاشیه شهر مشهد صادر شد
مجوز ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی در حاشیه شهر مشهد در دیدار دیروز استاندار خراسان رضوی با معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در تهران، صادر شد.

به گزارش شهرآرانیوز، این بیمارستان در شهرک شهید رجایی مشهد معروف به قلعه ساختمان با جمعیت ۱۲۰ هزار نفر ساخته می‌شود.


رسیدگی به کمبود‌ها و مشکلات شهرک شهید رجایی از مناطق حاشیه شهر مشهد در قالب بازآفرینی شهری بدنبال بازدید‌های استاندار خراسان رضوی از مناطق مختلف این منطقه در روز هفتم اسفند ماه آغاز شده است.
در این راستا محمد صادق معتمدیان به اتفاق سایر مدیران دستگاه‌های مربوطه از بخش‌های مختلف شهرک شهید رجایی مشهد بازدید کرد و پس از آن به اتفاق شهردار و دیگر مدیران شهری و نمایندگان دفاتر تسهیلگری محلات شهرک شهید رجایی طی جلسه‌ای رفع کمبود‌ها و معضلات این شهرک را مورد بحث و بررسی قرار داد.


در این جلسه محمد صادق معتمدیان برای رفع مشکلات ساخت بیمارستان در این منطقه به صورت تلفنی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و چند نفر دیگر از مسوولان مرتبط و عالی رتبه در تهران گفتگو کرد و هماهنگی برای عملیاتی کردن ساخت بیمارستان و حل مشکلات فاضلاب منطقه و دیگر مسایل را انجام داد.
رسیدگی به مشکلات و کمبود‌های سایر مناطق حاشیه‌ای مشهد طبق طرح‌های بازآفرینی شهری بدنبال بازدید‌های مستمر استاندار خراسان رضوی از این مناطق در حال پیگیری است.


قرار است بیش از ۷۰۰ پروژه عمرانی و زیربنایی در قالب طرح‌های بازآفرینی شهری در مناطق حاشیه‌ای مشهد در حوزه‌های بهداشتی و درمانی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و تاسیسات زیربنایی احداث شود.


استاندار خراسان رضوی عصر امروز نیز از شهرک اسماعیل آباد یکی دیگر از مناطق پرجمعیت حاشیه مشهد بازدید می‌کند.


کلانشهر مشهد با بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت حاشیه نشین، پس از تهران دومین کلانشهر کشور از نظر افزایش جمعیت حاشیه نشین به شمار می‌رود.

منبع: استانداری خراسان رضوی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}