همه آن چیزی که باید درباره واکسن کرونا بدانیم مفقود شدن امیرهومن ۶ ساله و مادرش | درخواست برای شناسایی آنها + عکس آمار کرونا در ایران ۲۳ خرداد | فوت ۱۸۷ بیمار کرونایی جدید در شبانه‌روز گذشته مرکز حمایت از بانوان باردار معتاد در مشهد راه‌اندازی می‌شود آزمایش واکسن کرونا به‌صورت اسپری بر روی کودکان در روسیه ماجرای از دست دادن صدای یک زن پس از تزریق دوز دوم واکسن آسترازنکا کمبود بودجه ۱۳ میلیارد تومانی، دردسر سازمان انتقال خون خراسان‌رضوی آخرین آمار کرونا در جهان ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان به تیرماه ۱۴۰۰ موکول شد + جزئیات جزئیات جدید از پرونده قتل «بابک خرمدین»، کارگردان ۴۷ ساله سینمای ایران درخواست بازنشستگان تأمین اجتماعی از رئیس جمهور و دولت آینده نشانه های بیماری ام اس چیست؟ دوچرخه یعنی کمتر عصبانی بشویم گردشی کوتاه در بافت تاریخی روستای کریم آباد گروگان گرفتن دانش‌آموز مشهدی سرقت روبه‌روی چشمان صاحب خانه تزریق واکسن کرونا به دانشجویان و دانشگاهیان از شهریور تا آبان‌ + جزئیات رفاقت عجیب گاو و پلنگ! از شایعه تا واقعیت برای گرفتن کارنامه دانش آموزان به کجا مراجعه کنیم؟
خبر فوری
آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی (۵ اردیبهشت)
حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه‌ی کارگری: «تا ۱۰ اردیبهشت به سازمان تامین اجتماعی مهلت داده‌ایم تا احکام را اصلاح کند. اگر نظر ما تامین شد، در اجتماع ۱۱ اردیبهشت (روز جهانی کارگر) از آقای سالاری تقدیر می‌کنیم؛ اگر چنین نشد در همین هفته کارگر، اعتراض سراسری برگزار می‌کنیم.»
به گزارش شهرآرانیوز، حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه‌ی کارگری) در نشست هفتگی کارگر ایرانی، گفت: «حوزه بازنشستگی وضعیت درهم شکسته‌ای را دارد و ما همواره شاهد بی‌عدالتی و تبعیض میان بازنشستگان و میان شاغلان با بازنشستگان هستیم. عامل این آپارتاید مزدی هم سازمان برنامه و بودجه است.»

وی با بیان اینکه دولت باید بدهی جاری خود به سازمان تامین اجتماعی را در بودجه‌ی ۱۴۰۰ پیش‌بینی می‌کرد، گفت: «طلب سال جاری سازمان از دولت در حدود ۶۳ هزار میلیارد تومان است، اما دولت بدهی سال‌های گذشته خود را پیش‌بینی کرده است. دولت باید توجه داشت باشد که تامین اجتماعی مانند صندوق‌های کشوری و لشکری برایش یک صندوق هزینه‌ای نیست و بر اساس اکچوئری اداره می‌شود.»

صادقی افزود: «با این حال دولت به صندوق‌های هزینه‌ای متمایل شده است و سازمان برنامه و بودجه هم بر همین اساس رفتار می‌کند؛ البته دست و دل بازی‌های آقای نوبخت در صندوق‌های کشوری و لشکری بی‌هزینه نیست، اما نوبخت سناریوی زمین سوخته را در صندوق‌های بازنشستگی پیاده می‌کند؛ یعنی تعهدی ایجاد می‌کند که در سال‌های آینده پشتوانه‌ی مالی ندارند. به نظر می‌رسد که در سال ۱۴۰۳ شاهد فواران این آتش‌فشان باشیم.»

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه‌ی کارگری با اشاره به پیگیری‌هایی که در سال گذشته برای اجرای متناسب‌سازی انجام شد، گفت: «سال گذشته سه تجمع بزرگ در سه مقطع مهم برگزار کردیم. اولین تجمع ما مقابل سازمان برنامه و بودجه بود که آقای نوبخت در جمع بازنشستگان حاضر شد تا در مورد آپارتاید مزدی که رقم زده، صبحت کند. یک اجتماعی بزرگ دیگر مقابل مجلس برگزار کردیم، اما یکی از مهم‌ترین اجتماعات بازنشستگان مربوط به روزی بود که فهمیدیم می‌خواهند در مجلس از سهم ۹۰ هزار میلیارد تومانی سازمان تامین اجتماعی، ۳۰ هزار میلیارد تومان کم کنند. در نهایت بیشتر از هزار میلیارد تومان کم نکردند؛ البته ۷ گردهمایی مجازی هم برگزار کردیم.»

وی با اشاره به پرداخت ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به بازنشستگان تامین اجتماعی در اسفند ماه، گفت: «من به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پیشنهاد دادم که مبلغی به صورت مساوی در قالب متناسب‌سازی به تمام بازنشستگان پرداخت شود؛ البته مدیرعامل سازمان گفت که ما ابتدا باید پرداختی اسفند ۹۸ و ۹۹ را محاسبه کنیم تا ببیینم که کشوری و لشکری چه میزان از ما جلوتر هستند؛ آنگاه مابه‌التفاوتش را به بازنشستگان پرداخت کنیم. با این حال این کار وقت‌گیر بود و باید زمینه‌ی اجرای متناسب‌سازی را فراهم می‌کردیم و چه بهتر که این کار پیش از پایان سال انجام می‌شد.»

صادقی با اشاره به نارضایتی بازنشستگان از نحوه اجرای متناسب‌سازی مرحله‌ی دوم، گفت: «کارشناسان سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری سال جدید را با در نظر گرفتنِ مبلغ مستمری تیر ماه لحاظ کردند؛ درحالیکه ابتدا باید ماده ۹۶ و ۱۱۱ قانون تامین اجتماعی را اجرا و مبلغ متناسب‌سازی را بر روی آن قرار می‌دادند؛ البته در پایه مستمری و نه در مزایا. متاسفانه کارشناسان سازمان از جمع جبری استفاده کردند و افزایش مستمری ۱۴۰۰ را بدون مبنا قراردادن مستمری اسفند ماه ۹۹ لحاظ کردند. این کار ۱۰۰ درصد خلاف قانون و توافق قبلی بود؛ چراکه با سازمان توافق کرده بودیم که مبلغ متناسب‌سازی در افزایش مستمری قرار گیرد.»

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه‌ی کارگری، افزود: «امروز باب مذاکره با سازمان تامین اجتماعی در مورد اصلاح احکام متناسب‌سازی باز است. تا زمانی که این باب باز است، ترجیح می‌دهم از خیابان استفاده نکنم، اما اگر اقدامی از جانب سازمان تامین اجتماعی برای اصلاح احکام متناسب‌سازی بر اساس فرمول توافق شده صورت نگیرد، در ۳۳۵ شهر به صورت متحد در هفته کارگر به خیابان می‌آییم.»

وی تصریح کرد: «امروز به بازنشستگان عرض می‌کنم که اتفاق‌های جدیدی که در این فرمول رخ داده در شرایطی فعلی خوب است. این فرمول همه لایه‌ها و سطوح را دربرمی‌گیرد. بر این اساس بازنشسته حداقلی‌بگیری که ۳۰ سال سابقه دارد و دارای همسر و فرزند است کمتر از ۴ میلیون و ۳۴۰ هزار نیست. در کل در سال ۱۴۰۰ دیگر حداقل‌بگیری که کمتر از ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان دستمزد دریافت کند، نخواهیم داشت. هر بازنشسته حداقل‌بگیری که کمتر از این میزان را دریافت کند، باید به شعبه تامین اجتماعی مراجعه کند، تا فرمول را برای او محاسبه کنند.»

صادقی تصریح کرد: «البته منتظر می‌مانیم تا احکام را دریافت کنیم؛ چنانچه تا ۱۰ اردیبهشت ماه، صداقت را در صدور احکام دیدیم در روز ۱۱ اردیبهشت از آقای سالاری تشکر می‌کنیم و زنده باید بگوییم، اما اگر صداقت نبینیم، اعتراض خواهیم کرد. به همین جهت منتظر می‌مانیم و با دقت اوضاع را رشد می‌کنیم؛ البته پیشنهاد دادیم که تا قبل از ۱۰ اردیبهشت احکام به صورت پایلوت در یکی از شعب تامین اجتماعی به نمایش درآیند تا آن را رصد کنیم.»

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه‌ی کارگری با بیان اینکه اگر در سال جاری سازمان برنامه و بودجه، بار دیگر منابع جدید برای متناسب‌سازی بازنشستگان کشوری و لشکری اختصاص دهد، قویا اعتراض می‌کنیم، گفت: «آن زمان نه با ۲ هزار نفر و ۳ هزار نفر که با ۲۰ هزار نفر به خیابان می‌آییم؛ تا همین جای کار هم بسیار لطمه خورده‌ایم و بیشتر از این اجازه توهین به شعور خود را نمی‌دهیم.»
 
منبع: ایلنا

بیشتر بخوانید:
 
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۰
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
3
زنده باد آقای حسن صادقی
یه بازنشسته تامین
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
مثل اینکه متوجه نشدید اینهم هنوز داره همون اعداد قبلی رو میگه!...بازنشسته های کشوری زیر 6و نیم امسال حقوق ندارند بعد این حرف از 3900 میزنه!!!!!!!!!
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
2
11
درودبرآقای صادقی تنها حامی مستمری بگیران تامین اجتماعی لیبرالیزم دولتی مطمئن باشد که دوران بخوردررو تمام شده است نوبخت فقط درفکر بدبختی بازنشستگان است ما به او اعتمادنداریم
عباس رضایی
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
14
سلام باید شجاعت اقای صادقی را تحسین کرد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
6
دست آقای صادقی درد نکنه ممنونیم خدا قوت
بازنشسته تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
4
لطفا افزایش حقوق هاطبق قوانین سازمان براساس حقوق پایه وسنوات محاسبه شود
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
7
اینکه همان شد بعد کلی صحبت باز گفته 4میلیون و سیصد اینکه روز اول هم همینو میگفتن
مسعود
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
تازه فهمیدی سر شیطان هم کلاه میگذارند
سیدبزرگ میرباقری
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
3
سلام درود بر صادقی
محمود
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
4
این مبالغ واریزی ماهیانه به حساب تامین اجتماعی چقدر است و سود ماهیانه این مبالغ واریزی چقدر است ،وبا این درآمد صاحبان واریزی در چه صنایع وشرکتهایی را سهام دار کردید عنوان فرمائید، و سود حاصله از صنایع وشرکتهای خرید شده را به کجا واریز میشود ،این سود حاصله سرمایه بیمه پرداز وبازنشستگان است که میبایست جهت امرا معاش به حسابشان واریز گردد ،،لطفا پاسخ دهید تا روشن شویم
بابک خسروی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
با سلام باز هم همون 4.300 شد. پس اینهمه حرف و بحث و جدل برای چیه؟ به خدا که من هیچی نفهمیدم خواهش میکنم یک نفر جواب بده. ممنون
نا شناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
سلام و درود براقای صادقی
احودی
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
چی برا خودت میگی دورود این همان اش و کاسه است باز همان 4200 نزدیک انتخابات بازا ر دروغ گرمه
مریم
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
1
آقای صادقی مبلغ متناسب سازی را بر اساس آیتم عائله مندی و فرزند مشمول قرار ندهند خانمها به کل از متناسب سازی محروم می‌شوند. چرا بر پایه حقوق یا دیگر آیتم ها قرار نداده اند که همه بهره مند شوند زرنگ بازی تا این حد
بازنشسته
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
با سلام و احترام ضمن تشکر از صادقی و مدیر کانون بازنشستگان خواهشمندیم در مورد محاسبه ۷۵ درصد ضریب مستمری برای متناسب سازی فرمول محاسبه ان را با اعلام مثال اعداد و ارقام اعلام نمایند که هر بازنشسته هم خودش از روی فیش حقوق خود میزان افزایش یا کاهش را بتواند محاسبه کند تا اگر اشتباهی متوجه فیش ها صورت خواهد گرفت را پیگیری و اعلام کند چون فرمولی که برای متناسب سازی مرحله دوم اعلام می کنند بسیار گنگ هست . تشکر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
علاوه بر اعمال ماده 96 جهت افزایش حقوق سایر گذشته ضریب زمان برقراری مستمری آنان به نسبت حداقل‌ حقوق مصوب شورای عالی کار  افت و کاهش داشته است، (با جبران 75% از نسبت از دست رفته) اعمال می‌شود.لطفا نحوه اجرای این بند را در قالب اعداد و ارقام بگید مثال بزنند که بر این اساس چقدر قرار هست به حقوق ها اضافه شود بنده که محاسبه را متوجه نمی شوم تشکر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
حقوق از کارافتادگان باید اصلاح شود لطفا رسیدگی کنید . طبق ماده ۹۶ و ۱۱۱ باید محاسبه شود نه با فرمول های من درآوری . این که نشد از سرو ته همه چیز دارن می زنن و فقط منافع خودشون را در نظر می گیرن ، انصاف هم خوب چیزیه .
علی اصغرمحمودی اصل
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
دراین وضعیت بحران اقتصادی که دولت قادربه اصلاح وروان سازی آن نیست درکلانشهرهادرآمدزیرده میلیون تومان کفاف نمیدهدبنده با30سال وخورده ای سابقه بیمه پردازی وبامدرک لیسانس دراسفند99مبلغ3400000تومان دریافت کردم که بجدبااین دولت ناکارآآمدمخالفم امیدوارم دولتی سرکاربیایدکه مردم رادرنظربگیردوازظلم وستم بپرهیزد
عزت الله فرجی
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
من با سی سال سابقه بافزایش فروردین4300000تومان میگیرم برابر این گفته ها 100000تومان کم میشه کجاش اصلاح شده ؟
نادر
Sweden
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
جناب صادقی، حالا اینهم پنج روزدیگررویش چشم بهم بگذاری میشوددهم اردیبهشت. آنوقت دیگربرای آرام کردن میلیونها بازنشسته وبازمانده وازکارافتاده چکارمیکنی؟ که بتوانی بنوعی مانع اعتراض آنهابشوی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
خدا پدر و مادر تون در دنیا امرزیده کنه این بازنشسته و مستمری بگیر از فقر دیگه توان مقابله نداره ایشالا با همت تمام بازنشسته ب حق و حقوق خورده شده امان ب پا میخیزیم حتی با ویلچر
اشکان
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
این همان شد که بود
مثلا قرار بود زیر ۱۰درصد فرهنگیان دریافت نکنن
ولی همونی که بود با آب و تاب گفتن وگرنا هیچ فرقی نکرده
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
اقا اگرراست میگین چرا این ماه رمضان نمیریزین که ماشرمنده خانواده نشویم من بتسختی کار۳۵سال سابفه دارم وای ۴۲۰۰حقوق میگیرم چرا دروق میگین انها که بامن سرکار بودن وسی سال سابقه داشتن بیشتر ازمن میگیرن با خدازمین گیرشدیم باچهارفرزند که نتونستم به خانه بخت بفرستم خدایا به دادمابرس
ترس ازخدا
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
سالاری اگه شجاعت وشهامت داشته باشه باید استعفا بده با این بی تدبیری و عدم مسوولیت و عدم مدیریت....
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
برادر عزیز وکرامی اقای صادقی خط فقر ده میلیون تومان است انوقت شماحرف از 4وسیصدو3ونهصدمیزنید از روز اول مشخص بود این سالاری همبفکر جیب خودش وسایر روسا هستش نه به فکر کارگران حقوق ماهنه خودش ودیگران را خدا وکیلی اعلام کنند بابا اینها بفکر اعوان وانصار خودشان هستند نه کارگران
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
باسلام‌‌اگر‌‌حقوق‌‌ما‌‌باز‌‌نشسته‌‌های‌‌تامین‌‌اجتماعی‌‌که‌‌افزایش‌‌پیدا‌‌کرده‌‌ما‌‌نسبت‌‌۱‌‌،۶‌‌‌‌برابر‌‌حقوق‌‌انان‌‌باید‌‌باشد‌‌چون‌‌ما‌‌سی‌‌درصد‌‌حق‌‌بیمه‌‌پرداخت‌‌کردیم‌‌ولی‌‌انان‌‌هیجده‌‌درصد‌‌پرداخت‌‌کردهاند‌‌‌‌‌‌به‌‌امید‌‌رهایی‌از‌‌خط‌‌فقر‌‌‌بسیار‌‌تشکر‌‌‌‌واجرکم‌عندالله‌‌
ج‌ه‌از‌کاشمر
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
سلام‌چرااونایی‌که‌از‌من‌کمتر‌حقوق‌میگرفتن‌حالا‌امن‌بشتر‌میگیرند‌این‌چه‌قانونیه‌پیگیر‌باشید‌متشکرم‌من‌از‌کار‌افتاده‌تامین‌اجتماعی‌هستم۹ساله‌که‌از‌کار‌افتاده‌کلی‌هستم‌درسال۹۸یک‌میلینو‌هفصدو‌هجده‌هزارتومان‌میگرفتم‌که‌قرار‌بود۹۹‌سه‌میلینون‌بدن‌که‌د.میلینو‌سیصدو‌هشتاددادن‌ودرسال‌۱۴۰۰سه‌میلینو‌ششصددادن‌اونایی‌که‌از‌من‌کمتر‌حقوق‌میگرفتن‌حالا‌چهار‌میلین‌میگیرند‌این‌چه‌عدالتیه‌خواهش‌میکنم‌‌حق‌زن‌وبچه‌من‌چه‌میشود‌ممنونم‌پیگیر‌کنید‌خداشما‌را‌برای‌پدر‌مادرتون‌نگه‌داره‌‌متشکرم‌حق‌خانواده‌من‌را‌بگیرید‌
ف.خ.پ
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
0
با سلام درصورت اضافه شدن حقوق در اردیبهشت آیاعقب افتادگی فروردین واریز می شود.
حاتم اسحاقی فر
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
0
میخوام وارد کانال بشم
امیر
United States of America
۰۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
0
اگه واقعا وعده نمیدن چرا واقعیت حقوق بازنشسته های محروم رو اعلام نمیکنند.
بعد از 30 سال خدمت باید گدایی کنیم؟
خودشون حقوق های نجومی بگیرن.
این سیستمی که قراره حقوق ها متناسب بشه چیه؟
هر چند هیچ امیدی به این مسئولین بی کفایت تو این اقتصاد بد نیست.
اردیبهشت هم تکلیفی برای حقوق ها روشن نخواهد شد مطمئن باشید.
امیر
United States of America
۰۴:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
0
با سلام خدمت بازنشسته های عزیز
دوستان همه گی سرکاریم. اینان جوری حرف میزنند که هیچ کس نفهمه چی میگن.
و همینجوری ماه ها بگذره. کسی به فکر معیشت ما نیست و گرنه عقب افتاده گی و اصلاحیه رو وسط اردیبهشت واریز میکردن تا صداقت نداشته خود را ثابت کنند.
منتظر هیچ معجزه ای از اینان نباشید
سیدمحمدحسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
0
0
متاسفانه تا الان هر حرفی محمدباقر زده نتنها انجام نشده بلکه به ضرر ما بازنشستگان تامین اجتماعی بوده.ایشان دوست داره سروصدا درست کنه.چرا با ما انقدر خصومت داره خدا میداند.بداند ماانقلاب کردیم شهید دادیم جبهه بودیم مطیع حضرت اقا هستیم و خدا وند فرموده درسکوت از حق هیچ خیری نیست.معلم ما اقاامام حسین ع است.بعدشم اقای سالاری و غیره از پول ما حقوق میگیرند پس اینهمه سنگ اندازی برای چی.باید قانونی تنظیم شود مدیرتامین اجتماعی را کانون ها انتخاب بکنند.باید بدانند نه ما بچه هستیم نه مسخره .بفهمید بفهمید
تام
France
۱۶:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۰
0
0
سلام. من یک کار افتاده کلی بالای ۶۶ درصد هستم. دو تا دختر دارم و خودم و خانومم.حقوق واریزی فروردین برای من ۳ملیون ۷۰۰ هزار تومن هست.مگر طبق قانون کار سابقه برای کار افتاده کلی برابر است با ۳۰ سال سابقه کار.چرا حقوق مرا برای همسانسازی ۳۰ سال محاسبه نکردن.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۴
0
0
فقط به ضرر حداقل بگیرها آقای صادقی والله من با 20 سال سابقه با اصلاح حکمم شد 3500. حالا هی بگو 3900
پربازدید
پیشخوان شهرآرا
نظرسنجی
به چه کسی رای می دهید؟
سعید جلیلی
محسن رضایی
سید ابراهیم رئیسی
علیرضا زاکانی
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
محسن مهرعلیزاده
عبدالناصر همتی
تصمیم دیگر
کیوسک
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}