معدوم‌سازی یک تن شیرخام غیرقابل مصرف در سبزوار زلزله ۵.۶ ریشتری بندرعباس را لرزاند + جزئیات جزئیات تکان‌دهنده از شکنجه پسر نوجوان وحشت‌زده مشهدی + عکس واژگونی سانتافه در مسیر تربت حیدریه دو کشته برجای گذاشت اولتیماتوم پلیس به عرضه کنندگان لباس پاره جزئیات مرگ نوزاد تهرانی در بخش مراقبت‌های ویژه جزئیات چهارمین جلسه محاکمه شبنم نعمت‌زاده سرقت ۷۰۰ میلیونی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال شروران شمشیر به دست شکار شدند قطع یارانه یک درصد از مردم استان لغو روادید زائران عراقی از ۲ آبان تا ۶ دی خطوط قرمز محتوای دیجیتال کلات، گنج گردشگری عکس لازم نیست، ما برای رضای خدا کار می‌کنیم امسال چهارده برابر دولت های قبل زائر برای شرکت در مراسم اربعین حضور پیدا کرد نزاع خونین در تربت جام به قتل یک نوجوان ۱۶ ساله انجامید سامانه سماح تعطیل شد سایت فدراسیون فوتبال بحرین هک شد + عکس/ پخش سرود ملی ایران در سایت بحرینی تعطیلی پنجشنبه‌ها در مجلس تصویب شود، دولت هم آن را اجرا می‌کند چطور به قطع یارانه اعتراض کنیم؟ / جزئیات چگونگی ثبت اعتراض به قطع یارانه نقدی
خبر ویژه

تسویه حساب با اسلحه شکاری

  • کد خبر: ۶۵۵۷
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
مشکلات خانوادگی در منطقه شفای مشهد خون به پاکرد

صدای شلیک تیر پیاده‌رو و خیابان شفا را به‌هم ریخت و هر‌کس به طریقی جانش را برداشت و از این مهلکه فرار کرد. مرد جوان غرق در خون گوشه‌ پیاده‌رو افتاده بود و از درد به خودش می‌پیچید. همه چیز در سکوت فرو رفته بود و به جز فریاد کمک... کمک مرد جوان صدای دیگری در آن لحظه شنیده نمی‌شد. بدنش رفته رفته سرد می‌شد و سوی چشمانش هم از بین رفته بود. گوش‌هایش هواگرفته بود و سوت ناشی از صدای مهیب شلیک مدام در سرش می‌پیچید.
دو مرد مسلح که تیرشان تقریبا به هدف خورده بود هم برای اینکه گیر پلیس نیفتند به سرعت از محل گریخته بودند. در همین میان صدای آژیر آمبولانس سکوت محل را شکست. به محض ترمز کشدار آمبولانس راننده و همکارش بلافاصله پیدا شدند و به سراغ مرد زخمی آمدند.
مرد جوان زخم عمیقی داشت و از محل جراحت خون زیادی می‌رفت. مأموران در حال اقدامات درمانی اولیه بودند که خودروی پلیس هم از راه رسید و وارد این صحنه شد.
یکی از مأموران هماهنگی‌های اولیه برای انتقال فرد زخمی را طی تماس تلفنی با مقام قضایی انجام داد و امدادگران نیز که تا آن لحظه مشغول باندپیچی جراحات فرد زخمی بودند، او را به آمبولانس انتقال دادند و راهی بیمارستان شدند.
در این میان اما تحقیقات پلیس کلانتری 19 مشهد در محل آغاز شد مردی جوان که شاهد این صحنه دل‌خراش بود به مأموران گفت که دیده است دو مرد مسلح به فرد زخمی نزدیک شده و دو تیر به طرف او شلیک کرده‌اند.
با توجه به اینکه مرد زخمی قدرت حرف زدن داشت در تحقیقات بعدی به پلیس گفت که مسلحین را می‌شناسد. شاکی پرونده که 35 سال دارد مدعی شد که متهمان نسبت فامیلی با او دارند و از قدیم مشکل خانوادگی بینشان بوده
است.
تیم دایره تجسس و اطلاعات کلانتری 19 که سرنخی از دو متهم فراری به دست آورده بود طی هماهنگی قضایی به سراغ این افراد رفت و در دقایق بامدادی دیروز آن‌ها را دستگیر کرد.
به گفته فرمانده انتظامی مشهد متهمان با یک قبضه اسلحه ساچمه‌زنی شکاری شاکی پرونده را هدف شلیک دو تیر قرار داده‌اند که این فرد از ناحیه بازوی دست چپ و گردن مورد جراحت واقع شده است.
سرهنگ عباس صارمی ساداتی بیان کرد: علت و انگیزه این درگیری هنوز مشخص نیست و همکاران ما در کلانتری 19 مشغول بررسی این پرونده هستند. دو متهم دستگیر شده نیز پس از اعتراف به جرم خود و تشکیل پرونده اولیه برای پیگیری‌های بعدی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.
این مقام ارشد انتظامی مشهد با تأکید بر بالا بردن آستانه صبر در اختلافات خانوادگی، گفت: امروز کارشناسان ما در دایره مشاوره و مددکاری کلانتری‌های مشهد آمادگی دارند به افرادی که مشکلات خانوادگی دارند مشاوره دهند بنابراین از مردم درخواست می‌شود در صورت بروز مشکلات خانوادگی قبل از هر تصمیم اشتباهی و اقدامی مجرمانه به کارشناسان ما مراجعه و بر اساس راهنمایی آن‌ها در چهار چوب قانون عمل کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}