خبر فوری
مردم چقدر از میزان واکسیناسیون در کشور رضایت دارند؟
طبق گزارش مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) ۴۱.۱ درصد از پاسخگویان اصلاً از عملکرد دولت در زمینه واکسیناسیون رضایت ندارند.

به گزارش شهرآرانیوز، طبق گزارش مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) ۴۱.۱ درصد از پاسخگویان اصلاً از عملکرد دولت در زمینه واکسیناسیون رضایت ندارند. ۲۰.۱ درصد پاسخگویان گفته‌اند به میزان کمی از عملکرد دولت در این زمینه رضایت دارند. ۲۳.۳ درصد تا حدودی، ۷.۷ درصد به میزان زیاد و ۴.۲ درصد پاسخگویان کاملاً از عملکرد دولت در زمینه واکسیناسیون کرونا رضایت دارند. ۳.۶ درصد افراد نمونه هم به این سوال پاسخ نداده اند.  

طبق این نظرسنجی مردان نسبت به زنان، افراد ۳۰ تا ۴۹ ساله به نسبت دیگر گروه های سنی و نیز افراد با تحصیلات دانشگاهی نسبت به افراد غیردانشگاهی نارضایتی بیشتری از عملکرد دولت در زمینه واکسیناسیون دارند.  

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) این نظرسنجی را در روزهای ۱۶ تا ۲۰ تیرماه ۱۴۰۰ در مقیاس ملی و با شیوه گردآوری تلفنی اطلاعات اجرا کرده است. جامعه آماری این نظرسنجی شهروندان ۱۸ سال به بالای ساکن در مناطق شهری و روستایی کل کشور و تعداد نمونه آن ۱۵۸۵ نفر بوده است. 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}