اعزام ۱۴۰۰ کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی به مشهد مقدس انجام بیش از ۴ میلیون نفر سفر از طریق خطوط قطارشهری مشهد در مهرماه مدیریت شهری قصد ریخت و پاش مالی در فوتبال ندارد ساکنان محدوده کشمیری در حوالی مشهد سرگردان بین شهر و روستا عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد : مساجد؛ محور شناسایی نیاز‌های مردم ابلاغ لغو کامل دورکاری‌ها به خراسان رضوی جایگاه‌های بنزین مشهد به مدار برگشتند پاک‌سازی ۵۴ کیلومتر کشف‌رود مشهد از موتورتلمبه‌ها پس از حمله سایبری کدام جایگاه‌های عرضه بنزین در مشهد فعال شد؟ (۴ آبان ۱۴۰۰) طول مسیر دوچرخه در مشهد به ۲۵۰ کیلومتر می‌رسد ماجرای پرنده‌خواری در پارک کوهسنگی مشهد چه بود؟ شهروند خبرنگار | خودنمایی پاییز در روستای مایان طرقبه شهروند خبرنگار | گام های پاییز در کلاردشت سازه‌ای که در یاد‌ها ماندگار است | مروری کوتاه بر شکل‌گیری راه آهن مشهد و ساختمان آن موج ششم کرونا نیمه آبان به مشهد می‌رسد پایان پرونده طرح های تفصیلی مشهد تا پایان سال احتمال کاهش خاموشی خراسان رضوی در زمستان بهره‌برداری از پارکینگ «هشت‌آباد» مشهد تا پایان سال انجام ۲۰ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۸۴۳ نفرسفر در مشهد در مهر ماه
خبر فوری
آغاز واکسیناسیون تاکسیرانان مشهد از فردا - ۵ مرداد ۱۴۰۰
آن‌طور که مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری مشهد خبر داده، قرار است واکسیناسیون تاکسی‌رانان مشهدی از فردا آغاز شود.

علیرضا ظهیری | شهرآرانیوز؛ واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی هم سرانجام آغاز شد و قرار است در این مرحله از واکسیناسیون مشاغل در معرض خطر، رانندگان حمل‌ونقل عمومی واکسینه شوند. آن‌طور که مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری مشهد هم خبر داده، قرار است واکسیناسیون تاکسی‌رانان مشهدی از فردا آغاز شود.


احمد محبی در گفتگو با خبرنگار ما، با اعلام خبر آغاز واکسیناسیون تاکسی‌رانان مشهدی گفت: شهرداری مشهد اولین شهری بود که به‌صورت جدی به موضوع واکسیناسیون تاکسی‌رانان وارد شد و دراین‌راستا هم با وزیر بهداشت مکاتبه و از سوی دیگر موضوع را از وزارت کشور پیگیری کردیم.


مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری مشهد با بیان اینکه در ادامه کار اتحادیه تاکسی‌رانان کشور به‌نمایندگی از همه شهر‌های ایران موضوع واکسیناسیون تاکسی‌رانان را پیگیری کرد، افزود: خوشبختانه با واکسینه‌کردن رانندگان تاکسی در پایان مرداد موافقت شد، اما با پیگیری‌های بیشتر موفق شدیم فرایند واکسینه‌کردن تاکسی‌رانان را جلو بیندازیم و درنهایت با واکسیناسیون تاکسی‌رانان در ابتدای مرداد موافقت شد.


وی ادامه داد: دراین‌راستا تعداد و مشخصات تاکسی‌رانان به دانشگاه علوم‌پزشکی فرستاده شده است و در صورتی که دز واکسن تحویل داده شود، واکسیناسیون تاکسی‌رانان آغاز می‌شود؛ البته مسئولان دانشگاه علوم‌پزشکی مشهد وعده تحویل واکسن از روز دوشنبه را داده‌اند.


محبی گفت: در مشهد حدود ۱۱ هزار تاکسی‌ران داریم و سعی ما این است که همه این افراد واکسینه شوند، اما پیش‌بینی ما این است که در مرحله آغازین ۲۰۰ تا ۳۰۰ تاکسی‌ران مشهدی واکسن کرونا دریافت کنند.


افزایش ۱۵۰ درصدی سقف تعهدات بیمه تکمیل درمان تاکسی‌رانان

مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی مشهد همچنین از افزایش ۱۵۰ درصدی سقف تعهدات بیمه تکمیل درمان تاکسی‌رانان و خانواده آن‌ها خبر داد و افزود: ثبت‌نام متقاضیان از اول تیر آغاز می‌شود و تا چهارشنبه ۶ مرداد ادامه دارد.


وی گفت: براساس پیگیری‌ها حداکثر تعهدات بیمه‌گر برای جراحی محدود و انواع خدمات آنژیوگرافی، جراحی ستون فقرات، پیوند قرنیه چشم و شیمی‌درمانی از ۶۰ میلیون ریال در پارسال به ۱۵۰ میلیون ریال در امسال افزایش یافته است.
محبی اضافه کرد: همچنین پوشش این تعهدات درباره هزینه‌های بیمارستانی تاکسی‌رانان و خانواده آن‌ها برای عمل‌های جراحی اصلی شامل جراحی‌های قلب، مغزواعصاب، پیوند کلیه، پیوند کبد، ریه و دیگر تعهدات نیز ۵۰ درصد افزایش داشته است.


وی تصریح کرد: سهم بیمه تکمیلی درمان تاکسی‌رانان حدود ۹ میلیون‌و ۲۰۰ هزار ریال است که حدود ۷ میلیون‌و ۳۳۰ هزار ریال آن را سازمان تاکسی‌رانی پرداخت می‌کند و بقیه آن به‌عهده تاکسی‌ران است؛ همچنین این حق بیمه برای هر فرد از خانواده تاکسی‌ران ۹ میلیون ریال است که بیمه‌گذار یک‌میلیون ریال آن را نقد و بقیه را در ۵ قسط دریافت می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}