خبر فوری
شورای ششم شهر مشهد بر مدار همکاری برای حل مشکلات شهروندان
حسن موحدیان، سخنگوی منتخبان شورای ششم شهر مشهد گفت: این شورا برای حل کردن مشکلات مردم اهل تعامل با دستگاه‌هایی است که در امور شهر مشهد دخیل اند.

علیرضا ظهیری | شهرآرانیوز؛ سخنگوی منتخبان شورای ششم شهر مشهد گفت: این شورا برای حل کردن مشکلات مردم اهل تعامل با دستگاه‌هایی است که در امور شهر مشهد دخیل اند.


حسن موحدیان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه یکی از شعار‌های ما در این دوره تعامل و ارتباط است، اظهار کرد: یکی از راه‌های حل مشکلات مردم تعاملی است که بین ارکان تصمیم گیر شهر ایجاد می‌شود؛ ازهمین رو ما در شورای ششم شهر مشهد با سازمان‌هایی مانند فرمانداری و استانداری و دیگر نهاد‌هایی که در این شهر فعال اند، برای حل مشکلات مردم مشهد و زائران بارگاه رضوی در تعامل خواهیم بود.

 

وی با تأکید بر اینکه با تعامل مشکلات حل می‌شود و اگر تعامل نباشد به مشکلات افزوده خواهد شد و ما به عنوان نمایندگان مردم در شورای شهر نیز به این اصل توجه ویژه می‌کنیم، تصریح کرد: یکی از نهاد‌هایی که شورای شهر به صورت مستقیم با آن در ارتباط است فرمانداری است، زیرا مصوبات ما باید تأییدیه فرمانداری را بگیرند؛ باتوجه به اینکه بنده ۹ سال در سمت فرماندار شهرستان مشهد مشغول به خدمت بوده ام، به نسبت از چندوچون کار آگاهم؛ ازهمین رو باید مصوبات شورای شهر با قوانین منطبق باشد تا هم تأییدیه فرمانداری را بگیرد و هم به هیئت حل اختلاف نرسد.


موحدیان افزود: شاهدیم که تصویب برخی لوایح و طرح‌ها سبب تشنج در بین اقشار و شاید مردم می‌شود؛ ازهمین رو اگر گاه با چنین لوایح و طرح‌هایی روبه رو شویم، شورای شهر باید در ابتدا اقناع سازی کند و حتی مدت تصویب این گونه لوایح و طرح‌ها را به تأخیر بیندازد؛ به طور قطع ما دراین زمینه حساسیت لازم را خواهیم‌داشت.


وی درباره آخرین فرایند انتخاب شهردار مشهد نیز گفت: اکنون و همان طور که اعلام شده است، منتخبان مردم مشهد در شورای ششم این شهر به ۹ گزینه برای شهرداری مشهد رسیده اند و اینک به این افراد اعلام شده است که برنامه هایشان را مبنی بر شاخص‌های تبیین شده شورای ششم به ما ارائه دهند.
وی افزود: این برنامه‌ها تا هفته آینده بررسی می‌شود و به ۳ گزینه برای تصدی پست شهرداری مشهد خواهیم رسید و در جلسه علنی شورای ششم شهر مشهد، درنهایت از بین این ۳ نفر گزینه نهایی به عنوان شهردار انتخاب خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}