پیمانکاران شهرداری، اعضای شورای شهر را نماینده خود بدانند وعده شهردار مشهد برای اجرای قانون حمایت از معلولین پیگیری ردیف بودجه ملی زیارت برای مشهد | مطالبه ۲۱ هزار میلیارد تومانی شهرداری مشهد از دولت سهمیه سوخت وانت بار‌ها تا ۶۰۰ لیتر در ماه افزایش یافت ثبت۳۶۰ هزار تماس تلفنی مزاحم با سامانه ۱۲۵ مشهد بهره‌برداری از جایگاه سی ان جی جاهدشهر و خدمات موتوری در مشهد باران هوای مشهد را پاک کرد حاشیه شهر مشهد؛ گم‌شده بودجه ملی قانون جامع حمایت از معلولان اجرایی شود پرونده قضایی برای مازوت‌سوزی در مشهد بررسی سوابق هنرمندان متقاضی شرکت در بخش یادمان‌های نوروزی همه شهر باید در اختیار افراد توان‌یاب قرار گیرد وجود ۴۱۰ دستگاه اتوبوس مناسب برای حمل صندلی چرخدار در مشهد چاپ چهارعنوان کتاب با خط بریل ویژه جامعه نابینایان در مشهد شهردار مشهد: پروژه‌های بدون پیوست مناسب سازی مجوز نخواهد گرفت مناسب سازی هشت بوستان برای افراد دارای معلولیت براساس کانون‌های محل زندگی | نصب ۴۶ وسیله بازی و ورزشی ویژه توانیابان اولین تور بازدید میدانی هنرمندان بخش آذین‌های نوروزی از سطح شهر مشهد راه‌اندازی واکسیناسیون سیار کرونا در پنج ایستگاه کار مشهد معاون عمران حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب شد استفاده از پارک ملت به‌ عنوان یک پارک هویتی در حوزه ورزش
خبر فوری
عضو شورا: به‌دنبال افزایش نشاط خانواده‌های ساکن در حاشیه شهر هستیم
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم به‌دنبال افزایش نشاط در خانواده‌های ساکن در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر است و این رویکرد، جز با مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خود مردم و ساکنان بومی میسر نیست.

به گزارش شهرآرانیوز، مهدی ناصحی با بیان اینکه به همت مدیریت شهری مشهد اتفاقات خوبی در پروژه‌هایی، چون کوه‌پارک و کوهشار و ... رقم خورده است، اظهارکرد: «تفریح»، یکی از مهمترین نیاز‌های چهارگانه خانوار بوده که منجر به افزایش نشاط اجتماعی و تعمیق آرامش خانواده می‌شود.

وی گفت: هر اندازه که پارک‌ها و فضای سبز در سطح شهر به منظور استفاده شهروندان مشهدی و زائران بارگاه منور رضوی انجام شود، پسندیده است.

نایب رئیس شورای شهر مشهد کوه‌پارک و زیست‌پارک را به لحاظ طراحی، ایده و اجرا، اتفاقات مبارکی دانست و افزود: شورای ششم، طی عمر ۴ ساله خود، در مسیر افزایش سرانه‌ها، به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر اقدامات جدی و عملیاتی خواهد داشت.

ناصحی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های شاخص ما، افزایش نشاط در خانواده‌های ساکن در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر است؛ البته این رویکرد، جز با مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خود مردم و ساکنان بومی میسر نیست.

وی افزود: بضاعت مدیریت شهری و شهرداری مشهد اندک است و پای کار آمدن بخش‌های مختلف و همراهی مردم موجب تسریع در پیشرفت تعریف و اجرا پروژه‌ها می‌شود.

منبع:پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}