کشف ٨٣٠ میلیون ریال مواد ضدعفونی خارج از شبکه توزیع در مشهد ضربه سه هزار میلیارد تومانی کرونا به هتلداران جریمه ۵۰۰ هزارتومانی برای حدود ۳۰۰۰ خودرو در خراسان رضوی جدول برنامه درسی ۱۷ فروردین فرودگاه‌های خراسان رضوی همچنان در آماده باش کاهش ۷۰ درصدی تصادفات و تردد‌ها در خراسان رضوی کشف مواد ضدعفونی خارج از شبکه توزیع در مشهد تخصیص ۳۸ هزار میلیارد ریال برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا به گردشگری ٦٣٦ کیلوگرم مواد مخدر در ورودی مشهد کشف شد نرخ بیکاری زمستان سال ۹۸ اعلام شد ابلاغ اعتبار۱۰۰ میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان‌های کشور کرونا و کاهش ۵۰ درصدی مصرف گوشت فروش کالا‌های کرونایی در واحد‌های صنفی ممنوع شد کاهش ۸۰ درصدی سفر‌های اتوبوسی در نوروز دستگیری خواستگار نخبه تقلبی مردم کرونا را شوخی گرفته اند البرز، قطب تولید ماسک کشور می‌شود انجام بیش از ۴ هزار ماموریت موفق اورژانس هوایی در سال ۹۸ خطر کرونا بیخ گوش مادران باردار
خبر ویژه

فروش پراید به ۵۰۰ هزار تومان

  • کد خبر: ۸۱۱۵
  • ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
مأموران کلانتری بانوان پس از روز‌ها تحقیق و عملیات موفق به شناسایی و دستگیری یک زن و مرد به اتهام سرقت وسایل داخل خودرو شدند.
بررسی‌های تکمیلی نشان داد که این افراد در واقع قطعات یک پازل هستند و افراد دیگری نیز در این سرقت‌ها آن‌ها را همراهی می‌کنند.
وضعیت زندگی افراد دستگیر شده حاکی از آن بود که زن جوان بعد از جدایی از همسرش با این مرد در یک منزل استیجاری در حاشیه شهر مشهد زندگی می‌کند. شناسایی یکی دیگر از متهمان پرونده، مأموران را به زندان مشهد رساند، جایی که این متهم به دلیل سرقت از منازل پیش‌تر دستگیر شده و در زندان بود.
 
سر و کله دو متهم دیگر هم در این پرونده که هر روز ابعاد گسترده‌تری به خود می‌گرفت پیدا شد و نتیجه ۵ ساعت کنترل و مراقبت‌های پوششی مأموران کلانتری بانوان مشهد، مشخص کرد زنی جوان با شگرد مسموم و بیهوش کردن رانندگان با همراهی فردی دیگر اقدام به سرقت می‌کرده‌اند.
 
استعلام‌های لازم برای دستگیری این فرد، حاکی از آن بود که متهم اصلی چند روز پیش هنگام سرقت یک خودروی پراید با تیراندازی هوایی مأموران کلانتری خواجه‌ربیع دستگیر شده است.
 
به گفته سرهنگ صارمی ساداتی، رئیس پلیس مشهد، در این پرونده یک مال‌خر اموال مسروقه که یک پراید سرقتی را تنها ۵۰۰ هزار تومان از متهمان خریده بود نیز دستگیر شد و تحقیقات درباره این پرونده جنجالی همچنان ادامه دارد.
برچسب ها: پراید سرقت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}