کدام جایگاه‌ها در خراسان رضوی بنزین ۱۵۰۰ تومانی عرضه می‌کنند؟ لیست پمپ بنزین‌های فعال عرضه سوخت سهمیه‌ای در مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی + آدرس مدیریت هماهنگ و تقسیم کار بین نهادی اجرای طرح گرمای همدلی، به رسم همسایگی در مشهد تبدیل دو مرکز تخصصی راهنمای زائر شهرداری مشهد به پایگاه واکسیناسیون کرونا هوای مشهد سالم است (۶ آبان) استقبال مشهدی‌ها از هوشمندسازی بازیافت زباله + روش های تحویل هوشمند بازیافت در مشهد تراکم‌فروشیِ بی‌ضابطه در مشهد در پایان راه است آزادسازی گسترده اراضی کشاورزی در «شاهنامه ۸۰» مشهد شهردار مشهد: سرمایه گذاران، شهرداری را پشتیبان خود بدانند اعزام ۱۴۰۰ کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی به مشهد مقدس انجام بیش از ۴ میلیون نفر سفر از طریق خطوط قطارشهری مشهد در مهرماه مدیریت شهری قصد ریخت و پاش مالی در فوتبال ندارد آینده نگری و داشتن مدیریت آفندی ساکنان محدوده کشمیری در حوالی مشهد سرگردان بین شهر و روستا عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد : مساجد؛ محور شناسایی نیاز‌های مردم ابلاغ لغو کامل دورکاری‌ها به خراسان رضوی جایگاه‌های بنزین مشهد به مدار برگشتند پاک‌سازی ۵۴ کیلومتر کشف‌رود مشهد از موتورتلمبه‌ها
خبر فوری
تکذیب ممنوعیت سفر با خودروی شخصی به مشهد در دهه پایانی صفر
 جانشین رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی گفت: برای ممنوعیت سفر خودرو‌های شخصی غیربومی به مشهد در دهه پایانی صفر هنوز تصمیم‌گیری نشده و تصمیمی در این خصوص به پلیس‌راه نیز ابلاغ نشده است.

به گزارش شهرآرانیوز، سرهنگ محمد قانعی‌نژاد در خصوص ممنوعیت سفر خودرو‌های شخصی به مشهد در دهه پایانی صفر اظهار کرد: هنوز ممنوعیت سفر خودرو‌های شخصی غیربومی به مشهد در دهه پایانی صفر به پلیس‌راه خراسان رضوی ابلاغ نشده و تصمیم قطعی در این باره گرفته نشده است.

وی افزود: روش کار این است که دانشگاه علوم پزشکی مشهد به استانداری خراسان رضوی اطلاع‌رسانی کند که چنین تصمیمی گرفته شده است. استانداری نیز جلسه‌ای تحت این عنوان برگزار می‌کند و در یک ستاد استانی تصمیم‌گیری خواهد شد که آیا ممنوعیتی برای ورود خودرو‌های شخصی اعمال بشود یا نشود. این جلسه هنوز برگزار نشده و تصمیمی گرفته نشده است.

جانشین رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اگر بحث محدودیت در ورود خودرو‌های شخصی غیربومی است که در حال حاضر ورود خودور‌های شخصی به تمام شهر‌های نارنجی و قرمز با محدودیت روبرو بوده و خودرو‌های غیربومی به محض ورود به این شهر‌ها به ترتیب ۵۰۰ هزار و یک میلیون تومان جریمه خواهند شد، اما برای ممنوعیت ورود خودرو‌های غیربومی که همانند ۵ روز آخر مرداد رخ داد و پلیس در مبادی ورودی استان و شهر مستقر شد، هنوز تصمیم‌گیری نشده است.

همچنین علی اصغر حسنی، رئیس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص انتشار خبری از قول او در رسانه‌ها مبنی بر ممنوعیت سفر خودرو‌های شخصی غیربومی در دهه پایانی صفر به ایسنا گفت: در این خصوص مصاحبه‌ای نداشته‌ام و نمی‌دانم چگونه این مصاحبه منتشر شده است.

این در حالی است که صبح امروز خبری مبنی بر محدودیت سفر خودروی‌های شخصی غیربومی به مشهد از اربعین حسینی تا شهادت امام رضا (ع) به نقل از علی اصغر حسنی، رئیس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شده بود.

منبع: ایسنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}