خبر فوری
مشکل استقلال برای برگزاری ۳ بازی تدارکاتی|زمین خیریه عمل کوچک است
استقلال قصد دارد در روز‌های آتی ۳ بازی تدارکاتی برگزار کند، اما این تیم برای برگزاری این بازی‌ها مشکل زمین دارد و نمی‌تواند در زمین خیریه عمل که ابعاد کوچکی دارد مقابل رقبا قرار بگیرد.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، استقلال اولین بازی تدارکاتی خود را با برگزاری یک بازی درون تیمی کلید زد تا عملا وارد فاز مسابقه شود. تا شروع لیگ قرار است فرهاد مجیدی و شاگردانش بازهم مقابل تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی قرار بگیرند. طبق برنامه تیم‌های ذوب آهن، فجر شهید سپاسی و ملوان انزلی سه دیدار تدارکاتی برگزار کنند تا برای مسابقات لیگ محک بخورند.

برگزاری هر سه مسابقه به شرط در اختیار داشتن زمین مناسب برای برگزاری یک دیدار دوستانه است، زیرا زمین ورزشگاه خیریه عمل کوچک است و شرایط برگزاری دیدار تدارکاتی جدی در آن وجود ندارد. درواقع بزرگ‌ترین مسئله این روز‌های استقلال حتی برگزاری بازی‌های تدارکاتی را هم به مخاطره انداخته و باید دید آجورلو که با وعده‌های آن چنانی وارد گود شده آیا می‌تواند مشکل زمین تمرین را برای استقلال حل کند یا خیر؟! گفته می‌شد که مدیرعامل جدید استقلال به دنبال رایزنی برای تمرین استقلال در ورزشگاه دستگردی است، اما تا به امروز این وعده محقق نشده است و استقلال در همان ورزشگاهی تمرین می‌کند که پیش ترنیز درزمان مدیریت دیگر مدیران مورد استفاده قرار می‌گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}