حکم قصاص قاتل محیط‌بانان زنجان اجرا شد مسمومیت غذایی ۴۲ دانشجوی تهرانی ورود توده گردوخاک عراق به کشور| مردم ۸ استان منتظر بارش‌های پراکنده باران باشند تهران، مشهد و اصفهان؛ پرجمعیت‌ترین شهر‌های ایران در ١٤٠٠ اجبار زنان به بخشش کامل مهریه در ازای طلاق عسر و حرجی شرعی و قانونی نیست! پدر و پسری که باهم به سربازی رفتند مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: برای افزایش حقوق بازنشستگان منتظر نظر دولت هستیم آیین معارفه مدیر سازمان دانش‌آموزی خراسان‌ رضوی برگزار شد جزئیات تیراندازی منجر به قتل یکی از مدافعان حرم در خیابان مجاهدین اسلام + تصاویر آخرین آمار کرونا در ایران ۱ خردادماه ۱۴۰۱؛ ۳ فوتی و شناسایی ۳۱۲ بیمار جدید کرونا در کشور دزد گوشی وزیر ورزش و جوانان دستگیر شد آیا افزایش حق اولاد و عائله‌مندی بازنشستگان، رشد جمعیت را به دنبال دارد؟ عذرخواهیم؛ افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در خردادماه واریز می‌شود آخرین وضعیت طرح رتبه‌بندی معلمان در خراسان رضوی | افزایش حقوق‌ها از ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ اعمال می‌شود نماینده مردم رشت در مجلس: دولت رتبه‌بندی معلمان را مطابق قانون اجرا کند پیش بینی سازمان بهداشت جهانی از گسترش «آبله میمون» در سطح جهان
خبر فوری
«ابلیس بدبو» به اعدام در ملأ عام محکوم شد | جزئیات پروند متجاوز به عنف در مشهد + عکس
«حسن- ت» مرد ۳۱ ساله‌ای که با کشاندن دختران نوجوان به درون شمشاد‌های اطراف ایستگاه‌های مترو در مشهد آن‌ها را مورد تعرض و آزار و اذیت قرار می‌داد به اعدام در ملأ عام محکوم شد.

به گزارش شهرآرانیوز، مرد ۳۱ ساله‌ای که به بهانه کمک به همسر باردارش، دختران نوجوان را اغفال می‌کرد و با کشاندن آن‌ها به درون شمشاد‌های اطراف ایستگاه‌های مترو مورد تعرض و آزار و اذیت قرار می‌داد با صدور حکمی قاطع از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی به اعدام در ملأ عام محکوم شد.

دی ماه سال ۹۸ بود که دختر ۱۴ ساله‌ای وحشت زده و هراسان با نیرو‌های انتظامی تماس گرفت و ماجرای تکان دهنده‌ای را فاش کرد. او که مدعی بود مورد تعرض «ابلیس بدبو» قرار گرفته است به پلیس گفت: در حالی که قصد داشتم از ایستگاه مترو در محدوده بولوار دانش آموز مشهد خارج شوم ناگهان مرد جوانی که از دهانش بوی تعفن خارج می‌شد، مقابلم قرار گرفت و درحالی که خود را نگران نشان می‌داد به من گفت: «همسرم باردار است و اکنون به دلیل  بیماری که دارد درون شمشاد‌های وسط بولوار افتاده  است و کسی کمکم نمی‌کند! آن مرد شیطان صفت حتی برگه‌های آزمایشگاهی هم در دست داشت و با التماس از من خواست تا به همسرش کمک کنم!   من هم که تحت تاثیر عواطف انسانی قرار گرفته بودم، بدون تامل با او همراه شدم تا به یک انسان بیمار کمک کنم، ولی زمانی که به وسط شمشاد‌ها رسیدیم ناگهان «ابلیس بدبو» با تهدید به مرگ سرم را داخل شمشاد‌ها خم کرد. تازه فهمیدم که فریب خورده ام، ولی آن قدر ترسیده بودم که همه وجودم می‌لرزید. او که چشمانی ترسناک و از حدقه بیرون زده داشت شال روی سرم را به دست و پاهایم بست و مرا درون شمشاد‌ها مورد تعرض قرار داد. این درحالی بود که بوی عرق بدن و بوی زننده‌ای که از دهان او خارج می‌شد با یکدیگر درآمیخته و حالت تعفن پیدا کرده بود. او سپس مرا در همان حالت زننده درون شمشاد‌ها رها کرد و از محل گریخت. ابتدا با تلاش زیاد شال پاهایم را باز کردم و سپس با دندانم گره دیگر شال را گشودم که به دستانم حلقه زده بود. بعد از آن بلافاصله ماجرا را برای خانواده ام بازگو کردم و   با پلیس تماس گرفتم!  

با توجه به اهمیت این حادثه تکان دهنده، بلافاصله سردار محمد کاظم تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) دستورات ویژه‌ای را برای شناسایی و دستگیری این مرد هوسران صادر کرد و بدین ترتیب تحقیقات گسترده‌ای از سوی نیرو‌های انتظامی آغاز شد، ولی هنوز رصد‌های اطلاعاتی در این باره ادامه داشت که حادثه مشابهی در ایستگاه متروی هفت تیر مشهد رخ داد دختر ۱۹ ساله‌ای که شکار «ابلیس بدبو» شده بود با ترفند کمک به همسر باردار، مورد تعرض قرار گرفت بنابراین کارآگاهان ماجرای «ابلیس بدبو» را طی گزارشی به قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی اطلاع دادند و این گونه با دستورات محرمانه قاضی صبوری نسب (مستشار وقت شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) روند تحقیقاتی پلیس وارد مرحله جدیدی شد، اما در حالی که شیوع کرونا در کشور بررسی‌های کارآگاهان در ایستگاه‌های مترو را بامشکل روبه رو کرده بود، ناگهان در بیست و هفتم اردیبهشت سال ۹۹، حادثه مشابه دیگری در یکی از ایستگاه‌های متروی بولوار وکیل آباد اتفاق افتاد و این گونه پرونده «ابلیس بدبو» سریالی شد. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، تحقیقات برای شناسایی این مرد هوسران ادامه داشت تا این که تصاویری از «ابلیس بدبو» با بررسی دوربین‌های مدار بسته به دست آمد و کارآگاهان بالاخره با همکاری پلیس مشهد، حراست مترو و خانواده‌های قربانیان، موفق شدند تیر سال ۹۹، این شیطان ترسناک را در ایستگاه متروی بولوار سید رضی مشهد زمانی دستگیر کنند که در محاصره نیرو‌های حراست مترو قرار گرفته بود؛ بنابراین گزارش، با انتشار تصویر بدون پوشش متهم در روزنامه خراسان، تعداد دیگری از دخترانی که طعمه «ابلیس بدبو» شده بودند با مراجعه به پلیس آگاهی وی را شناسایی کردند و بدین ترتیب او با شاکیان زیادی روبه رو شد. از سوی دیگر با توجه به حساسیت ماجرای هولناک و تعرض‌های سریالی وی به دختران نوجوان، این پرونده به صورت ویژه در دستور کار قضات شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرار گرفت و قاضی دکتر اسماعیل شاکر (رئیس دادگاه) دستورات خاصی را برای بررسی همه ابعاد و جوانب این پرونده صادر کرد چرا که هوسرانی‌های «ابلیس بدبو» جوی از احساس ناامنی را در منطقه‌ای از شهر به وجود آورده بود.

«ابلیس بدبو» به اعدام در ملا عام محکوم شد | جزئیات پروند متجاوز به عنف در مشهد + عکس

پس از بررسی‌های دقیق و بازجویی‌های تخصصی، جلسات محاکمه وی درحالی به ریاست قاضی شاکر برگزار شد که مقام قضایی با تیزبینی‌های ویژه‌ای در پرونده از متخصصان پزشکی قانونی خواست به طور کارشناسی و تخصصی درباره رخداد‌های تکان دهنده طعمه‌های این متهم خطرناک، اظهارنظر کنند. این گونه بود که با اعلام نظرات کارشناسی پزشکان قانونی، زوایای پنهانی جدیدی از رفتار‌های هولناک «ابلیس بدبو» افشا شد. اگرچه این متهم با دستاویز قرار دادن اختلافات خانوادگی با همسرش و توسل به شیوه‌های انکار، سعی داشت خود را به راحتی از مجازات برهاند، اما سوالات تخصصی رئیس با تجربه شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی او را چنان در مخمصه عجیبی انداخته بود، که هر پاسخی به این سوالات او را از چاله به چاه می‌انداخت و در برابر اظهارنظر‌های کارشناسی و مدارک مستند موجود در پرونده، چاره‌ای جز تشریح ترفند‌های شیطانی برای تعرض به دختران نوجوان را  نداشت.

بعد از چندین جلسه دادگاه که با حضور وکلای مدافع برگزار شد در نهایت قضات دادگاه با توجه به محتویات پرونده، نظرات دقیق و تخصصی پزشکان قانونی و اقاریر متهم، گزارش‌های پلیس و دیگر اسناد و مدارک موجود، رای خود را در این باره صادر کردند.   براساس این رای که به امضای قاضی اسماعیل شاکر (رئیس دادگاه) و قاضی سعید محمدی (مستشار) رسیده، متهم «حسن- ت» به خاطر آدم ربایی با شیوه اغفال و ترفند کشاندن دختران به درون شمشاد‌ها به تحمل ۵ سال زندان، به اتهام ارتکاب اعمال منافی عفت به تحمل ۹۹ ضربه شلاق و به دلیل ایراد ضرب و جرح عمدی به پرداخت دیه در حق شاکیان محکوم شده است.

همچنین دادگاه براساس این رای قاطع، متهم پرونده را که به «ابلیس بدبو» معروف شد، به اتهام تجاوز به عنف به اعدام در ملأ عام محکوم کرد چرا که شیوه ارتکاب جرم و تبعات اجتماعی آن آثار زیانباری در جامعه داشته است و به دلیل بیم  تجری  دیگران باید در محل وقوع جرم اجرا شود. شایان ذکر است: رای صادر شده از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است و با اعتراض متهم و وکیل مدافع وی در یکی از شعبه‌های دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

منبع: رکنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}