اجرای طرح حذف دلالان و ممنوع شدن فروش بلیت در پایانه امام رضا(ع) از ۲۶ آذر قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۸/۲۲ سیدجلال فیاضی مشاور پدیده شد آزادی ۶۲۹ زندانی جرائم غیر عمد در استان شرکت پدیده آماده برگزاری مجمع عمومی شده است بی خطرسازی پسماند‌های عفونی بیش از ۱۰۰۰ مطب در مشهد کیفیت هوای مشهد در وضعیت هشدار انفجار خونین خانه همسایه کشف احتکار بیش از ۱۳۰ تن موادغذایی نهمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد برگزار می‌شود متن‌نگاری در حاشیه اضافه شدن ۵۳ دوربین ثبت‌ تخلف رانندگی به شهر مواد شیمیایی در فاضلاب شهر ۲۵ جایگاه سی اِن جی روی هوا آورده ۴۰هزار میلیاردی مثلث اقتصادی درد نهان «نُه دره» پایتخت‌نشینان نباید حکمرانی محلی را خلع سلاح کنند رونمایی قدیمی‎‌ترین نسخ خطی مربوط به پیامبر اسلام (ص) در مشهد پیوند عضو جان شش بیمار مشهدی را نجات داد برپایی بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و تأسیسات در مشهد
خبر ویژه

بهره‌برداری ازپروژه‌های عمرانی در موعد مقرر

  • کد خبر: ۸۵۲۷
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۷
اعضای کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد از روند اجرای پروژه‌ها بازدید کردند
سارا رنگیان - تأکید بر بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی در موعد مقرر و طبق برنامه زمان‌بندی، موضوعی بود که پنجشنبه، ۱۶ آبان و در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر از سوی اعضای کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد مطرح شد. مدیران شهری در این بازدید از عملیات اجرایی پروژه‌های چپ‌گرد شهید ناصری، اتصال بولوار خاقانی به بولوار نماز، پارکینگ طبقاتی آزادی، تقاطع چهارسطحی آزادگان واقع در میدان نمایشگاه، پروژه سامان‌دهی مشاغل مزاحم منطقه ۱۰ و نیز کارخانه تولید سازه‌های پروژه شهید ناصری بازدید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، احمد نوروزی در این بازدید با اشاره به پروژه چپ‌گرد شهید ناصری که بولوار شهید کلانتری را به بولوار نماز متصل می‌کند، گفت: اعتبار پیش‌بینی شده برای این چپ‌گرد ۳۴ میلیارد تومان بوده که با توجه به کنترل‌های انجام‌شده، پروژه با هزینه کمتری به بهره‌برداری می‌رسد. طبق اعلام رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد، پروژه پارکینگ آزادی حدود ۶ ماه از برنامه زمان‌بندی عقب افتاد، ولی خوشبختانه بخش زیادی از این تأخیر جبران شده و امید می‌رود تا پایان تیر ۹۹ شاهد بهره‌برداری آن باشیم. به گفته نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد، در طول برنامه چهارساله، هزاران میلیارد تومان پروژه عمرانی برای شهر تعریف شده و هرروز پروژه جدیدی تعریف می‌شود و هرماه شاهد بهره‌برداری از یک پروژه هستیم. تأثیر ۲ پروژه اتصال بولوار خاقانی به بولوار نماز و چپ‌گرد شهید ناصری در کاهش ترافیک مشهد موضوعات دیگری بود که محمدحسین ودیعی آن را مطرح کرد. دیگر عضو کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد هم با بیان اینکه این بازدید برای کنترل و تطبیق میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها با بازه‌های زمانی پیش‌بینی‌شده و رفع مشکلات احتمالی در دستورکار کمیسیون قرار گرفته است، گفت: در ابتدای عملیات عمرانی هر پروژه بخشی از معارضات و مشکلات پیش‌بینی و برطرف می‌شود، بخشی دیگر نیز پس از شروع فعالیت‌های عمرانی خودنمایی می‌کند که در ۲ پروژه پارکینگ طبقاتی آزادی و تقاطع چهارسطحی آزادگان شاهد این معارضات بودیم. محمدهادی مهدی‌نیا در ادامه از حل‌وفصل تعداد زیادی از این مشکلات به دست معاونت عمرانی شهرداری مشهد خبر داد و افزود: شورای شهر به جد پیگیر اتمام پروژه‌های عمرانی در موعد مقرر است و هر ۲ کارگاه پروژه پارکینگ طبقاتی و تقاطع چهارسطحی آزادگان با ظرفیت حداکثری در حال فعالیت هستند. دیگر عضو کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد نیز با اشاره به پروژه در حال ساخت سامان‌دهی مشاغل مزاحم در منطقه ۱۰ شهرداری مشهد، گفت: وجود مشاغل مزاحم در محلات شهری، یکی از موضوعاتی است که اعتراض شهروندان را در پی داشته و در این راستا بحث سامان‌دهی این مشاغل به‌عنوان یک اولویت مطرح است. سیدمحسن حسینی‌پویا با بیان اینکه مجتمع‌هایی به‌منظور متمرکزسازی این واحد‌های صنفی ایجاد شده است، افزود: در همین راستا بازدید پروژه آسکوپارس در منطقه ۱۰ شهرداری در برنامه بازدید امروز قرار گرفت؛ پروژه‌ای که ۵۵ هزار مترمربع زیربنا دارد و حدود ۲۴۷ واحد را پوشش می‌دهد.
او در ادامه از تکمیل و بهره‌برداری از ۳ فاز این پروژه تا ۹ ماه آینده خبر داد و گفت: فاز نهایی آن هم ۳ ماه بعد از این موعد به پایان خواهد رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}