خبر ویژه

استقبال تهرانی‌ها از «ضدضربه»

  • کد خبر: ۸۷۴۰
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۵
نماینده مشهد در میان آثار برتر از نگاه تماشاگران در سی‌وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران
نگار راد| سی‌وششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از ۱۸ آبان آغاز به کار کرده‌است. جشنواره‌ای که از آن به‌عنوان مهم‌ترین رویداد فیلم‌های کوتاه کشور یاد می‌شود. با پایان روز اول این دوره از جشنواره، انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) که مسئولیت انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را برعهده دارد، پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران را معرفی کرده است.
درمیان نام‌هایی که این انجمن بدون اولویت اعلام کرده است، نام فیلم کوتاه داستانی «ضدضربه» یکی از نمایندگان مشهد، به کارگردانی عادل تبریزی، نیز دیده می‌شود. فیلم کوتاه مستند «آشو» و فیلم‌های کوتاه داستانی «اجباری»، «حلق‌آویز» و «نفر سوم»، چهار فیلم دیگری هستند که با اقبال مخاطبان روبه‌رو شده‌اند. لازم به ذکر است مشهد در این دوره از جشنواره علاوه‌بر «ضدضربه» دو نماینده دیگر هم دارد. «شوفر» به کارگردانی رضا نجاتی و «فیلمرغ» به کارگردانی امیرمسعود سهیلی که قرار است درکنار «ضدضربه» در بخش داستانی این جشنواره با ۶۵اثر دیگر به رقابت بپردازد.
به گفته سیدوحید حسینی، سرپرست انجمن سینمای جوان مشهد، از این سه اثر دو فیلم «فیلمرغ» و «ضدضربه» از تولیدات انجمن سینمای جوان مشهد هستند: «این انجمن امسال ۱۴ اثر را برای شرکت در جشنواره فرستاده که ۳ اثر تولید خود انجمن بوده و سایر کار‌ها با همکاری انجمن تولید شده است.»
سی وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا ۲۴آبان در پردیس سینماگالری ملت ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
چندرسانه‌ای 13980830120450
شهرآرامحله 13980830091330
شهرآرامحله 13980830090733
شهرآرامحله 13980830090533
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}