سال آینده بودجه‌ای برای زیارت نداریم شهرداران جهان در اجلاس مشهد کارگروه ملی زیارت در مشهد تشکیل شد ثبت نام بحرینی برای انتخابات مجلس آتش زدن اموال عمومی و مردم، به نام اعتراض تحریم نفت و گاز روسیه توسط آمریکا لایحه بودجه ۹۹ در دستور کار مجلس ۹۵ دانشجو در اعتراضات اخیر بازداشت شدند در پنجمین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس: نام‌نویسی «میرسلیم» و داماد روحانی در تبریز انتشار پیام محرمانه رهبر انقلاب به نمایندگان مجلس سلفی کنار میز ثبت‌نام و تهی‌شدن سیاست جزئیات جدید مکالمه تلفنی روحانی و اوباما با رأفت اسلامی رفتار شود آمریکا جرئت فکرکردن به اقدام نظامی علیه ایران را ندارد ۵۹ داوطلب، ره‌آورد روز چهارم آمریکا جرأت حمله به ایران را ندارد هشدار جانشین فرمانده سپاه به دشمنان /از خبائث دشمن در روز ۱۶ آذر مطلع هستیم تشکیل کمیته سه نفره به منظور بررسی موضوع اعتراضات اخیر ظریف شایعه استعفای خود را تکذیب کرد + ویدئو واکنش دیوان عدالت اداری به اعتراض دولت در خصوص ابطال مصوبه تعیین محل‌های تجمعات مردمی
خبر ویژه
معاون ارتباطات دفتر ریاست جمهوری در رشته توئیتی، پیرامون مصادره ۲ میلیارد دلار از اموال ایران در دولت احمدی‌نژاد توضیح داد.

حامد پنابادی - رئیس جمهور دیروز در سخنرانی خود در جمع مردم یزد، به اهمال دولت احمدی نژاد در پیگیری اموال ایران اشاره کرد. این سخنان روحانی بازتاب فراوانی پیدا کرد و گمانه‌زنی‌ها پیرامون این پرونده بالا گرفت. شهرآرانیوز هم مطابق رسالت خود به شرح جزییات ماجرا پرداخت.

امروز علیرضا معزی، معاون ارتباطا دفتر ریاست جمهوری، در رشته توئیتی به این پرونده پرداخته تا ابعاد آن را برای مخاطبان روشن کند.

او در رشته توئیت خود ماجرا را اینگونه توضیح داده است :

«بیش از سه سال پیش روحانی کارگروهی ویژه، متشکل از وزرا و مسؤولین ذیربط را مأمور به بررسی موضوع کرد و اردیبهشت ۹۵ نیز کارگروه ویژه با صدور بیانیه‌ای به ملت ایران گزارش داد ... حالا اما آقای بهمنی بعد از سال‌ها سکوت، به جای پاسخ به آن بیانیه و فراتر از آن، به جای پاسخ به ملت، اولین چیزی که در مصاحبه با گفته‌اند این است که "چرا آقایان بعد از ۶ سال درباره‌ی این مساله حرف می‌زنند؟" ... به جای اینکه از دیگران بپرسید که چرا یادآوری می‌کنند باید از خود بپرسید که چگونه اینقدر بی‌دغدغه و بی‌هراس فراموش می‌کنید؟ فراموشی همیشه بهترین راه نیست. شفافیت مبارزه با فراموشی است.»

رمزگشایی معزی از تخلف 2 میلیارد دلاری در دولت احمدی‌نژاد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}