خبر ویژه

ایمن‌سازی تردد عرضی عابر پیاده در میدان شهدا

  • کد خبر: ۸۸۷۸
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهردار مشهد با اشاره به ترافیک چند روز اخیر در ابتدای خیابان شیرازی، گفت: در حال اجرای طرح ایمن سازی تردد عرضی عابران پیاده در این محل هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این باره افزود: یکی از تأکیدات شهردار مشهد، ترویج فرهنگ رعایت حق تقدم عابران پیاده در امسال بود که این امر به ایجاد زیرساخت‌هایی ازجمله ایمن سازی معابر پیاده در محل‌های پرتردد نیاز دارد.

وی اضافه کرد: بر این اساس طرح ایمن سازی محل تردد عابران پیاده به صورت آزمایشی ابتدا در تقاطع‌های بعثت-ابوذر و بعثت-رضاشهر آغاز شد.

کاظمی با بیان اینکه این طرح در تقاطع احمدآباد-کلاهدوز، خروجی‌ها و ورودی‌های میدان شریعتی و ضلع شرقی میدان شهدا، ورودی خیابان شیرازی در حال اجراست، اظهارکرد: در این طرح با اصلاح هندسی و بالا آوردن سطح خیابان، معبر تردد عابران پیاده و ایجاد سرعتکاه برای خودروها، ایمنی لازم برای عبور عابران ایجاد می‌شود.

کاظمی تصریح کرد: با توجه به اجرای این طرح، حدود یک هفته در ضلع شرقی میدان شهدا، ورودی خیابان شیرازی، شاهد محدودیت ترافیکی خواهیم بود.

وی ادامه داد: همچنین محدودیت‌های ترافیکی بولوار قرنی که به دلیل اجرای مسیر ویژه خط ۳ ایجاد شده است، ظرف چند روز آینده برطرف خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}