تعامل برای حل و فصل مسائل و مشکلات مشهدالرضا(ع) تسریع در بازگشایی مسیر‌ها و تسهیل تشرف زائران به حرم مطهر رضوی خیابان امام رضا(ع)؛ مدرن‌ترین خیابان مشهد در دهه ۳۰ + نقشه تنوع ملت‌ها؛ فرصتی برای بهبود سرمایه اجتماعی مشهد مشهدالرضا (ع) چهره‌ای بین‌المللی مشهدالرضا (ع) شهر جهانی جغرافیای ملیت‌ها در مشهد هویت، زیارت و جهان شهر مشهد مشهد چگونه جهان‌شهری است؟ گشت‌وگذاری در دیروز و امروز محله نخریسی مشهد نگاهی به راهکار‌های بهره‌گیری از دارایی‌های نامولد برای توسعه مشهد فرصت‌سازی از تهدید فاضلاب کشف‌رود مشهد ماجرای پیامک اشتباهی از سامانه «مسکن حمایتی» در مشهد تجلیل از ۵۰۰ همسر شهید استان خراسان رضوی در روز میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا (س) بهره‌برداری از دوربرگردان آزادی‌ به جانباز مشهد در دهه فجر شاهد تغییر ریل اساسی در مدل بودجه‌ریزی سال ۱۴۰۱ و اداره شهر هستیم پیشرفت و شکوفایی شهر در گرو طراوت و بالندگی وجود زن است تقدیم لایحه بودجه ۲۶هزار میلیارد تومانی سال ۱۴۰۱ شهرداری به شورای شهر مشهد مشاهیر شهر کشف گور دسته‌جمعی در مشهد؛ سندیت دارد؟
خبر فوری
پیمانکاران شهرداری، اعضای شورای شهر را نماینده خود بدانند
جمعی از پیمانکاران شهرداری مشهد در نشست با سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد ضمن اعلام گلایه از برخی رویه‌های اداری و رسیدگی به صورت وضعیت‌ها در مدیریت شهری، ادعا کردند بروکراسی اداری در برخی مواقع موجب شده شهر را گران‌تر اداره کنیم.

به گزارش شهرآرانیوز، جمعی از پیمانکاران شهرداری مشهد جهت ارائه گزارش عملکرد خود و نکات و دغدغه‌ها نشستی با موسی الرضا حاجی بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد برگزار کردند.

پیمانکاران در این نشست با اعلام گلایه از برخی رویه‌های اداری و رسیدگی به صورت وضعیت‌ها در مدیریت شهری، ادعا کردند بروکراسی اداری در برخی مواقع موجب شده شهر را گران‌تر اداره کنیم.

در ادامه این نشست حاجی بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: امروز پیرو درخواست تعدادی از پیمانکاران راجع به مطالب و مواردی که با شهرداری مرتبط است، گفت‌وگو کردیم.

وی افزود: در گذشته نیز با پیرامون مشکلات مکاتباتی با بنده صورت پذیرفته بود که در نتیجه آن امروز نشستی با تعدادی از پیمانکاران فعال شهرداری مشهد برگزار شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد نشست را خوب و تعاملی ارزیابی کرد و گفت: این نشست بر مبنای تعامل و پیگیری مطالب پیمانکاران از حوزه مدیریت شهری برپا شد؛ پیمانکاران اعضای شورای شهر را نمایندگان خود می‌دانند، آن‌ها مطالبی دارند که کمتر گوش شنوا داشته است.

حاجی بگلو با اعلام اینکه یکی از نکات اصلی و مهم ما در حوزه مدیریت شهری دوره ششم این است که مردمی باشیم، عنوان کرد: شورای ششم گفتمان را تغییر داده و نگاه استراتژی ما با ادوار گذشته متفاوت شده است؛ تا دیروز مردم به دنبال مسئولین بودند ولی امروز ما همچون آیت الله رئیسی، رئیس جمهور ایران به دنبال مردم می‌رویم تا مسائل آن‌ها را پیگیری و رفع نماییم.

وی اذعان کرد: این رویه در شورای ششم تسریع پیدا کرده و بر اساس همین گفتمان با تعدادی از پیمانکاران گفت‌و‌گو کردیم؛ در این نشست مطالب و موضعاتی توسط پیمانکاران نسبت به بعضی حوزه‌های مدیریت شهری که با آن مواجه‌اند، مطرح شد؛ موارد اعلام شده با تعامل و هم فکری بیشتر قابلیت انجام دارد.

حاجی بگلو با اعلام این نکته که نشست امروز پیرامون پیگیری مطالبات پیمانکاران نبود، اظهار کرد: پیمانکاران از مجموعه‌ای که با آن برخورد و تعامل دارند، گلایه‌مند‌ هستند؛ آن‌ها از نحوه بررسی مطالب آن‌ها و در برخی موارد برخورد ناشایست با پیمانکاران گلایه داشتند، از همین رو ما به این مسئله ورود پیدا کرده و به مجموعه مرتبط تذکر دادیم تا عملکرد و نگاه خود را تغییر دهد.

وی در پایان تصریح کرد: مردمی بودن شورای ششم برای ما ملاک است، اجازه نمی‌دهیم مدیری در سطح شهر و حوزه مدیریت شهری با پیمانکاران برخورد ناشایستی داشته باشد، در این صورت با آن‌ها برخورد می‌کنیم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
نظرسنجی
دوست دارید به چه محتوایی در سایت شهرآرانیوز بیشتر پرداخته شود؟
فرهنگی، هنری
اقتصادی
ورزشی
اجتماعی
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}