صفحه نخست روزنامه‌های کشور - چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ شهردار مشهد با هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی دیدار کرد دعوت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مردم برای حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر فراخوان نخستین جشنواره تصویرسازی آب در استان خراسان رضوی نحوه خرید بلیت‌ فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر پژمان جمشیدی داور خنداننده شو شد | پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰، زمان پخش اعلام نتایج مرحله دوم خنداننده شو ۳ پیش ثبت‌نام سفر سوریه از فردا چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ آغاز می‌شود + لینک ثبت نام اولین تریلر انیمیشن پینوکیو (Pinocchio) گیرمو دل تورو تصاویر جدیدی از سریال «جناب‌عالی» عادل تبریزی پرتو کرمانشاهی، شاعر برجسته، در ۹۱ سالگی درگذشت صفحه نخست روزنامه‌های کشور - سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ آیین نکوداشت مهدی صباغی برگزار شد | همراه همیشگی تئاتر مشهد احداث یک استودیوی فیلم‌سازی در فضا اولین تریلر فیلم «علف‌زار» با بازی پژمان جمشیدی ساحران تحریف پیش‌نشست ادبی جشنواره شعر با موضوع امام علی (ع) برگزار شد یادکرد شهید سید‌حمیدرضا شمس حجتی، مسئول اطلاعات و عملیات لشکر ۵ نصر پوشش چهلمین جشنواره فیلم فجر در شبکه نمایش اولین ویدئو از سکانس مهم فیلم «بتمن» مت ریوز با بازی رابرت پتینسون
خبر فوری
به بهانه سوتی عجیب هوروش‌بند در کنسرتش | آیا خواننده‌های امروزی پلی بک می‌خوانند؟
روز‌های گذشته خبری مبنی بر لب خوانی کردن یکی دیگر از خوانندگان جویای نام این روز‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. موضوعی که حسابی دست به دست چرخید و باعث شد واکنش‌های مختلفی نسبت به آن شکل بگیرد.

سیدزاده | شهرآرانیوز - روز‌های گذشته خبری مبنی بر لب خوانی کردن یکی دیگر از خوانندگان جویای نام این روز‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. موضوعی که حسابی دست به دست چرخید و باعث شد واکنش‌های مختلفی نسبت به آن شکل بگیرد. یکی از خبرنگاران حوزه موسیقی در این باره نوشت: «جابه جایی مرز‌های پلی بک کردن در کنسرت هوروش بند. احتمالا کنسرت کیش. فقط اون خنده آخرش به ریش همه، فقط اونجاش.»

خبری که مثل اغلب اوقات، شبکه‌های اجتماعی دیگر به نقل از او و با اتکا به حرف او آن را منتشر کردند و بعد از گذشت مدتی، واکنش‌هایی را هم از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت. ویدئوی کوتاهی هم ضمیمه این متن بود که مربوط می‌شد به بخشی از کنسرت هوروش بند؛ جایی که او بدون اینکه بخواند و میکروفون را مقابل صورت خود بگیرد، صدایش پخش می‌شود و در نهایت این چند ثانیه با خنده او به پایان می‌رسد.

به نظر می‌رسد انتشار این ویدئو بسیاری را یاد لب خوانی حمید هیراد در کنسرتش انداخت. ماجرایی که باعث شد بسیاری از مخاطبان عام و اهالی شعر و موسیقی، علیه او حرف‌های تندی بزنند و جبهه گیری‌های شدیدی داشته باشند. شاید وجود همین پیش زمینه هم بود که عمده قضاوت‌ها را درباره کنسرت هوروش بند پیش از روشن شدن اصل ماجرا، به همین سمت و سو برد. گاف حمید  هیراد در کنسرتش در آن بازه زمانی حسابی او را به انزوا برد و نقد‌های تندوتیز و کلی تری را هم روانه خواننده‌های امروزی کرد؛ اینکه طرف نمی‌تواند یک آهنگ را به صورت زنده و بدون فالش اجرا کند، اما ادعای خوانندگی دارد و کنسرت می‌گذارد و کلی هم برایش سر و دست می‌شکنند.

هیراد، اما بعد از مدتی وقتی در برنامه‌های دیگر حضور پیدا کرد علت این اتفاق را چنین شرح داد: من در کنسرت شیراز کسالت شدیدی داشتم و برای خواندن قطعه «یار» که اوج بالایی داشت و به فعالیت شدیدی نیاز داشتم، مجبور بودم پلی بک بخوانم. اگر این اتفاق افتاد، فقط به این دلیل بود که افرادی که روبه روی من نشستند، حال بهتری داشته باشند.

ماجرا برای هوروش بند، البته با این روال طی نشد. این خواننده روی همان سن بابت این اتفاق عذرخواهی کرد و گفت دلیلش اشتباهی بوده که اعضای گروهش مرتکب آن شدند. در ادامه هم برای اینکه به قول خودش سوءتفاهمی پیش نیاید، آهنگش را به صورت زنده خواند. آقای خبرنگار هم نفر دیگری بود که سر این ماجرا عذرخواهی کرد و در صفحه اش به همراه انتشار توضیحات هوروش بند نوشت: «اخلاقا به انتشار پارت دوم این ویدئو موظف هستم و عذرخواهم اگر باعث سوءبرداشتی شدم.»

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
نظرسنجی
دوست دارید به چه محتوایی در سایت شهرآرانیوز بیشتر پرداخته شود؟
فرهنگی، هنری
اقتصادی
ورزشی
اجتماعی
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}