خبر ویژه

آغاز عملیات اجرایی ساماندهی و احیای کشف‌رود

  • کد خبر: ۹۴۶۰
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، رئیس شورای شهر و دیگر مسئولان استانی و شهری عملیات اجرایی ساماندهی و احیای کشف رود به طول تقریبی ۸۰ کیلومتر در قالب مدیریت واحد شهرداری مشهد آغاز شد.

به گزارش شهرآرانیوز،  استاندار خراسان رضوی در مراسم آغاز عملیات اجرایی این پروژه ملی با تاکید بر اینکه حفظ سلامت، بهداشت و محیط زیست مردم یکی از وظایف حکومت و دولت­هاست، اظهار کرد: در گذشته اقدامات خوبی در حوزه کشف رود صورت گرفت که متاسفانه نیمه تمام رها شده بود و قرار است با این حرکت، کار نیمه تمام گذشتگان تکمیل شود.

علیرضا رزم­‌حسینی با فاجعه­‌بار دانستن وضعیت کشف رود در برخی نقاط افزود: ساماندهی کشف رود یک کار ملی است و تنها مربوط به خراسان نیست.

شهردار مشهد نیز ضمن تشکر از استاندار برای ایجاد هماهنگی بین دستگاهی در خصوص ساماندهی کشف‌رود، گفت: موضوعات میان بخشی جز با یک مدیریت واحد مقتدر قابل انجام نیست. همه نیروها در خراسان رضوی وجود داشته است و آقای استاندار خوشبختانه توانسته این نیروها در کنار هم قرار دهد.

محمدرضا کلائی افزود: فارغ از حمایت اعضای شورای شهر و هماهنگی دستگاه­ها، در طول زمان نیازمند حمایت دستگاه قضایی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه حل و فصل موضوع کشف رود تا رسیدن به نتیجه دلخواه همچنان باید با مدیریت جهادی و مدیریت عملیاتی اجرا شود، تصریح کرد: پهنه بندی حریم به مشاور ابلاغ شده است و می­توان با این پهنه بندی که مکمل کار است زحمات را به نتیجه مطلوب رساند.

خبرنگار: علیرضا ظهیریارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}