معاون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت: توجه به همکاری مردم با شهرداری در حوزه‌های فرهنگی ضرورت دارد تاکید معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری بندرعباس بر توسعه مباحث فرهنگی بندرعباس براساس اصالت هرمزگان رایزنی‌های فرهنگی کلان‌شهر‌های ایران در مشهد آیت‌الله‌علم‌الهدی: ترویج دین در فضاسازی‌های شهری مصداق جهاد تبیین است| ترویج بی‌حجابی، محور فعالیت دشمن در جنگ نرم حمیدرضا جعفری، فعال رسانه‌ای مشهدی درگذشت تبادل تجربیات باعث ارتقا کیفیت خدمات فرهنگی خواهد شد لزوم ایجاد بستر‌های مناسب فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در شهر‌ها شهردار تهران: خودزنی شهردار ناحیه ۳ تهران هنوز اثبات نشده است شهردار مشهد: زمینه حضور معلولان در عرصه‌های اجتماعی باید فراهم شود جای خالی بانوان پشتیبان و همراه جبهه های جنگ در یادمان و نماد‌های مشهد رئیس شورای اسلامی شهر مشهد: در ساماندهی انتقال پادگان ارتش مشهد کار جمعی صورت گرفت رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت و گردشگری شورای اسلامی مشهد: مشهد اگر به دست جریان‌های غیرتشیع فتح شود، تمام جریان تشیع سقوط خواهد کرد پروژه عمرانی «سارا» مشهد همچنان پر حاشیه رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی کلان‌شهر‌های ایران در مشهد: یکی از مظاهر تحقق دولت مردمی، شهرداری‌ها هستند روایتی از همسایگی با سیلو‌های گندم مشهد | زندگی‌مان را آرد برمی‌داشت روایتی از تاریخ ساخت سیلو‌های گندم مشهد شهردار تهران در مجمع شهرداران کلان‌شهر‌های ایران در مشهد: شهرداری‌ها مکلف به فرهم کردن حضور مردم در میدان هستند برخوردار شدن مناطق کم‌برخوردار
خبر فوری
رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی مشهد: نگاه بین المللی به یک شهر بین المللی لازم است
به گفته رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی مشهد، مشهد به واسطه حضور امام رضا(ع) یک شهر بین المللی است و در همین راستا باید در برنامه هایش این نگاه المللی هم دیده شود.


به گزارش شهرآرانیوز، فاطمه سلیمی در جریان حضور در رویداد بین المللی «ماه امت» اظهارکرد: امیدوارم اینگونه رویدادها مانند رویداد بین‌المللی ماه امت قدمی در مسیر اتحاد و یکدلی امت واحده اسلامی باشد.
او با اشاره به برگزاری ماه امت در منطقه گلشهر، افزود: اگر این رویداد در مکان دیگر شهر برگزار میشد، ظرفیت ها و نقاط قوت مناطق حاشیه شهر دیده نمیشد؛ این برنامه فرصتی است که ما به حاشیه شهر نگاه تهدید نداشته باشیم و فرصت های مغفول مانده اش را به نمایش بگذاریم.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: وقتی که ما با کشورهای همسایه فرهنگ و تمدن مشترکی داریم این باعث اتحاد بیشتر و اتحاد بین قلب ها میشود و هر چه به نقاط مشترک فرهنگی مان دست بگذاریم در مسیر توسعه اقتصادی بین کشورها گام برخواهیم داشت.
سلیمی اظهار کرد: جامعه بر چهار رکن اقتصاد، فرهنگ، سیاست و اجتماع استوار است ولی زیربنای آن و هوایی که همه در آن باهم تنفس می‌کنند هوای فرهنگی است.
وی ادامه داد: وقتی که این گروه های فرهنگی از کشورهای مختلف در کنار هم قرار می‌گیرند باعث می‌شود ما مسیر اقتصادی بهتری را نیز طی کنیم.
رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی مشهد گفت: اینکه چنین برنامه هایی را در حاشیه شهر برگزار کنیم باعث می شود که ظرفیت های این مناطق شناخته شود و کار خوب دیگری که در حاشیه این رویداد انجام شده استفاده از ظرفیت هنر است.

سلیمی بیان کرد: اتحاد بین قومیت‌ها، اتحاد بین مسلمان هاست و باعث تحکیم دیپلماسی عمومی کشورها می‌شود و این دیپلماسی عمومی که به روی روابط دوجانبه کشورها اثرگذار است، می تواند گام موثری در مسیر دستیابی به امت واحده اسلامی باشد.نخستین رویداد بین‌المللی «رمضان، ماه امت» تا 16 اردیبهشت ماه در سالن شهدای مدافع حرم واقع در آوینی (گلشهر) ۵۷ میزبان علاقه مندان است.
شهروندان برای حضور در این رویداد می‌توانند عدد ۸ را به ۱۰۰۰۱۰۸ پیامک کنند یا در سامانه ثبت‌نام کنند. هزینه ثبت‌نام برای بلیت عادی پنج هزار تومان و بلیت ویژه ۲۵هزار تومان است. در این رویداد فرهنگی قرار است که گروه‌های قوالی پاکستان، منقبت‌خوانی افغانستان و یک گروه لبنانی در کنار گروه‌های خراسانی برنامه اجرا کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}