خبر ویژه
مردی جوان در حیاط خانه‌اش در مشهد با شلیک گلوله کشته شد

قتل با وینچستر توسط قاتل نقاب‌دار

  • کد خبر: ۱۰۸۵۴
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰
قتل با وینچستر توسط قاتل نقاب‌دار
مهدی قرآنی - صدای مهیب شلیک تیر در یک چشم‌برهم‌زدن اهالی و ساکنان یکی از خیابان‌های منطقه شقایق بولوار فکوری را از خانه‌هایشان بیرون کشید. مرد همسایه داخل حیاط غرق در خون افتاده بود و همسر جوانش نیز مدام فریاد می‌زد و از مردم کمک می‌خواست.
پچ‌پچ و همهمه‌ای بین همسایگان افتاده بود و برخی از مردی ناشناس و نقاب‌دار حرف می‌زدند که همراه متوفی داخل خانه او شده و به رویش اسلحه کشیده بود و برخی هم از خودرو سواری‌ای می‌گفتند که قاتل با آن متواری شده بود. این حادثه را اهالی به پلیس گزارش کردند و بعد از دقایقی تیم‌های دایره تجسس کلانتری ناجای مشهد در محل حضور یافتند. مأموران پلیس پس از انجام بررسی‌های اولیه و تأیید خبر اعلام‌شده، بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد را از این پرونده باخبر ساختند و طولی نکشید که پای قاضی میرزایی نیز به صحنه جنایت باز شد.
با حضور قاضی میرزایی، بررسی‌های اولیه آغاز و مشاهده شد که مردی جوان درحالی‌ که نان و بسته‌های مواد غذایی به همراه داشته، داخل حیاط خانه‌اش از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به دلیل شدت جراحات جان باخته است. نوع جراحت و قطر بزرگ زخم حکایت از شلیک با اسلحه وینچستر داشت که به دلیل نزدیک بودن متهم با مقتول، آثار به‌وجودآمده عمقی بود. با دستور مقام قضایی جسد متوفی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
همچنین بر اساس تحقیقات صورت‌گرفته از چند شاهد این ماجرا، مشخص شد که متوفی از خرید برگشته و وارد خانه‌اش شده که مرد نقاب‌دار مسلحی با او وارد خانه شده و او را هدف شلیک گلوله قرار داده است.
به گفته قاضی ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲ مشهد، هنوز علت این قتل مشخص نیست و تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.
بازپرس میرزایی با بیان اینکه مقتول ۲۵ سال داشته است، بیان کرد: علاوه بر این، هنوز هویت متهم یا متهمان به دست نیامده و تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی مشهد ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}