قطار بندرعباس - تهران خارج از ریل افزایش زیست‌پذیری شهر‌ها با بازآفرینی نجات حاشیه شهر با مشارکت مردم مهمترین چالش محیط زیستی کشور، وسایل نقلیه فرسوده است توضیح دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای افزایش سهمیه‌ها درخواست شرکت گاز ار مردم برای مصرف بهینه انرژی کشف ۳.۵ تن مواد مخدر از ابتدای سال ۹۸ در شرق کشور ویروس کرونای چینی به ایران رسیده است؟ ویروس کرونای چینی چیست؟ اعزام حدود ۸۰ پزشک متخصص به شهرستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد ترانه علیدوستی به دادسرا احضار شد کارت ملی هوشمند برای شرکت در انتخابات ضروری نیست بخشش ۲ قاتل در گلستان به احترام ایام فاطمیه خانه تاریخی شهرداران تهران به فروش می‌رسد حفاظت و مرمت سردر ورودی قدیمی‌ترین بیمارستان سبزوار سند ازدواج شکل گذرنامه می‌شود امکان ادامه تحصیل سربازان در حین خدمت سربازی در صورت فراموش کردن رمز گوشی، چگونه قفل آن را باز کنیم؟ +تصویر پهباد‌ها به کمک جاده‌های کشور می‌آیند ایرانی‌ها در چه سنی بیشتر طلاق می‌گیرند؟  
خبر ویژه
مردی جوان در حیاط خانه‌اش در مشهد با شلیک گلوله کشته شد

قتل با وینچستر توسط قاتل نقاب‌دار

  • کد خبر: ۱۰۸۵۴
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰
مهدی قرآنی - صدای مهیب شلیک تیر در یک چشم‌برهم‌زدن اهالی و ساکنان یکی از خیابان‌های منطقه شقایق بولوار فکوری را از خانه‌هایشان بیرون کشید. مرد همسایه داخل حیاط غرق در خون افتاده بود و همسر جوانش نیز مدام فریاد می‌زد و از مردم کمک می‌خواست.
پچ‌پچ و همهمه‌ای بین همسایگان افتاده بود و برخی از مردی ناشناس و نقاب‌دار حرف می‌زدند که همراه متوفی داخل خانه او شده و به رویش اسلحه کشیده بود و برخی هم از خودرو سواری‌ای می‌گفتند که قاتل با آن متواری شده بود. این حادثه را اهالی به پلیس گزارش کردند و بعد از دقایقی تیم‌های دایره تجسس کلانتری ناجای مشهد در محل حضور یافتند. مأموران پلیس پس از انجام بررسی‌های اولیه و تأیید خبر اعلام‌شده، بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد را از این پرونده باخبر ساختند و طولی نکشید که پای قاضی میرزایی نیز به صحنه جنایت باز شد.
با حضور قاضی میرزایی، بررسی‌های اولیه آغاز و مشاهده شد که مردی جوان درحالی‌ که نان و بسته‌های مواد غذایی به همراه داشته، داخل حیاط خانه‌اش از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به دلیل شدت جراحات جان باخته است. نوع جراحت و قطر بزرگ زخم حکایت از شلیک با اسلحه وینچستر داشت که به دلیل نزدیک بودن متهم با مقتول، آثار به‌وجودآمده عمقی بود. با دستور مقام قضایی جسد متوفی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
همچنین بر اساس تحقیقات صورت‌گرفته از چند شاهد این ماجرا، مشخص شد که متوفی از خرید برگشته و وارد خانه‌اش شده که مرد نقاب‌دار مسلحی با او وارد خانه شده و او را هدف شلیک گلوله قرار داده است.
به گفته قاضی ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲ مشهد، هنوز علت این قتل مشخص نیست و تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.
بازپرس میرزایی با بیان اینکه مقتول ۲۵ سال داشته است، بیان کرد: علاوه بر این، هنوز هویت متهم یا متهمان به دست نیامده و تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی مشهد ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}