تصمیم مجلس برای تسهیل دریافت وام ازدواج و فرزندآوری (۱۳ آذر ۱۴۰۱) افزایش ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفری یارانه‌بگیران از اردیبهشت ۱۴۰۱ پرداخت تسهیلات بانکی متوقف شد؟ (۱۳ آذرماه ۱۴۰۱) سه خودروی دیگر ایران خودرو در بورس کالا عرضه می‌شود (۱۳ آذرماه ۱۴۰۱) جرائم بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه بخشیده شد (۱۳ آذرماه ۱۴۰۱) ویزای کار آلمان چه شرایطی دارد؟ هزینه آن چقدر است؟ قیمت خودرو در بازار امروز افزایشی شد (یکشنبه ۱۳ آذرماه ۱۴۰۱) + جدول گزارش بانک مرکزی از افزایش انفجاری قیمت مسکن در آبان ماه قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز یکشنبه (۱۳ آذرماه ۱۴۰۱) تقلب در نتایج قرعه‌کشی «ایران خودرو»، تکذیب شد افزایش ۲۰ درصدی حقوق و دستمزد در سال ۱۴۰۲ منتظر ریزش قیمت طلا و سکه باشیم؟ | هر گرم طلا امروز در مشهد به یک میلیون و ۵۹۲ هزار تومان رسید جزئیات مصوبه واگذاری سهامِ ۵ شرکت به افراد فاقد سهام عدالت|۳ دهک اول ایثارگران مشمول شدند + جدول ورود به سامانه «سایپا» همچنان قطع است! فروش فوق العاده سایپا سرکاری بود؟! (۱۳ آذرماه ۱۴۰۱)  جزئیات اعطای تسهیلات به شرکت‌های آسیب‌دیده در ۲ ماه اخیر|معرفی یک هفته‌ای متقاضیان به بانک‌ها قیمت خودرو‌های وارداتی در بورس چقدر تمام می‌شود؟ قیمت مرغ در بازار تهران چقدر است؟ (۱۲ آذر ۱۴۰۱) علت اختلال امروز در برخی پمپ‌بنزین‌ها چه بود؟ (۱۲ آذرماه ۱۴۰۱) رشد ۱۷ درصدی ترانزیت کالا از پایانه‌های مرزی خراسان رضوی کاهش ۹ درصدی صادرات کالا از خراسان رضوی
خبر فوری
قیمت بیت کوین و ارز‌های دیجیتال امروز یکشنبه (۲۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱) + جدول
تحلیل‌ها نشان می‌دهد صرافی‌ها با عملکرد خود ۱.۲ میلیون بیت‌کوین را از گردش خارج می‌کنند و این روند موجب کمبود آن می‌شود.

به گزارش شهرآرانیوز، داده‌های تاریخی در مورد سقوط رمزارز‌ها نشان داد که ۱۴ صرافی رمزارز، مسئول از دست دادن حداقل یک میلیون و ۱۹۵ هزار بیت‌کوین، یعنی ۶.۳ درصد از ۱۹.۲ بیت‌کوین در حال گردش هستند.

یکی از بزرگترین عوامل متمایزکننده بیت‌کوین از ارز‌های فیات و اکثر ارز‌های دیجیتال محدودیت ۲۱ میلیونی در کل عرضه در گردش این رمزارز است. با این حال، از بین رفتن تعداد زیادی از صرافی‌های ارز دیجیتال در دهه گذشته، حداقل ۵.۷ درصد (۱.۲ میلیون) را برای همیشه از کل بیت‌کوین قابل انتشار، خارج کرده است.

عدم وضوح در مورد اثبات ذخایر صرافی رمزنگاری به‌عنوان دلیل اصلی سقوط ناگهانی آنهاست، همانطور که اخیراً با صرافی اف تی ایکس (FTX) مشاهده شد.
نتایج تحقیقات انجام شده توسط جیمسون لوپ، یکی از بنیانگذاران و مدیر فناوری پلتفرم ذخیره بیت‌کوین CasaHODL، نشان داد که کوه Gox در صرافی‌هایی که دارایی‌های بیت‌کوین را از دست می‌دهند، جایگاه برتر را حفظ می‌کند.

در حالی که کمبود بیت‌کوین مستقیماً با ارزش آن به‌عنوان یک دارایی مرتبط است، لوپ اشاره کرد که در حال حاضر ارائه بیت‌کوین جعلی اکوسیستم را تهدید می‌کند. وی افزود: «اگر اکثر مردم بیت‌کوین جعلی خریداری کنند، بیت‌کوین ذخیره بزرگی از ارزش نخواهد بود. نتایج تحقیقات تأیید می‌کند که حداقل ۸۰ دارایی رمزنگاری، «بیت‌کوین» را در نام خود دارند که صرفاً هدف، گمراه کردن سرمایه‌گذاران بیت‌کوین است. در نتیجه، سرمایه‌گذارانی که دارایی‌های بیت‌کوین جعلی را خریداری می‌کنند، بر افزایش قیمت بیت‌کوین اصلی تأثیر منفی می‌گذارند.

برای اطمینان از موقعیت بیت‌کوین به‌عنوان پول سالم، خود حفاظتی، مؤثرترین راه برای کاهش اتکا به مبادلات رمزنگاری و قرارداد‌های «بیت‌کوین کاغذی» شرکت‌هاست.
سوابق عمومی نشان می‌دهد که السالوادور در حال حاضر دارای ۲۳۸۱ بیت‌کوین با میانگین قیمت خرید ۴۳هزار و۳۵۷ دلار است. با این حال، راکد بودن عملکرد بیت‌کوین فرصتی را برای این کشور باز کرد تا به‌طور قابل ملاحظه‌ای میانگین قیمت بیت‌کوین خود را کاهش دهد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۸۳۶.۱۶ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۰۴درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۳۸.۳۴ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۳ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳.۲۸ میلیارد دلار است که ۲۰.۰۸ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۲۱ میلیارد دلار است که ۶.۶۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پا


به‌روزرسانی قیمت ارز‌های دیجیتالی (تا ساعت ۰۹:۰۴ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت‌کوین
قیمت: ۱۶هزار و ۶۸۶.۰۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۵۷ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۲۱۸.۰۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۲۸ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۴- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۳ درصد کاهش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۲۷۲.۸۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۶ درصد افزایش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۳۹۰۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۳.۴۱ درصد افزایش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۳۲۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۶۰ درصد افزایش
۸- سولانا
قیمت: ۱۳.۱۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۷۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۸۹ درصد افزایش
۹ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۸۵۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۲۱ درصد افزایش
۱۰- پولکا دوت
قیمت: ۵.۶۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۹۴ درصد افزایش
منبع: ایسنا

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}