ویدئو| مشهد خانه همه ایرانی‌ها ‌فرماندار مشهد: خدمات‌رسانی مراکز اقامتی مشهد به زائران به خوبی در حال انجام است تایید تعلیق عضو شورای اسلامی شهر مشهد مشهد در انتظار نور آماده‌سازی حدود ۷۰۰ هزار فضای اسکان برای زائران در مشهد + فیلم تکمیل ظرفیت ۵۶ درصد از اسکان مشهد آغاز خدمات اتوبوس دوطبقه گردشگری در کوه پارک مشهد تمهیدات آتش‌نشانی مشهد برای لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ اعلام شد دعوت شورای اسلامی شهر مشهد از عموم مردم انقلابی و زائران بارگاه منور رضوی، برای حضور در سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی صدای پای یار | مشهد در آستانه میزبانی از مراد در بهار ۱۴۰۲ + فیلم سفر بیش از ۲ میلیون زائر به خراسان رضوی صدور هشدار زرد از سوی هواشناسی خراسان رضوی تدارک ۷۰۰ هزار ظرفیت اقامت برای زائران نوروزی در خراسان رضوی امسال در گردشگری خراسان رضوی ۹۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری شد جابه‌جایی حدود ۱۲۰ هزار نفر از طریق اتوبوس‌های قرار زیارت به حرم مطهر در سال ۱۴۰۱ + فیلم آیت‌الله علم‌الهدی: سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب، نقشه راه یک‌ساله کشور است‌+ ویدئو باغ پرندگان مشهد مهر و موم شد ورود بیش از ۹۰ درصد زائران به مشهد از طریق حمل و نقل جاده ای (۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱) تشدید نظارت‌های بهداشتی بر رستوران‌های اطراف حرم مطهر در مشهد برپایی ایستگاه نوروزی استقبال از زائران و مسافران در پایانه مسافربری امام‌رضا (ع) مشهد
خبر فوری

فرماندار مشهد: افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهید کامیاب مشهد تداوم گفتمان خدمت به مردم است

  • کد خبر: ۱۴۸۷۲۵
  • ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
فرماندار مشهد: افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهید کامیاب مشهد تداوم گفتمان خدمت به مردم است
فرماندار مشهد تاکید کرد: افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهید کامیاب مشهد تداوم گفتمان خدمت به مردم دولت سیزدهم است.

به گزارش شهرآرانیوز، محسن داوری فرماندار مشهد صبح امروز، ۱۵ بهمن ماه، در آیین افتتاح رسمی پروژه بخش دیالیز بیمارستان شهید کامیاب اظهار کرد: خداوند را شاکریم ما را در زمانی آفرید که بهترین مخلوقات خداوند حضور دارند و تمام قوای آن‌ها در این راه است که برای رسیدن به خدایی خود تلاش کنند. امروز در این محفل با این عنوان هستیم تا بار دیگر اعلام کنیم ما شیعه کسی هستیم که گفتمانش خدمت به مردم است. ما به دینی اعتقاد داریم که اصول آن خدمت‌رسانی است.

فرماندار مشهد: افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهید کامیاب مشهد تداوم گفتمان خدمت به مردم است

وی ادامه داد: ما تمام وجودمان را گذاشتیم تا خادم باشیم. ما نوکران مردم وقتی می‌بینیم مردم اینگونه خالصانه و با تمام وجود مال، جان و آبروی خود را می‌گذارند تا خدمتگزار مردم باشند به این موضوع می‌بالیم و کمی هم خجالت‌زده هستیم که کوتاهی‌های ما در مقابل چنین مردمی باعث شده آن‌ها رنجیده شوند.

فرماندار مشهد خاطرنشان کرد: ما این اقدام مهم و موثری که در بیمارستان شهید کامیاب انجام شده را ارج می‌نهیم. با این کار نیاز افراد نیازمند به کمک در بحرانی‌ترین روز‌های زندگی آن‌ها برطرف می‌شود و قطعا این تاثیر از حضرت علی (ع) است که همیشه کمک می‌کردند. از خانواده علیزاده تشکر می‌کنم که همیشه با فکر، نگاه و بینش خوب اثرگذار بودند.

مدیر بیمارستان شهید کامیاب نیز در این مراسم اظهار کرد: حدود ۵ سال پیش که به این بیمارستان آمدیم، دیدگاه مردم این بود که این بیمارستان کشتارگاه است، اما امروز به همت خیرین که ۸۰ درصد اقدامات توسط آن‌ها انجام شده، بیمارستان امدادی جزو بهترین بیمارستان‌های کشور از نظر ارائه خدمات است. اگر گردش مالی ما در سال حدود ۱۰۰ میلیارد تومان باشد، از ابتدای سال تاکنون از مجموع قرارداد‌ها و اقداماتی که انجام شده حدود ۵۰ میلیارد تومان توسط خیرین انجام شده است.  

مسعود خانی بیان کرد: یک مرکز سوانح و تروما حتی برای بیماران ترومایی که دیالیز می‌شوند بخشی را ساخته که تاکنون این بیماران به بیمارستان امام رضا (ع) اعزام می‌شدند. پیشینه حضور خاندان علیزاده به سال ۹۷ برمی‌گردد و در بسیاری از بخش‌های بیمارستان نام مرحوم علیزاده وجود دارد. خوشحالم که مردم تا این میزان پای کار سلامت هستند.

فرماندار مشهد: افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهید کامیاب مشهد تداوم گفتمان خدمت به مردم است

وی افزود: در زمان کرونا برای ساخت ICU مجهز از دفتر آیت‌الله سیستانی در نجف اعتبار جذب کردیم. آزمایشگاه ما توسط خیرین کویتی راه‌اندازی شده که امروز یکی از بهترین و مجهزترین آزمایشگاه‌های مشهد است. قراردادی به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان توسط آقای سزاوار برای اتاق عمل‌های بیمارستان بسته شده است.

مدیر بیمارستان شهید کامیاب گفت: امروز توریست‌های زیادی در بیمارستان داریم. تنها به درآمد فکر نمی‌کنیم، بلکه روی این کار می‌کنیم که بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم. قدم بعدی ما در زمینه CCU است که تا چند وقت دیگر افتتاح خواهد شد و یکی از نیاز‌های ضروری بیماران ترومایی که مشکل قلبی دارند، برطرف می‌شود.

در بخش دیگری از مراسم مهدی مستشاری که به وزیر خیرین معروف است، عنوان کرد: عشق ماندگار بوده و آنچه ما را جمع می‌کند، عشق است. اگر روزی آقای عدالتیان تصمیم می‌گیرد اورژانس عدالتیان را بسازد و مورد بی‌مهری مسئول دانشگاه قرار می‌گیرد، عشق موجب می‌شود به این کار ادامه دهد.

وی اضافه کرد: یکی از شعار‌های ما این است «وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم که در طریقت ما کافری‌ست رنجیدن». یک شعار قرآنی نیز داریم که اگر مسئولان هم داشته باشند مملکت ما بسیار خوب خواهد شد و آن شعار این است «ای کسانی که ایمان آورده‌اید نگویید چیزی را که عمل نمی‌کنید خداوند غضب می‌کند بر کسی که بگوید و عمل نکند». خبرین ما می‌گویند و عمل می‌کنند، امیدواریم مسئولان دولتی ما نیز بگویند و عمل کنند. اگر مردم نباشد، دولت‌ها فشل هستند. دولت وقتی مشروعیت دارد که مردم دنبالش باشند.

فرماندار مشهد: افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهید کامیاب مشهد تداوم گفتمان خدمت به مردم است

مستشاری گفت: کمک به مردم در ذات بشر است. ما نیز از نظر تعالیم مذهبی و فرهنگی در این مورد غنی هستیم. آنچه داریم عشق است و این عشق در همه ما وجود دارد. اگر خیریه‌ها نبودند رییس دانشگاه یا کار قبول نمی‌کرد یا فرار می‌کرد. در دوران کرونا در یک ماه بیمارستان امام رضا (ع)، قائم (عج) و امدادی در مجموع ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ نفر را سی‌تی‌اسکن کردند، اما خیرین توانستند به ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر کمک کنند. ما نیاز نداریم مسئولان دولتی از ما تشکر کنند، فقط سنگ‌های جلوی پای ما را بردارند.

به گزارش شهرآرانیوز، بخش دیالیز بیمارستان شهید کامیاب شامل ۱۰ تخت و تجهیزات کامل توسط خیر سلامت محمد علیزاده قناد ساخته شده است. زیربنای این بخش ۳۰۰ متر مربع بوده و هزینه ساخت آن ۱۰ میلیارد تومان بوده است. این بخش به بیماران ترومایی نیازمند دیالیز خدمت‌رسانی می‌کند و بیماران سرپایی نیز می‌توانند برای دریافت خدمات به این بخش مراجعه کنند.

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
تست آنلاین کرونا
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}