کارت ملی هوشمند برای شرکت در انتخابات ضروری نیست بخشش ۲ قاتل در گلستان به احترام ایام فاطمیه خانه تاریخی شهرداران تهران به فروش می‌رسد حفاظت و مرمت سردر ورودی قدیمی‌ترین بیمارستان سبزوار سند ازدواج شکل گذرنامه می‌شود امکان ادامه تحصیل سربازان در حین خدمت سربازی در صورت فراموش کردن رمز گوشی، چگونه قفل آن را باز کنیم؟ +تصویر پهباد‌ها به کمک جاده‌های کشور می‌آیند ایرانی‌ها در چه سنی بیشتر طلاق می‌گیرند؟   در‌های کاخ مرمر به روی گردشگران باز می‌شود قتل هولناک نامادری به‌دست فرزندش در مشهد برخی مدارس خراسان رضوی تعطیل شد شب های سرد در راه خراسان رضوی گردشگری؛ امسال بهتر از پارسال وقتی دیوارهای دانشگاه فردوسی برداشته می شود جزئیات حکم پرونده سکه ثامن نخستین اقامتگاه بوم‎گردی با رویکرد گردشگری مزرعه در کوهسرخ راه‌اندازی می‌شود حفاظت از میراث فرهنگی تشدید می‌شود ساماندهی وضع اقتصادی کشور، بالاترین توقع مردم از مسئولان است اعلام شماره حساب برای کمک به معصومه، مادر مشهدی
خبر ویژه
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از کشف و ضبط یک شئ تاریخی در نیشابور متعلق به دوره ایلخانی با رصد تبلیغات یک سایت اینترنتی خبر داد.
به گزارش شهرآرانیوز؛ سرهنگ محمدعلی مدیر امروز پنج شنبه ۲۶ دیماه ۱۳۹۸ با اعلام این خبر افزود: در پی رصد فضای مجازی و تبلیغات اینترنتی، در یکی از سایت‌ها آگهی فروش شئ تاریخی مشاهده شد.
او ادامه داد: با هماهنگی‌های قضایی طی یک قرار صوری خرید، تیم عملیات این یگان با آمادگی کامل به محل خرید عزیمت و فروشنده این شئ تاریخی را دستگیر و تحویل پلیس آگاهی شهرستان نیشابور شد.
سرهنگ مدیر اظهار کرد: در این عملیات یک شیء تاریخی موسوم به "فقاع" که در کارشناسی اولیه دوره تاریخی آن، ایلخانی تخمین زده شده کشف و ضبط شد.
او گفت: متهم این شئ تاریخی را برای فروش به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال روی سایت آگهی رایگان قرار داده بود.
شهرستان نیشابور دارای بیش از ۴۵۰ اثر تاریخی است که تاکنون ۱۱۵ اثر آن در فهرست آثار ملی کشور ثبت شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}