ماهی قرمز شب عید ناقل ویروس کرونا نیست ستاری: ورود ۵ واکسن جدید به چرخه واکسیناسیون کشور در سال ۹۹ پسران قدبلند کمتر در خطر ابتلا به زوال عقل هستند تلاش صنایع هوایی برای استفاده از انرژی‌های سبز اختلال اینترنتی نداریم، حمله سایبری است سلول‌های کشنده طبیعی به درمان تومورهای مغزی می‌آیند ساخت پوشش آب‌گریز نانو توسط شرکت ایرانی کشف یک سیاره جوان در نزدیکی زمین نجات جان سه نفر با اهدا اعضا یک جوان مشهدی از پهپاد زیست محیطی رونمایی شد پرتاب سیگنوس با ۳۴۰۰ کیلوگرم بار به ایستگاه بین‌المللی فضایی انتخاب سرآمدان علمی از ۳۰ دانشگاه کشور با تکیه بر شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانیم از خام فروشی نفت دور شویم حفظ باروری در بیماران سرطانی بهره‌مندی بیش از ۱۷۳ هزار گردشگر سلامت از خدمات درمانی در مشهد ساخت مانیتور قابل حمل برای موبایل کشف ۳۰۰ ویروس با ترفندهای عجیب و غریب کمک به کاهش تغییرات آب‌وهوایی با فناوری لایه‌نشانی ALD تجلیل از ۱۵ طرح برگزیده در سی و سومین جشنواره خوارزمی با عصاره چای سبز و ورزش کبد چرب درمان کنید
خبر ویژه
سامانه همگام جامع‌ترین پورتال ملی مدارس کشور با هدف ارتقای سطح دسترسی به تجهیزات و فناوری‌های نوین آموزشی و تربیتی در راستای اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و یکپارچه‌سازی کلیه سامانه‌های مرتبط با آن است.
به گزارش شهرآرانیوز، سامانه همگام جامع‌ترین پورتال ملی مدارس کشور با هدف ارتقای سطح دسترسی به تجهیزات و فناوری‌های نوین آموزشی و تربیتی در راستای اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و یکپارچه سازی کلیه سامانه‌های مرتبط با آن است.

 از مهمترین اهداف این مجموعه زمینه‌سازی جهت ایجاد تحول مبتنی‌بر فناوری اطلاعات در برنامه‌های آموزشی و پرورشی، تحقق عدالت آموزشی، تسهیل فرآیند‌های موجود آموزشی و اداری و ارائه برنامه‌های آموزشی و دروس دوره‌های تحصیلی به صورت الکترونیکی است.

اتباع کشور‌های دیگر که در ایران به سر می‌برند نیز می‌توانند در این پرتال اطلاعیه‌های جدید آموزشی خود را دیده و در مورد آن مطلع شوند.

اولین و مهمترین کاربردی که پورتال همگام مدارس می‌تواند داشته باشد مطلع شدن از آگهی‌ها و اطلاعیه‌هایی است که وزارت آموزش پرورش در مورد تعطیلی مدارس اعلام می‌کند.

در بسیاری از اوقات والدین می‌خواهند از وضعیت باز و یا بسته بودن مدرسه در روز‌های برفی و یا آلوده مطلع شوند می‌توانند با ورود به پورتال همگام مدارس در قسمت اطلاعیه‌ها که سمت راست و بالا قرار گرفته است این اطلاعات را کسب کنند.

چگونه وارد سامانه و پورتال همگام شوید

پس از ورود به وب سایت همگام بر روی گزینه ورود کلیک نمایید. پنجره‌ای برای ورود در جلوی شما ظاهر می‌شود. می‌توانید از نکات زیر برای این مرحله استفاده کنید.

در صورتیکه شما یکی از پرسنل محترم آموزش و پرورش هستید و می‌خواهید جهت انجام امور مربوطه به سامانه همگام دسترسی داشته باشید می‌توانید به کارشناس فناوری منطقه یا کارشناس فناوری استان خود مراجعه نموده و جهت دریافت دسترسی نقش مرتبط با جایگاه سازمانی خود، رمز عبور دریافت کنید.

هدف از ایجاد پورتال همگام

هدف از پورتال طراحی سیستمی جهت دسترسی سریع به اطلاعات برای کلیه کاربران در کلیه سطوح است به‌طوری‌که نیاز به تخصص خاصی نداشته و هر شخصی با هر درجه از توانایی می‌تواند از آن استفاده کند.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
جامعه 13981128151151
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}