خبر ویژه

انتقاد از اتوبوس‌های گرم

  • کد خبر: ۱۵۸۳
  • ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۹
اینجا تریبونی برای بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواست‌های شما شهروندان است و می‌توانید از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پیامک: ۳۰۰۰۷۲۸۹ پیام رسان:۰۹۱۵۴۲۹۴۵۸۰
مراجعه حضوری تلفن: ۵-۳۷۲۸۸۸۸۱-۰۵۱
شهروندان گرامی! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

آب و فاضلاب
0935000256 واقعا زشت است که اداره آب و فاضلاب در مورد وصل اگو، این قدر خانواده ها را درگیر ندانم کاری های خود می کند. در خیابان شهید بهشتی جنب فرشگاه اتکاه، همه برای وصل شدن اگو پول داده اند اما یک طرف اگو وصل شده است و در طرف دیگر خیابان کار را تعطیل کرده اند.


اتوبوس رانی
0910000695 از سازمان اتوبوس رانی تقاضا می کنم یک اتوبوس از مصلی به مقصد بهشت رضا قرار دهد که از مسیر بولوار حر، شهرک شهید باهنر، سی متری بسکابادی به سمت جاده جدید طرق و بهشت رضا حرکت کند تا مردم منطقه دسترسی راحت تری به بهشت رضا داشته باشند.
0936000158 از سازمان اتوبو س رانی تقاضا می کنم مینی بوس های خط 1506 در مسیر رفت تا انتهای بولوار حر و ایستگاه حر 64 در انتهای محدوده شهرک رجائی را پوشش بدهند، چون در حالت فعلی رانندگان خط مذکور حتی حاضر نیستند در ایستگاه انتهای پارک رجا واقع در روبه روی حر60، برای پیاده کردن مسافر توقف کنند، در حالی که شرکت آن ها این ایستگاه را روی بدنه مینی بوس قید کرده است! اما انگار رانندگان مینی بوس ها طی این مسیر را یک اجبار بی فایده تصور می کنند!
0915000744 چقدر باید از اتوبوس های گرم شکایت کنیم. خط 98 از بس داغ است مثل آتش می ماند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}