جمهوری اسلامی، قدرت به قرائت مردم ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۲۰ فروردین/فوت ۳۲۰ نفردر کشور به دلیل مصرف فرآورده‌های الکلی شعار نخست آمریکا در فلاکت مردم این کشور محقق شد موفقیت ایران در مبارزه با کرونا مرهون حمایت مردم است/پیام تبریک رئیس جمهور به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران کرونا ۱۵درصد شاغلان و تولید را متأثر کرد/کمک معیشتی ۲۰۰هزار تومانی به ۳میلیون نفر پیام سخنگوی دولت در رابطه با ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ویرجینیا آمریکا قرنطینه شد وزیر کشور: ظلم به خود و جامعه با عدم رعایت اصول بهداشتی مشاهده آثار تزریق ۱۰هزار میلیارد در همسان سازی حقوق بازنشستگان از فروردین تعطیلی کلیه پارک ها، مراکز تفریحی در روز طبیعت اجرای فاصله گذاری اجتماعی بدون تاخیر / محدودیت‌ها مرحله به مرحله اجرا شد تعطیلی روزنامه‌های کاغذی تا پایان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی رویکرد ضد فساد در وزارت بهداشت قابل تقدیر است جهانگیری: شاید تدابیر سختگیرانه‌تری وضع کنیم نامه رئیس شورای عالی نظام پزشکی به رئیس جمهوری درباره کنترل کرونا مجلس لایحه افزایش ⁧حقوق و دستمزد کادر درمان را تصویب می‌کند اطلاعیه شماره ۲ کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا حاجی‌بابایی: تعطیلی مجلس در شرایط بحرانی فعلی توجیهی ندارد قدردانی مجدد رهبر انقلاب از مجموعه درمانی کشور معاون اول رییس‌جمهور بر آمادگی همه جانبه برای مدیریت بارش‌ها و مهار سیل تاکید کرد
خبر ویژه

شاهد کمترین تخلفات انتخاباتی در این دوره هستیم

  • کد خبر: ۱۸۰۵۵
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی و رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: در این دوره کمترین تخلفات انتخاباتی را شاهدیم که نشان دهنده توجه به قانون مداری و توجیه همه دست اندرکاران، آموزش افرادی که در این حوزه دخیلند.

به گزارش شهرآرانیوز، حسن جعفری در جلسه ستاد انتخابات استان افزود: التزام به شرح وظایف در حوزه های مختلف پیگیری شده و در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی خاطرنشان کرد: تشکیل ستاد انتخابات در ۱۸ اردیبهشت ماه امسال انجام شده است و ۷۵ هزار تفر به صورت مستقیم در احرای انتخابات دخیل هستند که شامل هیات های اجرای و دست اندرکاران آنان هستند. از اردیبهشت ماه ترسیم شده تا در انتخابات خبرگان رهبری ۸۴ اقدام صورت میگرفت که امروز در اقدام ۸۲ ام هستیم. در حوزه انتخاباک مجلس هم ۸۲ اقدام بود که ۸۰ اقدام انجام شده است. 

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: همه امکانات استان و مدیران استانی همکاری خوبی داشنه اند و دغدغه ای در کمیته های هشت گانه نداریم‌.


جعفری افزود: ۱۲ حوزه انتخابیه اصلی در استان طراحی شده که ۳۰ فرمانداری و ۴۵ بخشداری را شامل می شود.

 

وی گفت: فضای حضور انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان طراحی شده است و در قالب مانورهای صورت گرفته اقدامات خاصی انجام شده و مشکل خاصی نداریم. 


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی افزود: برای روز برگزاری انتخابات تمام تمهیدات ضروری رعایت شده و اطلس امنیتی استان تدوین شده است.

 

جعفری خاطرنشان کرد: تمام سناریوهای امنیتی پیش بینی شده و در حال حاصر در حوزه کامل امنیتی به سر میبریم.

 

وی گفت: در حوزه فصای مجازی و حقیقی هم رصد انجام میشود و بین ستاد انتخابات و مجموعا قضا تعامل ویژه ای به وجود آمده است و ماحصل این تعامل باعث شده تا کارها به خوبی پیش رود.

زهرا اسکندریان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}