یک کشته و ۵ مصدوم در برخورد ۳ دستگاه خودرو در جاده تربت حیدریه (۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) زلزله، خوی آذربایجان غربی را لرزاند + جزئیات (۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) آیا در آغاز یک بحران دارویی هستیم؟ ربودن دختر تهرانی توسط پسر ۲۵ ساله و درخواست ۱۰ میلیارد تومان| گروگانگیر دستگیر شد اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ آتش سوزی منزل مسکونی در سبزوار ۲ مصدوم داشت+ عکس عمره‌گزاران از ۱۱ فرودگاه کشور به حج می‌روند دستگیری زباله‌گردهایی که دختر تهرانی را دزدیدند ایران در معرض طغیان سرخک، بر اثر گردش ویروس در کشورهای همسایه اهدای عضو جوان مرگ مغزی به چهار بیمار زندگی دوباره بخشید (۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) نجات مرد میانسال از چاله آسانسور (۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) اعمال نرخ جدید جریمه‌های رانندگی، پشت چراغ قرمز مراحل اداری ! سارق دریچه‌های فاضلاب در معابر مشهد به دام افتاد (۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) حمله یک شرور با قمه به خودروی پلیس در تهران (۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) نام پدر از کارت ملی حذف می‌شود؟ هشدار به مادران باردار برای سزارین‌های تقویمی ۴ کشته و ۱۴ مصدوم ‌در دو حادثه ترافیکیِ خوزستان آغاز تزریق ۲ واکسن جدید کودکان در جنوب کشور تا نیمه اردیبهشت ۱۴۰۳ جزئیات جدید از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی
سرخط خبرها

ثبت بیش از ۶.۵ میلیون اقامت نوروزی در خراسان رضوی

  • کد خبر: ۲۱۹۶۸۱
  • ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵
ثبت بیش از ۶.۵ میلیون اقامت نوروزی در خراسان رضوی
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از ثبت بیش از ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار اقامت در خراسان رضوی طی نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

یوسف بیدخوری در گفتگو با شهرآرانیوز در خصوص میزان اقامت ثبت شده در واحد‌های اقامتی خراسان رضوی در نوروز ۱۴۰۳ گفت: از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته تا پایان ۱۳ فروردین ماه بیش از ۶ میلیون و ۵۸۰ هزار اقامت در خراسان رضوی و بیش از ۶ میلیون و ۱۴۰ هزار اقامت در مشهد ثبت شده است.

وی با اشاره به جزئیات اقامت زائران در واحد‌های اقامتی خراسان رضوی بیان کرد: در این بازه زمانی بیش از ۲ میلیون و ۸۰ هزار نفر در واحد‌های اقامتی رسمی اسکان داشته‌اند که میانگین اشغال واحد‌های اقامتی رسمی در مشهد را به ۵۶ درصد رساند.

بیدخوری گفت: بیش از ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در واحد‌های اقامتی موقت و بیش از ۳۵۰ هزار نفر در واحد‌های اقامتی اضطراری اسکان داشته‌اند. در مجموع میانگین اشغال تمام واحد‌های اقامتی در مشهد به ۴۱ درصد و در خراسان رضوی به ۳۹ درصد رسیده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی در خصوص میزان اقامت ثبت شده در روز ۱۳ فروردین ماه در مشهد افزود: روز ۱۳ فروردین اشغال واحد‌های اقامتی رسمی در مشهد با بیش از ۷۵ هزار نفر اقامت به ۵۲ درصد، واحد‌های موقت با بیش از ۹۳ هزار نفر اقامت به ۴۰ درصد و واحد‌های اضطراری با ۱۱ هزار نفر اقامت به ۲۷ درصد رسید. در مجموع در روز ۱۳ فروردین ماه بیش از ۱۸۰ هزار نفر اقامت در مشهد به ثبت رسیده که ظرفیت اشغال واحد‌های اقامتی مشهد را به ۳۴ درصد رساند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} <-- End Google Analytics Code -->