حذف حصارهای دانشگاه فردوسی تنها پیشنهاد شورای شهر است| تصویب نهایی بر ‌عهده کمیسیون ماده ۵ استانداری داستان گوهرشاد زیر گنبد کبود ایجاد ۸ ره‌باغ با نام بهشت برای دسترسی به ورودی‌های حرم هزار توی ناامیدی در شهرک امید نگرانی برای تامین آب مشهد در تابستان آینده وجود ندارد جمع‌آوری موتورپمپ‌های کشف‌رود در یک ماه آینده برخورد با اداره‌های متخلف کرونایی هوای امروز مشهد۲۲تیر در وضعیت سالم وضعیت طرقبه شاندیز هم قرمز شد برگزاری ۳۷۵ کارگاه زیر طرح سایبان امید در مشهد افزایش ۱۵ تا ۴۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی تا پایان هفته در مشهد سرانه تولید زباله پلاستیکی هر خانواده مشهدی ۹۷ کیلوگرم است انجام ۵۱۲ عملیات آتش‌نشانی از سوی سازمان آتش‌نشانی مشهد مطالعات بر روی علل تصادفات موتور سیکلت در مشهد بهره‌برداری از پارکینگ مجد تا یک ماه آینده هوای امروز۲۱ تیر در ۵ منطقه مشهد ناسالم است دل خونین مردم از قیام خونین«گوهرشاد» شهردار مشهد:️ باور دارم سرمایه هر سازمانى منابع انسانى آن است توييت محمدرضا كلائى، شهردار مشهد درباره اهتمام براى آبادانى توس
خبر ویژه
جابه‌جایی ۴۲ هزار نفر با قطار شهری مشهد در اولین روز بازگشایی
مدیر عامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد بیان گفت: دیروز در اولین روز از بازگشایی قطار شهری مشهد پس از تعطیلی به دلیل کرونا ۴۲ هزار نفر مسافر جابه‌جا شدند.
به گزارش شهرآرانیوز، وحید مبین مقدم گفت: در اولین روز از بازگشایی قطارشهری مشهد در مقایسه با آمار قبل از شیوع کرونا که در روز‌های عادی حدود ۲۴۰ هزار مسافر با مترو جابه‌جا می‌شدند، آمار دیروز بسیار پایین بود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ درصد از مسافرین، خود کنترلی انجام دادند و از ماسک و تجهیزات بهداشت فردی استفاده کردند، افزود: یک تعداد محدود از مردم که بدون داشتن ماسک به ایستگاه‌ها مراجعه کرده بودند توسط همکاران ما به آن‌ها تذکر داده شد و به سمت غرفه‌های فروش ماسک راهنمایی شدند. برآیند ما این است که مردم خیلی خوب همکاری می‌کنند و درک خوبی از شرایط موجود دارند.

مبین مقدم ادامه داد: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و مسائل بهداشتی یک موضوع دوطرفه و یک بحران ملی است. ما همکاران حوزه خود را آموزش داده‌ایم تا به مردم اطلاع‌رسانی و بحث فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند. این موضوع هم‌اکنون نیز در ایستگاه‌ها انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد ضمن اشاره به اینکه مردم باید توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند و هنگام استفاده از سیستم حمل‌ونقل عمومی حتما از ماسک و سایر وسایل حفاظتی جهت پیشگیری از شیوع کرونا استفاده کنند، گفت: در حال حاضر ۲۲ قطار در خط ۱ با فاصله زمانی ۷ دقیقه‌ای و ۸ قطار در خط ۲ قطارشهری مشهد با فاصله زمانی ۱۰ دقیقه‌ای درحال خدمت‌رسانی به مردم‌اند. همچنین تمام ظرفیت خود را به کار بسته‌ایم تا آنجا که امکانات داشته باشیم و از لحاظ فنی بتوانیم پاسخگوی مردم باشیم و جهت کاهش افراد در ایستگاه‌ها و داخل قطار به منظور رفاه بیشتر مردم تلاش خواهیم کرد.

 منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}