خبر ویژه
توسط موسسه آموزش سازمان همیاری شهرداریهای استان؛

کارگاه آموزشی انتخاب رشته تحصیلی برای خانواده‌های کارکنان شهرداری مشهد برگزار شد

  • کد خبر: ۳۵۰۲
  • ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
رئیس اداره تحقیقات و مشاوره‌ی موسسه آموزش سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی از برگزاری کارگاه آموزشی انتخاب رشته تحصیلی ویژه خانواده کارکنان شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش شهرآرانیوز، دکتر فرزانه صادقی گفت: این کارگاه آموزشی با تلاش واحد تحقیقات و مشاوره‌ی موسسه آموزش سازمان همیاری و درراستای سلسله کارگاه‌های آموزشی فرزندان موفق درچارچوب بسته آموزشی رفاهی خانواده هوشمند موسسه برگزار شد.
وی افزود: بیش از ۵۰ نفر از کارکنان و خانواده‌های شهرداری مشهد شامل داوطلبان ورود به دانشگاه به همراه والدین آنان در این کارگاه آموزشی شرکت کردند و با روش‌های انتخاب رشته تحصیلی بر مبنای ترجیحات فکری آشنا شدند.
رئیس اداره تحقیقات و مشاوره‌ی موسسه آموزش سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی ادامه داد: شناخت ترجیحات فکری شرکت کنندگان دوره، تعیین ترجیحات رشته‌ها و مشاغل، بررسی و تطبیق رشته‌ها با ترجیحات فکری افراد، توصیه‌های کاربردی انتخاب رشته تحصیلی موضوعاتی بود که در این دوره آموزشی به آن پرداخته شد.
وی ادامه داد: این کارگاه آموزشی ۵ ساعته ویژه آقایان و بانوان برنامه ریزی شده بود و احمد وطنخواه و جواد نجفیان رضوی از اساتید دانشگاهی به عنوان مدرس، کارتدریس آن را برعهده داشتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}