۱۰ نقاشی با موضوع شهدای دفاع مقدس این هفته رونمایی می‌شود
رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: به‌مناسبت هفته دفاع مقدس ۱۰ نقاشی مزین به تصاویر شهدای دفاع مقدس به تصاویر شهری مشهد اضافه می‌شود
طنین همتی | شهرآرانیوز، محمدمحسن مصحفی، رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در حاشیه پنجمین روز نمایشگاه دفاع مقدس که در نمایشگاه بین المللی مشهد بر پا شده تصریح کرد: آنچه در حوزه دفاع مقدس در شهرداری و حوزه فرهنگی شهرداری انجام می‌شود، به هفته دفاع مقدس محدود نیست.

وی یادآور شد: یکی از رویکرد‌های فرهنگی شهرداری این است که همواره در برنامه‌های خود جایگاه ویژه‌ای برای تکریم و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا با ارزش‌های دفاع مقدس که بخشی از هویت ما را شکل می‌دهد، در نظر بگیرد. به همین دلیل برنامه‌های فرهنگی مختلفی در طول سال برای این موضوع داشته‌ایم.

این مسئول شهری با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس اوج این برنامه‌ها را به‌صورت مجتمع می‌توانیم ببینیم، تصریح کرد: امسال علاوه بر اکران تصاویر شهدا که در فضاآرایی شهری انجام شده است، برای گرامیداشت و یادآوری روز‌های پرافتخار دفاع مقدس از ۴ سردیس سرداران شهید بزرگوار نیز در شهر رونمایی کردیم.

وی افزود: هنرمندان برجسته سردیس‌هایی در سال گذشته با کیفیت هنری مطلوب ساختند و خوش‌حالیم که این‌ها زینت‌بخش شهر ما شدند.
 
رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در ادامه اضافه کرد: نزدیک به ۱۰ نقاشی دیواری مربوط به شهدا در این هفته رونمایی یا کار نقاشی آن‌ها آغاز می‌شود و به تصاویری که در گذشته بر دیوار‌های شهر از تصاویر شهدا نقش بسته بود، اضافه می‌شود.

وی ادامه داد: این نمایشگاه از عمده‌ترین فعالیت‌های شهرداری است که به همت شهرداری بر پا شده است و محتوای بسیار خوبی دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}