شاخص کل بورس امروز ۸ مهر ۹۹ | شاخص بورس به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد سقوط کرد
ریزش شاخص کل بورس امروز نیز ادامه پیدا کرد و شاخص عدد یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی را از دست داد، اما در حال رسیدن به چند حمایت معتبر است.

به گزارش شهرآرانیوز، شاخص کل بورس تهران در معاملات صبح امروز با بیش از ۳۲ هزار واحد افت به عدد یک میلیون و ۴۸۳ هزار واحدی رسید.

 

شاخص کل همم وزن نیز با ۳ هزار واحد ریزش به ۳۹۹ هزار واحد رسید و در حال حاضر صف‌های فروش در بازار به قوت خود باقی مانده‌اند.

 

این در حالی است که اعداد مهمی از یک میلیون و ۴۵۰ هزار واحد تا یک و نیم میلیون و جود دارد و احتمال دارد که این حمایت‌ها بازار را برگردانند.

 

اما در این میان باید به این نکته نیز اشاره کرد که بازار با ترسی قابل توجه همراه شده است و این عامل می‌تواند حمایت‌ها را بی‌اثر کند.

بازار این روز‌ها با تنش‌های بسیاری همراه است و خبری هم از حمایت حقوقی‌ها وجود ندارد و این گونه به نظر می‌رسد که تا زمانی که حقیقی‌ها خریدار نباشند، ریزش بازار ادامه خواهد داشت.

 

در این میان گفته می‌شود که بانک مرکزی برای جلوگیری از التهاب بازار ارز برنامه‌ای جدی دارد که در صورت محقق شدن می‌تواند بار دیگر رونق را به بازار بورس بازگرداند.

 

این مساله می‌تواند از آخرین امید‌های فعالان بازار باشد، چرا که اگر جلوی بازار ارز گرفته نشود، دیگر سرمایه‌ای جدید وارد بورس نخواهد شد.

 

این در حالی است که وضعیت کنونی بازار بی‌اعتمادی گسترده‌ای ایجاد کرده است و نمی‌توان مانند گذشته به آن نگاه کرد.

منبع: برنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}