خبر ویژه
افشای جزئیات اخراج منصوریان از تراکتور پیش از بازی با مس!
مسئولان باشگاه تراکتورسازی از منصوریان خواسته بودند برگه‌ای را که درآن دست باشگاه را باز می‌گذاشت تا بعد از باخت یا تساوی به مس رفسنجان، او را با پرداخت ۲۰ درصد از حقوقش اخراج کنند، امضاء کند که منصوریان زیر بار نرفته بود.

گروه ورزش| شهرآرا نیوز، طبق اخباری که از تبریز مخابره شده بود چنانچه منصوریان در بازی با مس رفسنجان بازهم امتیاز از دست می‌داد-حتی مساوی- از سمت خود کنار گذاشته می‌شد.

این ماجرا برمی گردد به جلسه ای که میان منصوریان و نصیرزاده برگزار شد. در آن جلسه که قبل از بازی با مس رفسنجان برگزار شد، نصیرزاده به منصوریان می گوید که اگر دربازی با مس حتی با مساوی زمین بازی را ترک کند از سمتش کنار گذاشته خواهد شد.

نصیرزاده حتی برگه‌ای را مقابل منصوریان قرار داده بود که روی آن نوشته شده بود بعد از تساوی یا شکست مقابل مس رفسنجان منصوریان و کادرش تنها ۲۰ درصد از قرارداد باقی مانده را دریافت و از سوی باشگاه اخراج خواهند شد که منصوریان زیر بار این قرار نرفت و باشگاه را به حالت ناراحتی ترک کرد. به این ترتیب ماجرا مسکوت ماند و بعد از برد تراکتورسازی مقابل مس مسئولان باشگاه تراکتورسازی دیگر پیگیر ماجرا نشدند، اما به نظر می‌رسد نتایج نه چندان خوب منصوریان با این تیم درنهایت کار را به نقطه جدایی ختم کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}