خبر ویژه
میلیچ برای استقلال شرط گذاشت| تمدید کنید تا برگردم
شرط هرویه میلیچ برای بازگشت به استقلال تمدید قراردادش برای دو فصل دیگر است. او فقط دراین شرایط به ایران خواهد آمد.

گروه ورزش| شهرآرانیوز، دو هفته قبل ازاینکه هرویه میلیچ ایران را ترک کرد، در گفت وگویی اعلام کرده بود که از وضعیت خودش دراستقلال راضی نیست و انتظار دارد مسئولان باشگاه طبق وعده هایی که داده اند قراردادش را برای دو فصل دیگر تمدید کنند. میلیچ درهمه این ایام که برای استقلال بازی می‌کرد بارها خواستارروشن شدن این موضوع شده بود و مدیران استقلال هم در مذاکرات اولیه بی میل نبودند که این اتفاق رخ دهد اما هرچه از لیگ گذشت انگار داستان عوض شد و مدیران استقلال توجهی به توافقات اولیه با بازیکن کروات خود نداشتند. همین شد که میلیچ ایران را ناگهانی ترک کرد تا به این شکل اعتراض خود را به مدیران استقلال نشان دهد.

البته بازیکن کروات استقلال در روزهای اخیر پیام هایی را از طریق صفحه شخصی خود به مسئولان باشگاه استقلال داده و برای بازگشت ابراز تمایل کرده است اما این بازگشت منوط به آن است که تصمیم گیران درباشگاه استقلال پای قول وقرار خود با این بازیکن بنشینند وقراردادش را برای دو فصل دیگر تمدید کنند. شرطی که مشخص نیست از سوی مسئولان باشگاه استقلال مورد پذیرش قرار بگیرد یا خیر. با این نکته مهم هم توجه داشت که درتمدید قرارداد میلیچ باید نظرمحمود فکری هم اعمال شود و سرمربی استقلال درباره این بازیکن نظرنهایی را بدهد.

اینکه فکری به ادامه همکاری با میلیچ تمایل داشته باشد مشخص نیست. سرمربی استقلال در آخرین صحبت های خود درباره این بازیکن تاکید کرده بود که میلیچ به دلیل مسائل مالی باشگاه استقلال را ترک کرد و جدایی‌اش هیچ ارتباطی با تصمیم های فنی او ندارد. اما بعید است که تنها دلیل میلیچ برای جدایی از استقلال همین مسائل مربوط به قرارداد باشد وبازیکن کروات استقلال مسائل فنی را هم ملاک قرار داده است. به هرحال بازگشت میلیچ با یک تعامل قابل انجام است و او می تواند دوباره درترکیب آبی‌ها قرار بگیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}