جدول پخش برنامه‌های مدرسه تلویزیونی از شبکه آموزش شنبه ۹ اسفند کرونای انگلیسی از نوجوانان تلفات می‌گیرد! انفجار کشتی رژیم صهیونیستی در شرق عربستان شنبه، آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان دانشجویان و طلاب آمار کرونا در ایران ۸ اسفند| ۶۹ نفر دیگر جان باختند مصونیت واکسن‌های کرونا موقت است وزیر بهداشت: کرونای ایرانی نداریم آخرین آمار کرونا در جهان تا ۸ اسفند جریمه ۵۰۰ درهمی شهروندان دبی در صورت رها کردن ماسک در اماکن عمومی هوای مشهد پاک شد آماده باش هلال احمر خراسان رضوی از ۱۵ اسفند ماه خروج پرستاران پر مخاطره از بخش‌های کرونایی آمار کرونا در ایران ۷ اسفند | فوت ۹۴ بیمار کرونایی همه چیز درباره مراقبت‌های بیماران پیوندی در همه‌گیری کرونا اضافه کاری کارگران در روز به چه میزان مجاز است؟ آخرین رنگ‌بندی کرونایی شهر‌های کشور تا ۷ اسفند ۹۹ + نقشه تاخیر در ازدواج، چرا؟ شرایط پرداخت کمک‌ هزینه ازدواج به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی جدول پخش برنامه‌های مدرسه تلویزیونی از شبکه آموزش پنجشنبه ۷ اسفند آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در بلوار سجاد مشهد + فیلم
خبر ویژه
بازنشستگان تأمین اجتماعی نگران افزایش حقوق خود برای سال آینده نباشند | سال ۱۴۰۰ همسان سازی اجرا می‌شود
 نمایندگان مجلس قول داده‌اند که بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی برای سال آینده پرداخت و متناسب سازی اجرا شود.

به گزارش شهرآرانیوز، بازنشستگان تأمین اجتماعی پس از اعتراض‌های متعدد نسبت به کم بودن حقوقشان آخر مسئولان مربوطه را راضی کردند تا فکری به حال حقوق این گروه از بازنشستگان کنند.

 

در تیر ماه سال جاری با پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی، این سازمان حقوق ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از بازنشستگان خود را متناسب سازی کرد، اما این متناسب سازی باز هم جوابگو نبود، چراکه حقوق یک بازنشسته حداقل بگیر تأمین اجتماعی با ۳۰ سال سابقه به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید که گذران زندگی با این مبلغ هم به راحتی امکان پذیر نیست. در حالی که حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در سال جاری دوبار متناسب سازی شد و حقوق این دسته از بازنشستگان به وضعیت مطلوبی رسید.

 

بعد از آن که اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی منجر به اعتراض و نارضایتی بازنشستگان شد، کانون‌های بازنشستگی خواستار بازنگری در دستمزد کارگران شدند تا با افزایش حقوق کارگران در نیمه دوم سال ۹۹، حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی هم افزایش پیدا کند، اما این اقدام هم نتیجه نداد و وزارت کار با این اقدام مخالفت کرد.

 

در آبان ماه سال جاری، اولیا علی بیگی رئیس کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار کشور در این باره، اظهار کرد: نمایندگان کارگران در شورای عالی کار نامه‌ای مکتوب به دبیرخانه این شورا ارسال کردند و درخواست بازنگری حقوق کارگران را در نیمه دوم سال داشتند، چرا که زندگی برای کارگران با این وضعیت معیشت، با مشقت و دشواری روبرو شده است.

 

رئیس کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار کشور ادامه داد: هنوز با گذشت دو هفته از ارسال نامه مکتوب نمایندگان کارگران به دبیرخانه شورای عالی کار، از سوی معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هیچ جوابی دریافت نکرده ایم.

 

وی بیان کرد: رئیس سازمان بازرسی کل کشور، چند ماه گذشته اعلام کرده بود که نیمه دوم سال جاری مجدد دستمزد کارگران مورد بازنگری قرار می‌گیرد، اما در همان زمان محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که مزد ۹۹ بسته شد.

 

بعد از مخالفت با افزایش دستمزد کارگران، مجدد بازنشستگان تأمین اجتماعی نسبت به میزان حقوقشان اعتراض کردند، هرچند که اعتراضات به حقی هم داشتند چراکه با ۲ میلیون و ۳ میلیون دیگر نمی‌توان در وضعیت فعلی که تورم بیش از اندازه افزایش داشته است زندگی کرد، زندگی برای بازنشستگان که در سنی قرار دارند که تعداد اعضای خانواده شان با ازدواج فرزندانشان بیشتر شده سخت‌تر از سایر اقشار جامعه است. در نهایت با پیگیری‌های مکرر کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی مصوب شد که ۹۰ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به تأمین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ پرداخت شود.

 

در اوایل بهمن ماه سال جاری هم علی دهقان‌کیا رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین اخبار از اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی برای سال ۱۴۰۰، اظهار کرد: بند و تبصره ۲ لایحه بودجه ۱۴۰۰ مشخص شده بود که ۹۰ هزار میلیارد تومان بودجه برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان اختصاص پیدا کند.

 

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران ادامه داد: در این بند مشخص نشده بود که سهم سازمان تأمین اجتماعی چقدر است، طی مذاکراتی که با کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی داشتیم این رقم به ۱۵۰ هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد و سهم سازمان تأمین اجتماعی ۹۰ هزار میلیارد تومان شد و از این رقم برای سال ۱۴۰۰ برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی استفاده می‌کنیم.

 

وی افزود: متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با دریافت این رقم در سال ۱۴۰۰ نزدیک به حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری خواهد شد.

 

دهقان‌کیا با اشاره به دیداری که کانون عالی با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشت گفت: قرار شد با ۹۰ هزار میلیارد تومانی که کمیسیون تلفیق به تصویب رسانده، موافقت شود و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد رقمی را که مجلس برای بازنشستگان تأمین اجتماعی تعیین کرده بود، پرداخت می‌کنیم.

 

این موضوع یک خبر خوش برای بازنشستگان تأمین اجتماعی بود، چراکه بعد از اعتراضات مکرر در نهایت صدای آن‌ها به گوش مسئولان مربوطه رسیده بود، اما لایحه بودجه ۱۴۰۰ هفته گذشته برای بار دوم به صحن علنی مجلس برده شد و با مخالفت اکثر نمایندگان مجلس این لایحه بودجه مجدد رد شد، به همین منظور بازنشستگان تأمین اجتماعی مجدد نگران این شدند که مبادا حقوق آن‌ها برای سال آینده مانند وضعیت و شرایط فعلی باشد. به همین منظور برای آن که خیال بازنشستگان تأمین اجتماعی از بابت اجرای متناسب سازی حقوقشان برای سال ۱۴۰۰ راحت باشد، از نمایندگان مجلس پیگیر این موضوع شدیم.

 

علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگشت لایحه بودجه به دولت و تکلیف پرداخت ۹۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت به تأمین اجتماعی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان، اظهار کرد: خوشبختانه دولت در هر حال به پرداخت بدهی خود به سازمان تأمین اجتماعی اعتقاد داشته و متعهد است.

 

وی افزود: بنده پس از رد کلیات لایحه بودجه در صحن علنی مجلس با آقای سالاری مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی صحبت کرده‌ام و وی گفت که آقای محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه قول داده که بحث همسان سازی و رد دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی انجام شود.

 

بابایی کارنامی بیان کرد: دولت مکلف است که سالانه بخشی از بدهی خود به سازمان تأمین اجتماعی را بپردازد و این توافق از قبل بین دولت و مجلس صورت گرفته است.

 

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بازنشستگان نگران نباشند، چرا که پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و همسان سازی حقوق بازنشستگان به مرور انجام خواهد شد.

 

با این اوصاف بازنشستگان تأمین اجتماعی نگران افزایش حقوق خود برای سال آینده نباشند و متناسب سازی حقوقشان طبق قولی که از پیش به آن‌ها داده شده است، اجرا و عملیاتی می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


بیشتر بخوانید:

سقف اعطای تسهیلات به بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ افزایش می‌یابد

رایگان شدن هزینه درمان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی تنها با یک شرط + جزئیات

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵۳
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۴۱
محمدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
8
این اختلاف حقوق بین بازنشستگان کشوری وتامین اجتماعی درسال اینده هم ادامه دارد شمااگر متناسب سازی مرحله دوم رادرهمین سال انجام میدادید احتمال داشت اختلاف دریافتی کم بشود ولی درسال اینده اگر انجام بدهید اختلاف همچنان وجود دارد چون متناسب سازی برای کشوریها درسال اینده هم ادامه دارد بنابراین تامین اجتماعی ۲مرحله متناسب سازی از کشوریها عقب است
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
7
بزک نمیر بهار میاد
کمپزه وخیار میاد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
12
خدا کنه باز 300 یا 400 تومن مثل اوندفعه نباشه
بازنشسته بدبخت
Austria
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
1
9
بزک نمیر بهار میاد کمپزه باخیار میاد.
وعده سرخرمن
اعتمادی
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
1
10
تورا خدا اینقدر امید به مردم ندهید چون هیچ...امیدی نیست........
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
5
از نمایندگانی که در راستای حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی قدم بر میدارن تقدیر و تشکر میکنیم و بابت تمام بدبختی که وزیر کار و رفاه اجتماعی برای ما بوجود آورد ابراز انزجار میکنیم
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
3
5
یعنی چقدر ؟؟؟؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
13
انشالله که به گفته خود عمل کنید واقعا بازنشستگان تامین اجتماعی زیر فشار اقتصادی له شدند
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
1
11
انشاالله، ببیتیم تا چه شود!
لیلا دهقانی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
6
تو را خدا الکی امیدوارمان نکنید
بعد هم دویست یا سیصد اضافه کنید
واقعا ما داریم با فلاکت زندگی میکنیم
با حقوق دو میلیون سیصد
خودتون جای ما بگذارید
ما هم مثل تمام بازنشستگان کشور حق بیمه پرداخت کردیم این انصاف نیست
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
11
دو صد گفتار چون نیم کردار نیست،بازنشستگان کارگری حرفهای نمایندگان مجلس ودولتیان را جدی نگیرند.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
13
ما شرمنده خانواده هایمان هستیم شما قول سر خمن را میدهید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
5
دو صد گفتار چون نیم کردار نیست،بازنشستگان کارگری حرفهای نمایندگان مجلس ودولتیان را جدی نگیرند.
افسرحسنی
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
7
باسلام ممنون از همه کسانی که تلاش می‌کنند اما اقای نوبخت در حیاط سازمان برنامه و بودجه به ما بازنشستگان مستمری بگیر تامین اجتماعی قول دادند که ما مثل بازنشستگان کشوری همسان سازی صددر صد بشیم یعنی حقوق بازنشسته به رده شغلی شاغل همسابقه خود ش برسد ما این انتظار را از دولت و اقای نوبخت داریم والسلام لطفا به گوش مسولین برسانید سپاس
عاکف محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
6
انشاءالله خداوند کسانیکه به بازنشستگان تامین اجتماعی کمک میکنند سلامتی و تندرستی عطا فرماید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
1
10
اره بابا اصلا نگران نباشید دوسوم که گزشت به بدبختی این یک سوم هم میگزره ولی اگه اون دنیایی وجود داشته باشه کسانی که حق ما رو خوردن چه میکنند
خدا کنه راست باشه حرفتون
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
8
خدا کنه حرفاتونم راست باشه
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
8
ینکه تمامی اعضای کانون شورای عالی کارقبل از تعیین وتصویب مبلغ سبد معیشت و تورم ماهانه وسالیانه هرکدام مبلغی را مشخص و اعلام میکنند، هیچ، حتی کلمه پرداخت را مطرح میکنند، هر کدام ازاین اطلاع رسانی نابجا، موجبات افزایش قیمت کالاها واجناس و مایحتاج مردم میشود،لطفأ یک نفر بعنوان سخنگو این مصوبات رسمی شده را اعلام کنند خیلی بهتر میشود، بعضأ رسانه های گروهی هم هرکدام اقدام به نشر وپخش اخبار غیررسمی تعیین دستمزد میکنند که آنهم به نوبه خود مزید برمشکلات و معضلات افزایش بی رویه قیمتها میگردد. لطف بفرمایند فقط تقاضای اجرای قوانین وتبصره های قانونی 41،96،111را برا افزایش حقوقها درخواست داشته باشند. دیگر پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی است که حتمأبایستی برابر2ماه حقوق ثابت، همانند زمان اشتغال این عزیزان پرداخت کنند که متأسفانه چندین سال است، ازروی اجحاف و تعرض به حقوق این تلاشگران، تعویض حکم نابجا به کارمندی کرده و عیدی کارمندی پرداخت کرده و میکنند که برابر اصل ماجرا بایستی عیدی 2ماه را محاسبه و معوقات آنراهم پرداخت نمایند. از مسئولینی که پاک دست وپاک وجدان هستند تقاضا داریم به وظیفه قانونی و انسانی و شرعی و عرفی خودشان بیشتر از پیش رجوع کنند و دراصلاح این مصوبات اشتباه و اجحاف پذیر مساعدت و تلاش نموده و دراحقاق حقوق بازنشستگان کوشش و اهتمام بورزند. همچنین پرداخت بدهی دولت را با. متناسب سازی و افزایش حقوق سالیانه را قاطی نکنید، اول بدهی را پرداخت کنید، سپس افزایش حقوق آخر سال99 اعلام کنید، بعدأ همان سازی یا متناسب سازی را اجرایی کنید. یا فقط میخواهید افزایش سال 1400 را با متناسب سازی ادغام کردهو باز یک مبلغ اندک و ناچیزی اضافه کرده و همانند سالهای گذشته سر بازنشستگان و کارگران کلاه بگذارید، بعدهمه مسئولین اعلام کنند در فکر معیشت مردم و بازنشستگان هستیم، ولی هیچ حرکت مثبتی را انجام نمیدهند.
با سپاس فراوان
کیومرث
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
3
از حرف تا عمل فاصله زیاده چندساله امروز وفردا شده ببینیم وتعریف کنیم
کارگر
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
6
پدر من با 30سال سابقه داره 2/600/000 تومن خالص دریافت میکنه، چطوری کرایه خونه بدیم؟ چطوری خرج خونه رو بدیم؟ دونفر کار میکنیم همش اخرش کم میاریم، پدر من الان سرطان معده گرفته از کجا خرجشو بیارم بدم؟؟ دوتا ازمایش میده کل حقوقش میره. واقعا هیچ عدالتی وجود نداره
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
6
یعنی بری به کی بگی این درد و ، پولی که از کارگران جمع شده برای تامین اینده خودشان دولت دو لپی بخوره بعد خود کارگر برای خرج زندگی و خانوادش دست دراز کنه برای درخواست پولی که حقشه،که حالا ایا دولت قبول کنه، بعد دولت ایا مجلس رای بده، حالا بعد از همه اونا ایا خود تامین اجتماعی پولی رو که با دادخواهی خود کارگران از دولت گرفته دلش بیاد که بهشون بده .که البته آخرشم احتمالا برسه به کشوری و لشکری!!!؟
ابوالحسن میرمحمود ی بهراسمان
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
5
به بازنشستگان تامین اجتماعی وعدهای جوبایدنی. #(وعده سر خرمن داده میشود) بنده کارشناس جانباز۴۵/ با۵نفر تکفل باکدملی۴۳۳ ۳۰۳۰۹۷۳ زیر خط فقر زندگی میکنیم مورد سر زنش فرزندان قرارگرفتیم میگویند شمامقصر هستید انقلاب کردید جنگ رفتیین مانه میتونیم ازدواج کنیم ن خونه ن ماشین ن مسکن وغیره ک ا،،،،،،،؟ن ایمان
بازنشسته تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
1
3
وقتی تورم سال۹۹ نزدیک ۱۴۴٪بوده چقدر میخواهید افزایش بدهید؟ باید ۱۴۴٪ افزایش حقوق بدهید تا برسیم به نفطه سربسر.ایا حاضرند اینقدر افزایش به حقوق بازنشستگان بدهند؟
کارگر بازنشسته
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
4
چرا ما بازنشستگان یک سال بگذرد و همسان سازی بدرستی انجام نشود.ویک سال تمام تورم پدر ما را در آورد.وخانوادهایمان در مضیقه قرار گرفتن.و چه کارهایی که کردیم و بدهکار شده ایم تا چند سال باید جبران بدهی بکنیم.آخر گناه ما چیست.و حالا که قول داده اند.باید مطابق بازنشسته کشوری و لشکری بشود.تو این کشور بی عدالتی زیاد است.نه سهام عدالت ونه حق معیشت هیچی به ما بازنشسته تامین اجتماعی تعلق نمیگیرد.چرا؟بخدا قسم اگر وضعیت مالیمان خوب بود خجالت می کشیدیم اسمش را بیاوریم ولی واقعا اگر عدالت باشد.به کارگران بازنشستگان باید تعلق بگیرد.ودر آخر حق وحقوشان را بطور کامل و با عدالت اسلامی خواهانیم....لطفا عدالت را اجرا بفرمائید.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
5
همسان سازی جدا، اضافه هر سال برا حقوق هم جدا هر کدام جدا جدا اضافه شود یاد تان باشد حق کارگر خوردن نداره تاوان داره اونم از نوع سختش
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
3
سلام احتمالا هم سان سازی کردن حقوق بازماندگان وبازنشستگان هم مثل عیدی دادنشون است که به تعدادی از باز ماندگان 140 هزارتومن به عنوان عیدی پرداخت کردن بعدهم تو رسانه ها اعلام کردن یک ملیون ونیم به حساب همه بازنشستگان وبازماندگان واریز شده
بازنشسته تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
7
هرکاری میخواهید انجام بدهید امسال باید انجام بدهید تمام این صحبتها فقط وعده و وعید است همسان سازی و افزایش حقوق سالیانه براساس قانون و نیز موارد دیگر که بازنشسته ها را به اعتراض کشانده .سال آینده و آنهم به تدریج یعنی دنبال نخود سیاه فرستادن ما هست .
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
1
5
مابازنشستگان هیچ وقت قول وقرار مسولین سازمان راقبول نداریم زیرا انها برای ما همانند چوپان دروغگو عمل کرده اند اما مابرای احقاق حقمان که همانا همسان سازی به معنای واقعی نه مثل همسان سازی ۹۹که انجام دادند تازه بااینکه همسان سازی انجام دادند حقوق بازنشسته ای که۳۵ سال سابقه کار سخت وزیان اور دارد به ۳میلیون هم نمیرسد ایا این است عدالتی که به ان دم میزنید واقعا برای مدیران ونمایندگانمان متاسفیم وبس!!!!!!!!!
بیوک امینی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
2
پارسال هم چنین قولی دادند انشاالله عمل کنند
ایرج
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
0
2
سلام ممنون از نمایندگان مجلس لطفا پی گیری کنید برای جانبازان بازنشسته تامین اجتماعی کسر دودرصدازحقوق جانبازان بابت بیمه که معاف می باشد ودیوان عدالت رای به عدم کسر وعودت مبالغ کسر شده قطعی صادرشده ولی تامین اجتماعی پرداخت نمی کند برای عده ای کسر نمی گردد مگر خون آنان ازما رنگین تره بسیجی خط یک جزیره
ع
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
5
میشه دیگه حرف ای لشگری و دولتی نزنید..... حق خوری تااااکی....؟ پول کارگر بدبخت زحمتکش خورا نیست.....
ناشناس
Luxembourg
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
6
هروقت گفته شد که خیالتون از فلان چیز راحت باشه دقیقا از همونجا داغون شدیم
تورج اخوان
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
4
اخه برادر من چرا این وعده های الکی چاپ میکنی
مگر یک کارمند پایین تامین اجتماعی دو ریال برای این وعده ها و قانون ارزش قائل میشه؟
کارمند تامین اجتماعی مانند نگهبان قلعه مواظب فقط پولهای بارنشسته ها رو جمع کنه و به اندازه پشیز پول خود بارنشسته را بهش برگردانه
دار و ندار و پس انداز ما رو تامین اجتماعی بالا کشید امیدوارم دیگه کسی گول نخوره یک سوم درآمدش رو بده به کارمند و مدیر تامین اجتماعی بالا بکشه
کارافتاده تامین اجتماعی
Germany
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
4
ترخدا واقعا بداد ما برسید دراین دوران مریصی و گهولت سن چطوری می توانیم خرج زندگی را دربیاوریم واقعا کاسه چه کنم دستمان هست اگر بخدا توان داشتم حتی میشد میرفتم گدایی اینهم عاقبت ما یک عمر کار کردیم برای دولت و حقوقمان سازمان میدهد که باخجالت می گوییم اگر می توانستیم میرفتم گدایی چون واقعا نمی دانیم چکارکنم
اسحق روزافروزی
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
4
مرد و قولش ببینیم و تعریف کنیم تو مجلس زیاد حرف میزنند مثل ماشین برای درآمد پایین ، ده سال بازنشست شدم هر بار قول دادند ما فقیر تر شدیم و ساعت کاری ما رفت بالا من که بازنشست نبودم هشت ساعت کار میکردم الان دوازده ساعت کار میکنم تعطیلی هم ندارم کار میکردم جمعه و تعطیلات ، تعطیل بودم اما الان هیچ تعطیلی ندارم . خدا به شما قوت بده این همه برای ما کار میکنید. اجرکم اندالله
هلی
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
5
مگه شما نگفتید همسان سازی اجرا شد؟! چی شد حالا که دستتون رو شد میگید سال آینده اجرا میشه؟ یه بازنشسته لشکری که هیچ وقت ن حق بیمه و نه مالیات داده تو عمرش الان داره 9تومن حقوق میگیره ولی تامین اجتماعیا باید 3میلیون بگیرن... عدالت اینه؟ کاش مقام معظم رهبری ورود میکرد و بداد این قشر و اجرای عدالت میرسید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
4
بمرور ؟ ِِِِِ....انشاله
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
6
بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز تامین اجتماعی حرف اینا وقتی درسته که عملی بشه دو میلیون بلاعوض که گفتید به بازنشستگان میدید چی شد
مرضیه
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
4
پس تکلیف مستمری بگیران چی میشه؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
4
ببخشید من خانمی هستم با۱۲ سال سابقه بیمه که نزریک ۴ سال خودم اختیار پرادخت کردو ۸ سال کمیته امداد برام پرداخت کرده با دوتا دختر چرا باید ۷۸۰ تومان حقوق بدن با ۷۸۰ تومان چکار باید کرد وعیدی به من ۲۹۰ هزار تومان پرداخت کردن
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
6
شما حقوق کارگران و بازنشسته ها را نتوانستید حل کنید آنوقت می خواهید بر جام را به پیروزی برسانید ‌
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
7
ما بازنشستگان و مستمری بگیران خواهان تمامی مطالبات عقب افتاده خود هستیم واینکه اگر اینطور بشه و اینطور نشه نیست باید به صراحت این مطالب گفته شود .درظمن اینطور که حقوق ما به حقوق کشوری و لشگری نزدیک بشود معنی ندارد و باید همسان باشد .
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
5
بازهم وعده هرسال همینه وآخرش ۲۵درصد با منت
ازکار افتاده
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
6
باسلام
لطفا توضیح بدین چرا میگن حقوق ۲۸۰۰ شده؟!!! آخه حقوق ما۲۲۰۰ و از هرکس میپرسم اونا هم ۲۲۰۰ میگیرن؟؟؟؟
قاسم حسینی اخوان
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
0
3
من با مدرک دکترا
۳۰سال حق
بیمه
۳۹۵۰۰۰۰تومن حقوق می گیرم
سیدحسن
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
0
2
امیدوارم با پیگیری نمایندگان ودیگر دلسوزان بازنشستگان تامین اجتمایی اجرایی شود واین قول برزمین نماند
هادی
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
0
5
هرساله همین حرفارو میزنن تا بازنشسته هارو دلخوش کنن بعد سر افزایش حقوق ک اونم ۴۰۰یا ۵۰۰تومنه دق بدنشون تا بمیرن..فکر کنم بازنشسته های تامین اجتماعی برای دولت بی اهمیت هستن که زندگی کنن یا بمیرن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
0
4
درسال۸۸بازنشسته شدم افزایش حقوق کارگران،کارمندان وبازنشستگان دولتی در سال۸۹ همگی ۱۵٪ بود وبرای بازنشستگان تامین اجتماعی ۶٪ بود یعنی ۹در صد کمتر از بقیه. برای جبران حق از دست رفته ما در چند سال گذشته اقدام شود باشما هستم ای مسئولین ازخدا بترسید وما را دریابید تا ناله و نفرین ما شما را نگیرد یاعلی همت کنید و جبران کنید.
امینی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
0
5
اولا ما که ۲۲۰۰ میگیریم دوما اگه نشد دوباره چی
س
Pakistan
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
0
3
با حقوق ۲۸۰۰۰۰۰ زنده نباشیم بهتر است آقای روحانی بازنشسته ورزنده ۲۸ ماه جبهه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
0
3
سلام تو را خدا فقط حرف نزنید عمل کنید مردم واقعا تو بدبختی زندگی می کنن شرمنده همه میشن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
0
3
واقعا این انصاف نیست که بازنشسته بیچاره که سی سال تلاش کرد برای همه یک و نیم عیدی بشه بعد کسی که درحال کار دو برابر عیدی بگیره خدا قاضی القضات.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
0
2
آقایان مسئول واضح بگویید تورابه خدا حقوق شماکارگران درسال آینده اینقدر اضافه میشود ماکارگران معنی حرفهای شما مسئو لان رانمی فهمیم یک باربگو یید بس است یاکارگردولتی یاشخصی چه فرقی می کنه ثانیا دربخش خصو صی پدرکارگر رادرمی آورند این رابدانید وهیچ امکاناتی هم نمی دهند وحقوق شخصی هاباید ازدولتی هابیشتر باشد
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}