خبر ویژه
آموزش و پرورش هیچ برنامه‌ای برای تعطیلی مدارس در روز‌های بین‌التعطیل ندارد و مدارس کشور دایر است.

به گزارش شهرآرانیوز، فردا چهارم آبان است و در تقویم نیز روز کاری است، اما با توجه به اینکه روز یک‌شنبه پنجم آبان مصادف با ۲۸ صفر، رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، تعطیل است، شنبه بین دو روز تعطیل جمعه و یک‌شنبه قرار دارد و بین‌التعطیلی است.
از سوی دیگر روز دوشنبه ششم آبان، روز کاری است، اما روز سه‌شنبه هفتم آبان مصادف با ۳۰ صفر و شهادت امام رضا (ع)، تعطیل است که در نتیجه روز دوشنبه نیز بین دو روز یک‌شنبه و سه‌شنبه قرار دارد و بین التعطیلی است.
همچنین روز چهارشنبه نیز هشتم آبان، روز کاری است، اما پنج‌شنبه‌ها مدارس کشور تعطیل است و در نتیجه روز چهارشنبه هم بین دو روز تعطیل سه‌شنبه و پنج‌شنبه قرار دارد و بین‌التعطیلی است.

 


خبر مرتبط: مشهد دوشنبه تعطیل شد / پیشنهاد شهردار مشهد عملی شد


 

فقط مدارس اسکان زائر و محدوده طرح ترافیک در مشهد تعطیل هستند


بر اساس مصوبه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و با هماهنگی به عمل آمده با استانداری این استان و نیز فرمانداری شهرستان مشهد مقدس، کلیه مدارسی که در طرح اسکان ایام پایانی ماه صفر جهت پذیرایی زائرین و هیئات مذهبی تعیین شده‌اند و همچنین آن دسته از مدارس نواحی یک و دو و پنج مشهد مقدس که در هسته مرکزی شهر و در محدوده طرح ترافیک شهرداری واقع شده اند در روز‌های شنبه ۴ آبان و دوشنبه ۶ آبان تعطیل خواهند بود.
ضروری است مدیران واحد‌های آموزشی مذکور در اسرع وقت مراتب تعطیلی این مدارس در روز‌های فوق الذکر را به اولیای دانش آموزان اطلاع رسانی نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
مدرسه زندگی 13980829142438
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}